Monika: Bezsilna!

Wczoraj skończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Moja prośba jeszcze nie została wysłuchana i nie wiem czy jeszcze kiedyś będzie.

Nie mam na to wpływu więc zostawiam Matce Najświętszej. Modliłam się o powrót mojego męża , niestety nadal mieszka z kochanką i jest mu tam dobrze. Kochani odmawiajcie różaniec to najlepsza broń przeciwko wszelkiemu złu. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
IGAPaweł GerardDarekBoguslawKamila Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Maryja Cię wysłucha na pewno, potrzeba tylko czasu i ufać i wierzyć! Trwaj w modlitwie i nie ustawaj. Dla wielkich rzeczy i cudów potrzeba czasu i cierpliwości. To tylko próba od Boga. Módl się za dusze w czyśćcu, są bardzo pomocne. Pozdrawiam.

Monika
Gość
Monika

Dziękuję za te słowa podtrzymują na duchu w chwilach kiedy dopada zwątpienie. Nie poddaje się zaczęłam 2 Nowennę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, zły ze mną tak łatwo nie wygra. W tej sprawie może pomóc tylko CÓD.

Agata
Gość
Agata

Też już jakiś czas temu skończyłam Nowennę za ratowanie naszego 3letniego małżeństwa. Jednak znów od miesiąca nie rozmawiamy(od stycznia każde mieszka w swoim mieście ze swoimi rodzicami)Odmawiam teraz 2Nowenny jednocześnie o odrodzenie naszego małżeństwa-o dar dialogu w naszym małżeństwie i planuję zakończyć 4grudnia a druga intencja o prawdziwą miłość i jak dotrwam to skończę w Wigilię. Jest ciężko zwłaszcza jak nie ma się kontaktu z mężem i wsparcia. Myślę jednak że Bóg ma lepszy plan, choć teraz straciłam wiarę w siebie i może za słabo się modlę:(

Kamila
Gość
Kamila

Moniko, trwaj na modlitwie i nie poddawaj się! Naprawdę warto zobaczyć świadectwo Pani Małgorzaty. Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Kamila
Gość
Kamila
Boguslaw
Gość
Boguslaw

Byc moze warto rzucic okiem na ponizsze 33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń… Czytaj więcej »

Darek
Gość
Darek

Nie jesteś bezsilna przecież się modlisz, a to więcej niż można sobie wyobrazić. Szkoda, że twój mąż podjął taką decyzję – im będzie mu lepiej tym bardziej mu współczuj, bo to dla niego nic dobrego. Z całego serca życzę, aby wrócił mu honor oraz rozum i znalazł drogę powrotną do sakramentu.
Pomodliłem się za ciebie i twojego męża. Bądź cierpliwa i ufaj Jezusowi.
Szczęść Boże!

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Panie Jezu naucz mnie kochać, tak jak Ty kochałeś/ kochasz nas. Prośba spełnia się w postępie geometrycznym. Sam akt końcowy ofiarowania się Najświętszej Marii Pannie wg Ludwika de Monfort.

IGA
Gość
IGA

Moniko, dobrze, że odmawiałaś Nowenne Pompejańską. Sama Maryja o Nowennie powiedziała że:” To jest Modlitwa nie do odparcia”. Pamiętaj nie załamuj się! Co to byłaby za Modlitwa, gdybyś ją odmawiała, a w myślach: oj tam odmówię, ale nie wiadomo czy się spełni”.Pamiętaj, Matka Boża i Pan Jezus zawsze mówią i czytam o tym też: „Tyle Łask, ile wiary”.To znaczy, że musisz wierzyć bez reszty w to że otrzymasz. Bo jak nie wierzysz, to po co się modlić? To jest b.ważne.Ja też odmawiałam kilka razy. Wszystko otrzymałam. A najważniejsze, że moja rodzona siostra została uzdrowiona z sepsy / ogólne zakażenie organizmu/.… Czytaj więcej »

Monika
Gość
Monika

Dziękuje wam bardzo za wsparcie , modlę się dalej. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś napiszę tutaj pozytywne świadectwo.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…