Anna: Tarcza obronna

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po dłuższym namyśle, ponieważ bardzo obawiałam się że nie dam rady tak długo odmawiać 3 różance.Mnóstwo obowiązków, stres z jakim codziennie muszę się zmagać- nie jest łatwo.Nad intencją też długo myślałam , bo jest ich sporo , m.in. o ustanie przekleństw , polepszenie spraw finansowych itd.
Modliłam się codziennie i wymawiałam kilka intencji , w końcu zostając przy jednej.Odmawiałam wytrwale, często tuż przed 24 odmawiając ostatnie słowa, niestety nie dotrwałam do końca, ze zmęczenia, nie dałam rady.
Smutno mi było z tego powodu, ale czułam spokój w duszy, więc chociażby z tego powodu byłam usatysfakcjonowana.
W którymś dniu, przypadkowo ( już po Nowennie) znalazłam informacje o Szkaplerzu św.Michała Archanioła i o jego figurze która była w pobliskiej miejscowości.Pojechałam tam i przyjęłam szkaplerz, a wiążę to z Nowenną , bo noszenie szkaplerza daje m.in. ustanie przekleństw 🙂 moja intencja była wysłuchana 🙂
Któż jak Bóg!

Msza Św.

w Pompejach 

25 grudnia 2018 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ElżbietaBoguslawDarekAnnaBogusienka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bogusienka
Gość
Bogusienka

To Prawda Anno, ze Nowenna daje tak potrzebny spoköj. Matka Boza nie zawiedzie nikogo.
Szczesc Boze!

Anna
Gość
Anna

Szczęść Boże Bogusieńko 🙂

Darek
Gość
Darek

Święty Michał Archanioł to wielki pomocnik Matki Bożej i orędownik. Wiele razy doświadczyłem Jego pomocy. Jeśli za sprawą Nowenny dostałaś od Matki Bożej takiego Wspomożyciela to w swojej walce zwyciężysz na pewno, bo Któż Jak Bóg.

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Wczoraj rozpoczęłam nowennę w bardzo trudnej sprawie (jestem trzecim pokoleniem gdzie wraca jak bumerang problem rodzinny), czytając świadectwa pierwszy raz usłyszałam ,,przez przypadek” o Szkaplerzu św.Michała Archanioła .Dzisjaj zamówiłam.Odebrałam to jako znak . .Dziękuję za świadectwo.

Anna
Gość
Anna

Bardzo się cieszę , Elżbieto, że zamówiłaś Szkaplerz, w tej chwili możesz go przyjąć przy figurze św.Michała Archanioła bo jest ona w Polsce w różnych miastach . na stronie michalici.pl jest plan na 2015/2016 gdzie będzie.Któż jak Bóg! 🙂

Anna
Gość
Anna

Bardzo dziękuję Darku za dobre słowo, zwłaszcza dzisiaj się przydało 🙂 Bóg zapłać!

Anna
Gość
Anna

Bogusław: świetny film ! Bóg zapłać za przesłanie 🙂

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…