Łucja: Wysłuchane prośby

Wiosną b.r. dostałam od znajomej katachetki w prezencie Miłujcie się. Lubiłam czytać, rozważać. To wydanie było wyjątkowe, ponieważ natrafiłam na modlitwę różańcową pompejańską. W życiu nic nie bywa przez przypadek, to Bóg tak chciał, podesłał mi to czasopismo.Przeczytaj Łucja: Wysłuchane prośby
Przeczytaj całość

Hanna: Uzdrowienie

"Dziękuję" to za słabe słowo do wyrażenia mojej wdzięczności dla Matki Bożej Pompejańskiej, która naprawdę nie opuszcza nas w potrzebie!
Przeczytaj całość

Mariusz: Czuję moc która mi pomaga

Witam mam na imię Mariusz i mam 23 lata. Od 14 roku życia byłem uzależniony od masturbacji. Myślałem że jak znajdę dziewczynę to, to minie. Niestety nie. Później ożeniłem się i znowu miałem nadzieję że mi przejdzie, ale znowu bez sukcesu. Wkoncu się poddałem. Któregoś razu słuchałem konferencji pewnego pana. Powiedział że usłyszał od kogoś o nowennie pompejańskiej, że jest lekiem na wszystkie problemy i spróbował. Dał świadectwo że ta nowenna ma niezwykłą moc.
Przeczytaj całość

Anna: Różaniec jeszcze niedawno wydawał się modlitwą długą, nużącą

Witam ,jak tylko dowiedziałam sie o Nowennie Pompejanskiej natychmiast sie zainteresowałam. Byłam w fatalnym stanie , przez czyjeś nieprawdziwe pomówienia moja rodzina sie rozpadała. Po bardzo wielu latach małżeństwa (40) mąż nagle zwątpił we mnie.Przeczytaj Anna: Różaniec jeszcze niedawno wydawał się modlitwą długą, nużącą
Przeczytaj całość

Magdalena: Zdrowie mojej mamy

Chciałaby złożyć świadectwo z odmawianej przeze mnie nowenny pompejańskiej. O nowennie dowiedziałam się zupełnie przypadkiem na początku roku . Obecnie jestem w trakcie odmawiania swojej piątej nowenny .
Przeczytaj całość

Monika: Bezsilna!

Wczoraj skończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską. Moja prośba jeszcze nie została wysłuchana i nie wiem czy jeszcze kiedyś będzie.

Nie mam na to wpływu więc zostawiam Matce Najświętszej. Modliłam się o powrót mojego męża , niestety nadal mieszka z kochanką i jest mu tam dobrze. Kochani odmawiajcie różaniec to najlepsza broń przeciwko wszelkiemu złu. Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Monika: Bezsilna!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Maryja Cię wysłucha na pewno, potrzeba tylko czasu i ufać i wierzyć! Trwaj w modlitwie i nie ustawaj. Dla wielkich rzeczy i cudów potrzeba czasu i cierpliwości. To tylko próba od Boga. Módl się za dusze w czyśćcu, są bardzo pomocne. Pozdrawiam.

Monika
Gość
Monika

Dziękuję za te słowa podtrzymują na duchu w chwilach kiedy dopada zwątpienie. Nie poddaje się zaczęłam 2 Nowennę w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa, zły ze mną tak łatwo nie wygra. W tej sprawie może pomóc tylko CÓD.

Agata
Gość

Też już jakiś czas temu skończyłam Nowennę za ratowanie naszego 3letniego małżeństwa. Jednak znów od miesiąca nie rozmawiamy(od stycznia każde mieszka w swoim mieście ze swoimi rodzicami)Odmawiam teraz 2Nowenny jednocześnie o odrodzenie naszego małżeństwa-o dar dialogu w naszym małżeństwie i planuję zakończyć 4grudnia a druga intencja o prawdziwą miłość i jak dotrwam to skończę w Wigilię. Jest ciężko zwłaszcza jak nie ma się kontaktu z mężem i wsparcia. Myślę jednak że Bóg ma lepszy plan, choć teraz straciłam wiarę w siebie i może za słabo się modlę:(

Kamila
Gość

Moniko, trwaj na modlitwie i nie poddawaj się! Naprawdę warto zobaczyć świadectwo Pani Małgorzaty. Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Kamila
Gość
Boguslaw
Gość
Boguslaw
Byc moze warto rzucic okiem na ponizsze 33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach nie będzie zgorszeń… Czytaj więcej »
Darek
Gość

Nie jesteś bezsilna przecież się modlisz, a to więcej niż można sobie wyobrazić. Szkoda, że twój mąż podjął taką decyzję – im będzie mu lepiej tym bardziej mu współczuj, bo to dla niego nic dobrego. Z całego serca życzę, aby wrócił mu honor oraz rozum i znalazł drogę powrotną do sakramentu.
Pomodliłem się za ciebie i twojego męża. Bądź cierpliwa i ufaj Jezusowi.
Szczęść Boże!

Paweł Gerard
Gość
Paweł Gerard

Panie Jezu naucz mnie kochać, tak jak Ty kochałeś/ kochasz nas. Prośba spełnia się w postępie geometrycznym. Sam akt końcowy ofiarowania się Najświętszej Marii Pannie wg Ludwika de Monfort.

IGA
Gość
Moniko, dobrze, że odmawiałaś Nowenne Pompejańską. Sama Maryja o Nowennie powiedziała że:” To jest Modlitwa nie do odparcia”. Pamiętaj nie załamuj się! Co to byłaby za Modlitwa, gdybyś ją odmawiała, a w myślach: oj tam odmówię, ale nie wiadomo czy się spełni”.Pamiętaj, Matka Boża i Pan Jezus zawsze mówią i czytam o tym też: „Tyle Łask, ile wiary”.To znaczy, że musisz wierzyć bez reszty w to że otrzymasz. Bo jak nie wierzysz, to po co się modlić? To jest b.ważne.Ja też odmawiałam kilka razy. Wszystko otrzymałam. A najważniejsze, że moja rodzona siostra została uzdrowiona z sepsy / ogólne zakażenie organizmu/.… Czytaj więcej »
Monika
Gość
Monika

Dziękuje wam bardzo za wsparcie , modlę się dalej. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś napiszę tutaj pozytywne świadectwo.

Obrazki z nowenną pompejańską?