Magdalena: Cud narodzin

Mniej wiecej po roku od pierwszej nowenny wkoncu okazalo sie, ze jestem w ciazy.
Read More

Halina: Uzdrowienie córki

Od dłuższego już czasu razem z mężem modlimy się w kółku Żywego Różanca, ale o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kilka miesięcy temu, akurat wtedy, gdy nasza rodzina przeżywala bardzo trudny okres w związku z chorobą córki. Ta choroba wywróciła całe życie naszej córki do góry nogami, straciła pracę. Było to...
Read More

Kamil: Podziękowanie za spełnienie wszystkich próśb

witam ch miałem podzielić się swoim.swiadectwem o nowennę pompejanskiej ,o modlitwie którą jest bardzo skuteczna i dzięki której zostałem wysłuchany zawsze kiedy tylko podjąłem się odmawiania tej nowenny ,czy to prosiłem o pracę czy o kobietę ktora obecnie jest moja żona ,matka Boża nigdy nie zostawiła mnie z problemem
Read More

Maria: Wiem, że dzięki modlitwie syn jest zdrowy

W wieku 12 lat syn zachorował na epilepsję . Ataki były częste , pobyty w szpitalach i leki nie pomagały . Było tak ,że obawialiśmy iż już ataku nie przeżyje ,poprosiliśmy proboszcza o ostatnie namaszczenie . Dowiedziałam się od znajomych o Nowennie Pompejańskiej . Zaczęłam się modlić ,potem dołączył mąż i dwie córki . Syn Tomasz 27 lat spodziewa się syna i założył rodzinę. Wiem, że dzięki modlitwie syn jest zdrowy . Modlimy się dalej w różnych intencjach .
Read More

Joanna: Przepraszam Maryjo

Treść świadectwa: Szczęść Boże. Kilka tygodni temu odmówiłam drugą Nowennę w tej samej sprawie. Na razie do końca się nie spełniła, ale może trzeba na to czasu a może moja prośba jest takim koncertem życzeń wobec Matki Bożej a sama tego nie widzę.

Często jest tak że myślimy iż wystarczy przetrwać, odmówić Nowennę i na pewno spełni się to o co prosiliśmy… a to chyba nie do końca.. Wierzę jednak że Matka Boża nas słucha.. Wie o co się modlimy i wie co jest dla nas najlepsze.Mam nadzieję że choć trochę ucieszyłam jej serce , że moja modlitwa nie poszła na marne , bo nie zawsze była idealna, czasami taka właśnie odklepana. Przepraszam Maryjo i modlę się w kolejnej trzeciej już Nowennie o zupełnie inną sprawę.Módlcie się Matka Boża nie zostanie obojętna nawet na nie zawsze idealną modlitwę, na pewno docenia ,widzi i cieszy się gdy zwracamy się do niej. Zsyła na nas łaski a przede wszystkim opiekuje nami, a to wielki dar…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Paweł GerardAgaMonika Makowskadaria.npMarianna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Boguslaw
Gość
Boguslaw
Aga
Gość
Aga

Jechać na ŚDM do Krakowa czy nie? Boję się zamachów takich jak w Brukseli

daria.np
Gość
daria.np

Aga jak masz zginać to zginiesz… Z takim podejściem musiałabym zamknąć sie w domu. Ok moze są ludzie zabici, moze jest paraliż miasta, ale trzeba żyć normalnie i nie panikować, im o to chodzi, a Jak czuwa nad Toba Bog to czego sie lekasz? „Dla mnie bowiem żyć to Chrystus, a umrzeć to zysk” jeśli nawet by coś takiego sie wydarzyło na dniach Młodzieży (jak dla mnie maloprawdopodobne) to umrzesz jako męczennica. Ja osobiście, bym chciała.

Monika Makowska
Gość

Aga, podejmij Nowennę Pompejańską o bezpieczeństwo Polski, a zobaczysz że nic złego się nie stanie. Przyznam Ci się że mam za sobą NP „o ocalenie Rzeczpospolitej Polskiej przed muzułmańską nawałą”. Wierzę że nic nam nie grozi.

Marianna
Gość
Marianna

Ja myślę, że trzeba robić to, co nam sumienie podpowiada i nie trzeba myśleć, że coś mi się przydarzy. Jeśli ma się zdarzyć, to we własnym domu możemy złamać nogę lub doznać innej tragedii. Znane są przypadki, że nawet niezbyt leciwa osoba zasypia we własnym łóżku i się nie budzi. Skądinąd wiele osób powróciło z łagrów syberyjskich, a nawet z obozów koncentracyjnych. Nie powinniśmy się zamykać na cztery spusty, ale żyć normalnie, bo wszystko w rękach Boga. Jeśli czujesz, że chcesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, gdzie będzie młodzież z całego Świata, duchowieństwo i sam Bóg, to czego się lękać?

Aga
Gość
Aga

Akurat po ulicy nie boję się chodzić. Tu chodzi o takie masówki.

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Moją Nowennę skończyłem 16 marca ale modlę się dalej i widzę jak fala Łaski Bożej wlewa się do mojego serca. Największe zagrożenie to handel z Bogiem, przez jak najdalej uciekałem od choćby pozorów takiego układu. Szczególnie koniec Nowenny to silna pokusa aby szas prast no to teraz czekam.. na efekty..

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!