Katarzyna: Nowenna jedynym sposobem na ratunek…

Jakis miesiac temu, Maz z ktorym znam sie od 12 lat ,a po slubie jestesmy 2,5 roku,oznajmij ze od dawna mnie nie kocha i ze to koniec. Nasz zwiazek zawsze byl burzliwy,ale jednak bardzo mocno go kocham, ale rowniez wydawalo mi sie ze on mnie takze. Bardzo wiele ze soba przeszlismy, i biorac slub bylam pewna ze nic nas juz nie rozdzieli. 7 lat temu przechodzilismy bardzo powazny kryzys. Jednak Bog zeslal na nasza droge , naszego 7 letniego dzis synka. Maz nie byl przy porodzie, nie byl tez w pierwszych latach dziecka.

Pojawil sie okolo 3 roku zycia. I od tamtej pory bylismy razem. Bywaly zle chwile,naprawde,ale tez dobre. 2,5 roku temu wzielismy slub koscielny. Mimo ze tydzien przed slubem mialam pewne watpilwosci. Maz jest bardzo dobrym czlowiekiem,jednak bardzo wybuchowym, oraz nie kontroluje sie po alkoholu. Nie chodzi o zadna przemoc. Ale o slowa,czyny itp. Ostatnie pol roku bylo straszne, jednak kochalam go dalej i kocham. Miesiac temu , oznajmij mi ze to koniec,ze chce rozwodu,ze to koniec.W miedzy czasie dowiedzialam sie ze utrzymuje kontakt telefoniczny ze swoja byla wielka miloscia,ktora przebywa za granica. I ta jego byla milosc jest samotna i zdesperowana na powrot do mojego meza. Rozne mysli mialam ,lacznie o samobojstwie, po probie zajscia w druga ciaze, chodzenie do wrozek,czytanie horoskopow, blaganie meza zeby zostal,wymyslanie chorob swoich,dziecka.Zaczelam odmawiac Nowenne 4 dni temu w intencji uratowania mojego malzenstwa, jednak moj Maz w dniu dziejszym sie wyprowadzil. Na razie moja prosba nie zostala wysluchana. Ale gleboko w to wierze. Jednak otrzymalam inna laske przez te 4 dni. Otoz jestem spokojna, bardzo wyciszona. a to dla mnie wazne bo jest moj syn ktorym musze sie opiekowac,a nie wiecznie plakac…. Wierze ze Maz opamieta sie i wroci do Nas…Pomodlcie sie za nas..

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

6 myśli na temat „Katarzyna: Nowenna jedynym sposobem na ratunek…

 1. Kasia potrzebujesz nagłej pomocy. Na tym etapie – egzorcysty – wróżki, horoskopy to nic dobrego, a nawet powiem to poważna sprawa. Pierw musisz się uwolnić bo przed Tobą bój….ratuj się.
  Nie będą to jakieś egzorcyzmy, nie – tylko potrzebna jest modlitwa uwolnienia, Msze Św. o uwolnienie, czy uzdrowienie też są ważne.
  Zrozumiesz co piszę jak porozmawiasz z księdzem. Sądzę, że czytając to zdenerwowałaś się…zły tak reaguje jak widzi przepis na pozbycie się go, czy osłabienie jego mocy.
  Maryjo Matko dopomóż Kasi i jej rodzinie, Duchu Święty natchnij Ją.

 2. Kasiu pomodlę się za Ciebie i Twoje małżeństwo.Polecam Ci oddać siebie,męża,dziecko Bogu,wtedy Bóg i Maryja będą działać w Twoim życiu.Wiola ma rację-koniecznie uwolnij się od tych wszystkich wróżek,bo skutki takiego czegoś są fatalne dla całej rodziny..wiem co mówię.Polecam Cię Matce Najświętszej.Trzymaj się i nie poddawaj,nowenna pompejańska na pewno Wam pomoże.

 3. 33 OBIETNICE JEZUSA
  związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi

  1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny.
  2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem.
  3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość.
  4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń ani niespra­wie­d­li­wości.
  5. Małżonkowie nie rozwiodą się, a rozwiedzeni powrócą do domu.
  6. Rodziny będą żyć w harmonii i wytrwają w prawdziwej wierze.
  7. Matki, które są w stanie błogosławionym, będą się cie­szyć szczególną opieką Mojej Matki i otrzymają wszy­stko, o co poproszą dla siebie i dla swojego dziecka.
  8. Biedni znajdą mieszkanie i pożywienie.
  9. Dusze znajdą umocnienie w trudach na modlitwie i na­uczą się kochać Boga, bliźniego i swoich nieprzyjaciół.
  10. Grzesznicy nawrócą się bez wahania, nawet jeśli No­wenna jest odprawiana za nich przez inną osobę.
  11. Grzesznicy nie wpadną ponownie w swe grzechy i znaj­dą nie tylko ich przebaczenie, lecz ponadto nie­winność daną przez Chrzest, przez doskonały żal i miłość.
  12. Kto odprawia tę Nowennę w stanie łaski, nie obrazi potem Mojego Serca żadną ciężką winą aż do śmierci.
  13. Dusza, która się szczerze nawraca uniknie nie tylko og­nia piekielnego, lecz ponadto kary czyśćcowej.
  14. Dusze letnie staną się gorliwe i trwając w gor­li­wości doj­dą szybko do największej doskonałości i świę­tości.
  15. Jeśli rodzice lub inni członkowie rodziny odprawią No­wennę, żadne z ich dzieci ani inny członek rodziny nie będzie potępiony.
  16. Wielu młodych znajdzie dzięki Nowennie wezwanie do kapłaństwa i życia zakonnego.
  17. Ci, którzy utracili wiarę odzyskają ją, a zabłąkani po­wró­cą do prawdziwego Kościoła.
  18. Osoby duchowne i zakonne pozostaną wierne po­woła­niu; nie­wierni otrzymają łaskę nawrócenia i powro­tu.
  19. Rodzice i przełożeni będą wspierani w ich troskach nie tylko duchowych, lecz i materialnych.
  20. Dusze łatwo oprą się pokusom ciała, świata i szatana.
  21. Pyszni staną się szybko pokorni, a pogrążeni w nie­na­wi­­ści pozwolą się zwyciężyć miłości.
  22. Dusze gorliwe rozradują się słodyczą modlitwy i o­fia­­ry. Nie będzie ich nękał niepokój, strach i zwąt­pie­nie.
  23. Umierający nie będą musieli walczyć ze śmiercią ani prze­ciwko ostatnim zasadzkom szatana. Śmierć nagła i nie­przewidziana nie zaskoczy ich.
  24. Umierający zaznają głębokiego pragnienia życia wie­cz­ne­­go i zdadzą się na Moją wolę, umierając w ramio­nach Mojej Matki.
  25. Na sądzie zaznają specjalnej opieki Mojej Matki.
  26. Dusze otrzymają łaskę odczuwania współczucia i mi­ło­ś­ci rozważając Moją Mękę i cierpienia Mojej Ma­­t­ki.
  27. Dusze dążące do doskonałości dostąpią zaszczy­tu o­t­rzy­­­mania głównych cnót Mojej Matki: pokory, czy­s­to­ś­ci i miłości.
  28. W chorobie czy w zdrowiu będzie im to­wa­rzy­szyć ra­dość wewnętrzna i zewnętrzna oraz uspokojenie.
  29. Dusze spragnione duchowości otrzymają łaskę cie­sze­nia się bez większych trudności stałą obecnością Mojej Matki, a nawet Moją.
  30. Dusze, które poczyniły postępy w zjednoczeniu mis­ty­cz­nym, otrzymają łaskę odczuwania, że to żyją już nie tyle o­ne same, lecz że Ja żyję w nich. To znaczy, że to Ja ko­cham w ich sercu, modlę się w ich duszy, mówię przez ich usta i że posługuję się w działaniu całym ich bytem. Przeżyją cu­downe doświadczenie polegające na odczu­ciu, że każde po­ruszenie w nich dobra, piękna, święto­ś­ci, pokory, łagod­ności, posłuszeństwa, szczęś­cia, cudo­w­ności, to we wszy­st­kim i zawsze JA SAM JES­TEM, Bóg wszechmocny, nieskończony, jedyny Pan i Bóg, jedyna Miłość.
  31. Dusze, które odprawiają tę Nowennę rozkwitną na ca­łą wie­czność jak czyste lilie wokół Niepokalanego Serca Mej Matki.
  32. Ja, Boski Baranek, w Moim Ojcu z Duchem Świętym, rozraduję się wiecznie tymi duszami, które rozbłysną na Niepokalanym Sercu Mojej Matki jak lilie i które dzię­­­ki Memu Najświętszemu Sercu dojdą do chwa­ły.
  33. Dusze spragnione tego, co duchowe, po­stą­pią szybko naprzód w praktykowaniu wiary i cnotliwego życia.

 4. Kasia zaufaj Matce Boze odmawiam nowenne i nie daj sie zlemu.Na poczatku bedzie trudno bo to swieza sprawa ale trwaj i nie podawaj sie wiem ci mowie bo przeszlam przez to samo pale Matka Boska nie zostawila mnie spokoj cierpliwosc a co najwazniejsze nie rozpaczanie nam sie wydaje ze my sami wiemy lepiej co dla nas jest najlepsze ale Bog wie i widzi inaczej niz my zaufaj mu bowiem On ma lepszy plan dla Ciebie moze przez ta sytuacje chce odmienic twoje zycie wiem ze w tak dramatycznych sytuacjach trudno w to uwierzyc ale trzeba ufac Bogu to nadz ojciec a ktory ojciec niechce dobra dla swojego dziecka trwaj i ufaj.Zycze sily i wiary pamietaj ze szczesliwa mama to i szczesliwe dziecko nie odbieraj sobie usmiechu.

 5. „Rozne mysli mialam ,lacznie o samobojstwie, po probie zajscia w druga ciaze, chodzenie do wrozek,czytanie horoskopow, blaganie meza zeby zostal.” Niech pani jeszcze raz przeczyta swoje zdanie w skupieniu i zastanowi sie nad tym co jest zawarte w tych kilku slowach. DESPERACJA. Rozumiem ze pani bardzo go kocha i cierpi po tym jak odszedl ale jak sama pani stwierdzila to byl burzliwy zwiazek. Maz porzucil pania bo jego byla stwierdzila ze chce byc ponownie z nim a co sie stanie jak ta byla znudzi sie nim i stwierdzi ze juz jej nie zalezy. Pani maz powróci do pani z podkulonym ogonem i znowu zacznie sie to samo. Na poczatku bedzie fajnie a po pewnym czasie znowu bedzie szukal wrazen. Pani maz zachowuje sie jak rozpieszczone dziecko, sam nie wie czego chce a na tym najbardziej cierpi pani syn bo akurat pani syn najbardziej potrzebuje stabilizacji w zyciu. Nie wiem czy pani ma swiadomosc co dla dziecka oznacza odrzucenie przez ojca. On potrzebuje stabilizacji a nie pojawiajacego i znikajacego ojca. Syn dojrzewa, rozumie l wszystko i tez na pewno cierpi. Niech sie pani w koncu dla syna pozbiera i wezmie w garsc. Odnosnie ciazy z tym czlowiekiem to mam nadzieje ze to byl tylko zart lub chwilowa desperacja. Ciaza i dzieclo musi byc decyzja przemyslana i fajnie byloby zeby dziecko bylo owocem milosci I mialo odpowiedzialnego ojca. Niech pani modli sie o swego syna, siebie, o ustablilizowanie sytuacji i pokój wewnwtrzny.Zycze pani wszystkiego najlepszego, pogody ducha i wiary w siebie, a ta wiara przyjdzie raz z modlitwa i zaufaniem Bogu.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!