Urszula: Zgoda

Chciala bym podzielić świadectwem jakie otrzymałam na początku pierwszej nowenny która odmawiam. Modlę sie o zgodę i nawrócenie mojego męża brata ciotecznego i jego żonę. To co po rozstaniu z nimi przeżyliśmy było okropne .dokuczalismy sobie na wzajem ,wszystkie sprawy jakie mieliśmy z nimi. Skończyły sie w sadzie .porozumiewalismy sie...
Read More

Ola : wiara ponad wszystko!

Pragnę złożyć świadectwo wiary. Nowennę Pompejańską potraktowałam jako ostatnią deskę ratunku w swojej długiej, bolesnej walce o dziecko. Niedługo się zastanawiając, zaczęłam odmawiać nowennę codziennie wieczorem i od razu przyniosła mi spokój duszy, choć na wyproszone łaski przyszło mi czekać pół roku.Przeczytaj Ola : wiara ponad wszystko!
Read More

Gosia: Teraz zaczynam rozumieć o co chodzi w modlitwie

Matko Boża wiem, że to Twoja opieka przyczyniła się do ułożenia moich spraw. Matko Boża dziękuję Ci.
Read More

Agnieszka Pytlak: Moje nawrócenie

Czasem bywa ciężko ale teraz jest ta łaska i wraz z nią wielka nadzieja.
Read More

Katarzyna: Niesamowite dary

Pare lat temu moja mama zachorowala na raka. Lekarze określili rodzaj jako złośliwy. Ciężko było,pierwsza poważna operacja..i się zaczęło-komplikacje.
Read More

Anna: Tarcza obronna

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po dłuższym namyśle, ponieważ bardzo obawiałam się że nie dam rady tak długo odmawiać 3 różance.Mnóstwo obowiązków, stres z jakim codziennie muszę się zmagać- nie jest łatwo.Nad intencją też długo myślałam , bo jest ich sporo , m.in. o ustanie przekleństw , polepszenie spraw finansowych itd.
Modliłam się codziennie i wymawiałam kilka intencji , w końcu zostając przy jednej.Odmawiałam wytrwale, często tuż przed 24 odmawiając ostatnie słowa, niestety nie dotrwałam do końca, ze zmęczenia, nie dałam rady.
Smutno mi było z tego powodu, ale czułam spokój w duszy, więc chociażby z tego powodu byłam usatysfakcjonowana.
W którymś dniu, przypadkowo ( już po Nowennie) znalazłam informacje o Szkaplerzu św.Michała Archanioła i o jego figurze która była w pobliskiej miejscowości.Pojechałam tam i przyjęłam szkaplerz, a wiążę to z Nowenną , bo noszenie szkaplerza daje m.in. ustanie przekleństw 🙂 moja intencja była wysłuchana 🙂
Któż jak Bóg!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Anna: Tarcza obronna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogusienka
Gość
Bogusienka

To Prawda Anno, ze Nowenna daje tak potrzebny spoköj. Matka Boza nie zawiedzie nikogo.
Szczesc Boze!

Anna
Gość

Szczęść Boże Bogusieńko 🙂

Darek
Gość

Święty Michał Archanioł to wielki pomocnik Matki Bożej i orędownik. Wiele razy doświadczyłem Jego pomocy. Jeśli za sprawą Nowenny dostałaś od Matki Bożej takiego Wspomożyciela to w swojej walce zwyciężysz na pewno, bo Któż Jak Bóg.

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Wczoraj rozpoczęłam nowennę w bardzo trudnej sprawie (jestem trzecim pokoleniem gdzie wraca jak bumerang problem rodzinny), czytając świadectwa pierwszy raz usłyszałam ,,przez przypadek” o Szkaplerzu św.Michała Archanioła .Dzisjaj zamówiłam.Odebrałam to jako znak . .Dziękuję za świadectwo.

Anna
Gość

Bardzo się cieszę , Elżbieto, że zamówiłaś Szkaplerz, w tej chwili możesz go przyjąć przy figurze św.Michała Archanioła bo jest ona w Polsce w różnych miastach . na stronie michalici.pl jest plan na 2015/2016 gdzie będzie.Któż jak Bóg! 🙂

Anna
Gość

Bardzo dziękuję Darku za dobre słowo, zwłaszcza dzisiaj się przydało 🙂 Bóg zapłać!

Anna
Gość

Bogusław: świetny film ! Bóg zapłać za przesłanie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?