Sylwia: Babcia wymodliła dla mnie wiele łask.

Ta modlitwa daje nieopisaną radość w sercu.
Read More

Magdalena: Bóg czuwa nade mną

Chcę złożyć świadectwo uzdrowienia z nowotworu pęcherza moczowego. Czekałam rok po zabiegu, żeby złożyć to świadectwo. Właśnie teraz mija rok od zabiegu, kiedy guz został usunięty i nie ma wznowy. Półtora roku temu wykryto u mnie przez przypadek guz w pęcherzu moczowym w czasie badania USG.
Read More

Wioletta: Wolna od nieczystości

Postanowiłam, że zacznę odmawiać nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia mego serca, myśli od wszelkich nieczystości. Jetem na dobrej drodze.
Read More

Halina: Wsparcie Matki Boskiej w chorobie

Pragnę podziękować Matce boskiej za łaski, które na mnie zesłała.Trzy lata temu dowiedziałam się,że mam guza w śródpiersiu górnym niewiadomego pochodzenia. Zaczęło się chodzenie od lekarza do lekarza, przygotowania do operacji. Koleżanka wówczas ofiarowała mi książeczkę z Nowenną Pompejańską, zaczęłam się modlić.
Read More

Mariola: pomoc w pracy i wielka łaska

Szczęść Boże.Mam na imię Mariola i chciałam podzielić się moim świadectwem.Od 10 lat prowadzę mała firmę.Zawsze ciężko pracowałam, starałam się być słowna i wywiązywałam się z terminów i obietnic.Nie była jakiś ogromnych zysków, gdyż firmę prowadziłam uczciwie , rejestrowałam pracowników, odprowadzałam wszystkie składki i cieszyłam się z tego co mi...
Read More

Konieczność poznania siebie

Jeśli nie staniemy w prawdzie o sobie samych i nie umrzemy dla siebie, swoich potrzeb, nasze nabożeństwa będą bezużyteczne, a wszystkie dobre uczynki będą skażone miłością własną.

Zapraszamy do lektury:

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dawid Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dawid
Gość
Dawid

To prawda najpierw prawda o sobie samym potem modlitwa i czyn