Anna: Świadectwo przemiany

Chcialambym aby moje swiadectwo przeczytali przede wszystkim ci ktorzy nadal wahaja sie czy warto rozpoczynac ta modlitwe.  Moje swiadectwo to moje zycie, ktore bylo bardzo pogmatwane. Poczynajac od dziecinstawa, ktore bylo pieklem na ziemi, poprzez bardzo trudny okres dorastania i ciezkie juz zycie dorosle. Wplatalam sie w ezoteryke, magie, wrozby ze...
Read More

Hanna: Matko Niepokalana, która wskazujesz drogę mojemu sercu

Jestem neofitką, niedługo minie rok od czasu, kiedy Pan Bóg odpowiedział na wołanie z ciemności i przyszedł do mojego serca. Dziękuję Mu za tę wielką łaskę dostrzeżenia Bożej obecności, Jego miłości i dobroci. Od kiedy zaczęła się moja droga ku Panu zawsze byłaś ze mną, choć ja nie rozumiałam Twojej...
Read More

Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży
Read More

Kasia: Musimy ufać

Piszę to świadectwo, aby wszystkich zachęcić. To, co w zamian dostaje każdy, kto złapie za różaniec, jest cudowne, niesamowite!
Read More

Janka: Sytuacja była tragiczna

Kochani! kilka miesięcy pisałam o łaskach płynących z Nowenny Pompejańskiej dla rodziny mojego syna,synowej i ich córeczki. Sytuacja była tragiczna-zupełny rozpad małżeństwa,oddzielne zamieszkanie-po prostu było pięknie 4 lata po ślubie i nagle wszystko runęło w gruzach.Przeczytaj Janka: Sytuacja była tragiczna
Read More

Waldemar: modlitwa o poczęcie

Szczęść Boże. Jestem dopiero w 3 dniu części dziękczynnej mojej pierwszej NP w intencji poczęcia i narodzin zdrowego dziecka. Jesteśmy uważam, dobrym małżeństwem po 40-tce, mamy dorosłego wspaniałego syna lecz od około 10 lat bezskutecznie staramy się o drugie dziecko, korzystając przy tym z leczenia u różnych lekarzy.

W tym czasie Żona poroniła w 3 miesiącu. Wyniki badań moje i Żony nie przedstawiają jakichkolwiek przeszkód zdrowotnych w poczęciu dziecka – a jednak……..Oboje odbyliśmy spowiedzi z całego życia, dokonaliśmy skutecznych adopcji duchowych dzieci nienarodzonych, żona nosiła pasek św Dominika, odmawiałem wiele innych modlitw. Nowenna Pompejańska jest naszą ostatnią deską ratunku, właściwie moją deską – bo żona już (mam nadzieję że chwilowo) poddała się. Ja jednak wierzę że Nasza Ukochana Matka Boska wysłucha moich próśb, gdyż już nie raz w życiu okazała mi swoją łaskę. Od czasu rozpoczęcia NP jestem spokojniejszy, w domu nie ma spięć i nerwowych sytuacji. Co najważniejsze poznałem i „zakochałem się” w Różańcu, którego do tej pory nie odmawiałem, poza pojedynczymi dziesiątkami. Jestem pewny, że Różaniec bez względu na to co się stanie, pozostanie już w moim żuciu na zawsze. Cieszę się i dziękuję Bogu za to co już mi dał w życiu i wszystko ponad to co otrzymam będzie Bożym błogosławieństwem. Proszę, kto może niech wspomni o naszej intencji Jezusowi i Naszej Kochanej Matce Bożej. Wszystkim Wam niech Bóg Błogosławi. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Waldemar: modlitwa o poczęcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw
TERESA
Gość
TERESA

Polecam na youtube świadectwo Ania i Marek Markowscy 10 minut .

agnieszka
Gość

Witam panie Waldemarze. Pomodle sie dzisiaj za pana i panska zone. modlitwa do swietej rity.zycze wam wiary i optymizmu:-)

Teresa A
Gość
Teresa A

Waldemar jesteś Wspaniałym człowiekiem .

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.