Justyna: Jestem wdzięczna Matce Bożej, że mnie strzeże

Jestem wdzięczna Matce Bożej, że mnie strzeże i daje siłę na kolejne dni.Kocham Cię Maryjo i dziękuje za wszystko!!!
Read More

Monika: Modlitwa różańcowa mnie zmieniła

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w zeszłym roku w październiku. Zaczęłam się modlić za chłopaka, w którym wtedy byłam zakochana. Wcześniej zdarzało mi się modlić na różańcu, ale nigdy za tą modlitwą nie przepadałam i modliłam się niezbyt chętnie w ten sposób. Dzięki nowennie polubiłam i nauczyłam się różańca. Wiem, że ta modlitwa może zdziałać wiele nie tylko dla osób, za które się modlę, ale ja sama też wiele otrzymałam.
Read More

Katarzyna: Potok Łask od Przenajswietszej Rozancowej Panny Maryji z Pompejow

Jak wiekszosc tu skladajacych swiadectwa, uzaleznilam sie od Nowenny Pompejanskiej i jak koncze jedna niedlugo rozpoczynam nastepna. Chce przeprosic Najswietsza Maryje, ze skladam tylko drugie swiadectwo, chociaz odmawiam juz szosta nowenne, a wszystkie poprzednie piec zostaly wysluchane i otrzymalam od Naszej Kochajacej Matki o wiele wiecej niz prosilam.
Read More

Izabela, Szwecja, lat 29: nawrócenie męża

Pan jest Wielki i Łaskawy, że dał ludziom Maryję za matkę, która wstawia się za nami.
Read More

ANA: modlitwa o szczęście córki

Odmówiłam 4 Nowenny teraz odmawiam 5 .Modliłam się o pracę do córki wiedziałam ,że ja dostanie prędzej czy póżniej .Wiedziałam ,że Maryja i jej Syn mają względem niej swoje plany , nie ma złego co na dobre nie wyjdzie .Jezdziła na rozmowy kwalifikacyjne ,które niby wypadały b. dobrze ,ale efektu...
Read More

Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Nowenna Pompejańska pojawiła się w moim życiu przez przypadek ( chociaż wierzę, to nie był przypadek) ale w momencie, kiedy potrzebowałam wsparcia. Pamiętam do dzisiaj to niesamowite uczucie, kiedy po przeczytaniu wielu Waszych świadectw, poczułam, że to modlitwa dla mnie, że dzięki niej mogę wyprosić, wymodlić wiele łask dla siebie i innych. Cały czas odbieram tę modlitwę jako dar od Matki Bożej. Za kilka dni kończę odmawianie trzeciej Nowenny i nie wyobrażam sobie, że nie będę odmawiać następnych.

Moją pierwszą Nowennę odmówiłam za szczęśliwy pobyt i powrót mojego syna z wyjazdu studenckiego. Bardzo przeżywałam zwłaszcza jego powrót tzw. stopem ponieważ to był czas wzmożonego napływu imigrantów do Europy i ich atakami. Syn szczęśliwie wrócił, ale co ważne odmawiając Nowennę mój strach o syna wydał się mniejszy, miałam poczucie i pewność, że Matka Boża ma go w swojej opiece i nic złego mu się nie stanie. Drugą Nowennę ofiarowałam w intencji nowej pracy dla mnie, pracy w miejscu zamieszkania, pracy, która będzie dawała mi satysfakcję, będzie służyć innym a mnie sprawiać radość. Nic się w tej sferze nie zmieniło, ale ja wierzę, że ta praca czeka na mnie, nie nadszedł tylko jeszcze ten czas. Trzecią Nowennę (kończę za 3 dni) ofiarowałam w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, za które się nikt nie modli. W trakcie odmawiania tej Nowenny udało mi się rzucić palenie. Wielokrotnie w trakcie innych modlitw prosiłam Boga i Matkę Bożą o pomoc w pozbyciu się tego nałogu. Udało mi się to dopiero teraz, mam jeszcze tzw. „chwile słabości” ogromną chęć zapalenia ale z łatwością udaje mi się im oprzeć.
Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze. Macie też ogromny przywilej wymodlić łaski dla innych, przecież w otoczeniu każdego z nas jest tak dużo ludzi potrzebujących. Za każdą modlitwę w moich intencjach Szczęść Boże wszystkim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Niech Bóg błogosławi Ciebie i Twoja rodzine

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!