Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny.Przeczytaj Jolanta: Twierdzę, że jest to za...
Read More

Anna: Cuda Matki Bożej

W poczuciu zupełnej beznadziei zwróciłam się do Matki Najświętszej z prośbą o ratunek. Dzięki Nowennie byłam w stanie funkcjonować, zajmować się dziećmi, pracą, domem.
Read More

Jacek: Przebudzenie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Marii nasza Królowa i Matka. Na początku grudnia 2017r. dowiedziałem się mam nowotworów nosogardła z przerzucać do węzłów chłonnych szyi obustronnie . Byłem załamany . W tedy córka powiedział mnie i żonie o NP i tak wszyscy zaczęliśmy Ją odmawiać.
Read More

Katarzyna: Cud Narodzin

Witam, swoją nowennę rozpoczęłam pod koniec września ubiegłego roku w prośbie o cud narodzin zdrowego dziecka dla mnie i męża. Może nasze starania nie trwały tak długo, bo ponad pół roku, ale to dla nas było to bardzo długo. Bardzo czekaliśmy na maluszka. Zaczęłam modlic się z ogromną wiarą.Przeczytaj Katarzyna:...
Read More

Agnieszka: To znacznie więcej niż nowenna

Już od dawna zamierzałam podzielić się swoim doświadczeniem z podejmowaniem prób odmawiania Nowenny, jednakże trochę obawiałam się swojego świadectwa z uwagi na to, że będzie ono odmienne od pozostałych. Ale gdzieś w głębi duszy czuję, że mój ,,przypadek" nie jest odosobniony, a ta odmienność jest piękna, sami oceńcie.
Read More

Tomek: Już jutro zaczynam nową pracę a to dopiero 42 dzien Nowenny

W lutym zobaczylem i przeczytalem na portalu o Nowennie do Matki Boskiej Pompejanskiej.Dodac tu musze ze Nigdy wczesniej nie modlilem sie na rozancu .Zaciekawiony postanowilem zaczac Nowenne. Rozaniec mialem z podrozy zagranicznej. Nowenne zaczalem 1.02.2016 .Dzis mija 42 dzien Nowenny.Jako ze nie doczytalem do konca instrukcji odmawiania Nowenny nie wiedzialem ze trzeba odmawiac 15 a nie 5 tajemnic. Dowiedzialem sie o tym w 27 dniu Nowenny kiedy otrzymalem maila .27 dnia Nowenny Po raz pierwszy odmowilem Nowenne pelna z 15 tajemnic o godzinie 10 .00 rano .O godzinie 11.11 otrzymalem telefon z zaproszeniem na Interview w sprawie pracy.Juz jutro zaczynam nowa prace a to dopiero 42 dzien Nowenny.Dziekuje ci Matko Boza . Modlmy sie wszyscy w podziekowaniu za Jej dobroc .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Tomek: Już jutro zaczynam nową pracę a to dopiero 42 dzien Nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!