Angelika: Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł

Mam na imię Angelika. Mam prawie 16 lat. Długo z odmawianiem zwlekałam, bałam się zacząć. W końcu się zdecydowałam. Nowennę zaczęłam odmawiać 31 stycznia. Oczywiście w intencji Bogu wiadomej. Pomimo, iż moja prośba nie została jeszcze wysłuchana, (może tylko ja tak twierdzę, bo wiadomo Maryja chce dla nas jak najlepiej) to już teraz mogę stwierdzić, (pomimo, że odmawiam różaniec prawie byle jak :() że Nowenna Pompejańska daje niesamowity wewnętrzny spokój, (uspokaja) uczy, jak zaufać Bogu, ofiarowuje cierpliwość i siłę do znoszenia cierpień, uczy jak kochać, przebaczać i uwrażliwia na potrzeby bliźnich. Na pewno ma też niesamowitą moc, ponieważ szatan jednak walczy: poprzez sny, zniechęca do Mszy Świętej, każe zaniedbywać modlitwę. Pewnie wielu osobom, które odmawiają lub mają zamiar zacząć, mówił: ,,To Ci nie pomoże”, ,,Nie dasz rady”, ,,Ona Cię nie wysłucha”, ,, To nie ma sensu”, ,,Jesteś za słaba” itp. Ja wam chcę dziś wszystkim powiedzieć, że to nie prawda, odrzućcie od siebie wszystkie te złe myśli. Powiedzcie sobie:,,szatan nie ma nade mną władzy”, wyrzeknijcie się go, a zaufajcie Bogu i Maryi. Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł, wiedzcie, że on się tylko boi, boi się, że zwrócicie się do Boga, że pójdziecie drogą Jezusa i Maryi, że weźmiecie na siebie swój krzyż. Nie bójcie się krzyża!! Podsumowując, chcę powiedzieć wszystkim, którzy to teraz czytają, że Nowenna Pompejańska ma GIGANTYCZNĄ moc!! Nie poddawajcie się, nawet jeśli wasza prośba nie została jeszcze spełniona, wytrwajcie, mówcie dalej, do końca ( bo, ,, Kto wytrwa do końca, będzie zbawiony”). Pozdrawiam. Cześć. Z Bogiem!! Angelika.

,, Nie poddawaj się, tak mówi tobie dziś Pan, On na Drodze swej także upadki miał. Powstań już dziś” ~ Magdalena Kanie (YouTube).

Msza Święta 

- 25 października -

w Pompejach

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
10 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
MoniaGabriela (GJ)karolinaBożenaMonika Makowska Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria W
Gość
Maria W

dzieki Bogu za twoja dojrzalosc i madrosc mimo mlodego wieku jestes wzorem myslenia bo wlasnie oto chodzi by sie niepoddac im bardziej niechcesz tym wiecej modl sie ,a obalisz wszystkie mury Twoj wpis niech bedzie wskazowka dla innych Niech Ci Bog blogoslawi w zyciu i prowadzi ta sama droga do konca ,zycze ci tego z calego serca

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję Pani bardzo

m-g -m
Gość
m-g -m

Niech Cię dziewczyno, wszystkie anioły strzegą na Twojej drodze, a Bóg strzeże i Błogosławi.

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję. Panią również☺.

Marta
Gość
Marta

Bardzo piękne świadectwo.Jestem z Ciebie dumna,Jan Paweł ll uwielbiał młodzież bo w nich pokładał nadzieje tego świata.Ty jesteś tego przykładem.Pozdrawiam

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję bardzo, miło mi to słyszeć. Jan Paweł II jest jednym z moich autorytetów. Wszystkiego dobrego życzę 🙂 .

Kierzkowski
Gość
Kierzkowski

Bardzo krzepiące świadectwo,Gratulacje za odwagę pomimo młodego wieku.Niech Jezus Cię
BŁOGOSŁAWI I NAS WSZYSTKICH

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję, wzajemnie 😀

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję bardzo!! Również wszystkich pozdrawiam.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Angeliko czytając twoje świadectwo nie mieści mi się w głowie jak tak młoda osóbka ma tyle mądrości życiowej jak ty a wiem co mówię bo mam dziecko w twoim wieku.I aż mi wstyd ale pokładami wiary jaka od Ciebie bije bijesz mnie na głowę.Pozdrawiam. Cześć.

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję, nie ma czego się wstydzić, na pewno da pani radę :). Nad moją wiarą też trzeba jeszcze popracować. Pozdrawiam ,,was” i życzę Pani powodzenia.

Monika Makowska
Gość
Monika Makowska

Brawo Angeliko! Piękne świadectwo! Cudownie że takie młodziutkie osoby odmawiają Nowennę Pompejańską i dają tak niesamowity przykład wiary!!!

Angelika
Gość
Angelika

Jeju, dziękuję Pani bardzo .

Bożena
Gość
Bożena

Jesteś wielka, pomimo tak młodego wieku jesteś dojrzałą kobietą. Niech Ciebie Matka Boża osłania płaszczem swojej opieki. Szczęść Boże – Bóg zapłać za takie świadectwo.

Angelika
Gość
Angelika

Dziękuję bardzo, pisałam, to, co mo leżało na sercu . Wzajemnie

karolina
Gość
karolina

Dziękuję ci Andżeliko za te świadectwo. W takich młodych osobach jest przyszłość naszego Kościoła . CHWAŁA PANU NASZEMU.

Jestem od ciebie starsza o 4 lata. Dałaś mi motywację ,żeby niebawem zacząć swą 4 nowennę pompejańską . DZIĘKI 🙂

Tobie życzę trwaj w tej modlitwie. Nie kończ na jednej nowennie. Zacznij kolejną nowennę ale już w innej intencji. Pozdrawiam Cię . Niech Cię błogosławi Pan Bóg a Matula niech cały czas nad Tobą czuwa.

Angelika
Gość
Angelika

Bardzo dziękuję. Moja wiara ma jeszcze ,,dużo do życzenia”, ale się staram na swój sposób. Na pewno da pani radę, pozdrawiam ((: .

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Może już nie dziękuj, bo pewnie będziesz musiała to zrobić jeszcze sto razy:-)))). Skąd Ty się tu wzięłaś, na tej ziemi, Promyku?:-)))

Angelika
Gość
Angelika

Oj tam, bez przesady. Jestem tylko zwykłą, szarą dziewczyną, która wie, że życie bez Boga nie ma sensu:). Pozdrawiam i dziękuję za miły komentarz :D. Wszystkiego Dobrego!! 😉

Monia
Gość
Monia

Może ktoś mi powie, czemu nowenne należy odmawiać tylko w jednej intencji.

Angelika
Gość
Angelika

Tak powiedziała Matka Boża. Całą Np trzeba w jednej intencji, dopiero, jak zacznie pani kolejną, to można w innej, ale cały czas w tej samej 😀 . Jedyna racjonalna odpowiedź. Wszystkiego Dobrego.