Anna: Tarcza obronna

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać po dłuższym namyśle, ponieważ bardzo obawiałam się że nie dam rady tak długo odmawiać 3 różance.Mnóstwo obowiązków, stres z jakim codziennie muszę się zmagać- nie jest łatwo.Nad intencją też długo myślałam , bo jest ich sporo , m.in. o ustanie przekleństw , polepszenie spraw finansowych itd.
Modliłam się codziennie i wymawiałam kilka intencji , w końcu zostając przy jednej.Odmawiałam wytrwale, często tuż przed 24 odmawiając ostatnie słowa, niestety nie dotrwałam do końca, ze zmęczenia, nie dałam rady.
Smutno mi było z tego powodu, ale czułam spokój w duszy, więc chociażby z tego powodu byłam usatysfakcjonowana.
W którymś dniu, przypadkowo ( już po Nowennie) znalazłam informacje o Szkaplerzu św.Michała Archanioła i o jego figurze która była w pobliskiej miejscowości.Pojechałam tam i przyjęłam szkaplerz, a wiążę to z Nowenną , bo noszenie szkaplerza daje m.in. ustanie przekleństw 🙂 moja intencja była wysłuchana 🙂
Któż jak Bóg!

Renata: ogrom łask

Znam i odmawiam nowennę od 4 lat, Od początku wierzyłam że Maryja wysłucha moich próśb. Nowenn odmówiłam chyba 8. W Święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia zakończę 9. Opowiadałam o nowennie wielu osobom kilka z nich odmawia teraz tę cudowną modlitwę min. moja siostra. Nie mówiłyśmy sobie w jakich intencjach odmawiamy...
Przeczytaj

Magda: Jest bardzo trudno.

Różaniec to ważna cześć dnia
Przeczytaj

Anna: Walka o miłość

Moja trudna decyzja o niewyrzucaniu męża z domu, była głęboko niezrozumiana przez wiele osób. A ja trwałam na modlitwie do Mateczki. Łaski, które otrzymywałam trudno opisać, bo było ich wiele. Przede wszystkim to , że przetrwałam, a było źle.
Przeczytaj

Waldi: Czas świadectwa

Nowennę Pompejańską odmawiam gdzieś tak od dwóch lat. Odmówiłem ich już kilkanaście, ale dopiero teraz składam moje świadectwo, bo jakoś trudno było mi się zebrać, aby napisać o owocach tej wspanialej modlitwy. Zawsze jakoś blisko byłem Maryi dzięki różańcowi duchowo jestem jeszcze bliżej:). Przeczytaj Waldi: Czas świadectwa
Przeczytaj

Mila: List – do ideału ciągle jeszcze daleko

Parę dni temu skończyłam odmawiać trzecią z rzędu Nowennę. Dwie pierwsze odmawiałam w konkretnych intencjach - pierwsza o uzdrowienia mojego małżeństwa, druga o uzdrowienie wewnętrzne dla mojego męża. Łaski, które dostałam przy ich odmawianiu, to przede wszystkim spokój wewnętrzny, że będzie tak jak ma być, poprawa (choć nie całkowita i nie stała; do ideału ciągle jeszcze daleko) mojej relacji z mężem, to że mąż zaczął dostrzegać we mnie częściej coś dobrego, jego odbyte w tym czasie rekolekcje, które też zaczęły przynosić owoce, jego dwa uzdrowienia fizyczne z dolegliwości, które miał od lat (na Mszach o uzdrowienie, ale właśnie w tym czasie, kiedy za niego się modliłam - myślę, że nie bezpośrednio moja modlitwa je spowodowała, ale że była dodatkowym "wspomagaczem").
Przeczytaj

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ElżbietaBoguslawDarekAnnaBogusienka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bogusienka
Gość
Bogusienka

To Prawda Anno, ze Nowenna daje tak potrzebny spoköj. Matka Boza nie zawiedzie nikogo.
Szczesc Boze!

Anna
Gość
Anna

Szczęść Boże Bogusieńko 🙂

Darek
Gość
Darek

Święty Michał Archanioł to wielki pomocnik Matki Bożej i orędownik. Wiele razy doświadczyłem Jego pomocy. Jeśli za sprawą Nowenny dostałaś od Matki Bożej takiego Wspomożyciela to w swojej walce zwyciężysz na pewno, bo Któż Jak Bóg.

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Wczoraj rozpoczęłam nowennę w bardzo trudnej sprawie (jestem trzecim pokoleniem gdzie wraca jak bumerang problem rodzinny), czytając świadectwa pierwszy raz usłyszałam ,,przez przypadek” o Szkaplerzu św.Michała Archanioła .Dzisjaj zamówiłam.Odebrałam to jako znak . .Dziękuję za świadectwo.

Anna
Gość
Anna

Bardzo się cieszę , Elżbieto, że zamówiłaś Szkaplerz, w tej chwili możesz go przyjąć przy figurze św.Michała Archanioła bo jest ona w Polsce w różnych miastach . na stronie michalici.pl jest plan na 2015/2016 gdzie będzie.Któż jak Bóg! 🙂

Anna
Gość
Anna

Bardzo dziękuję Darku za dobre słowo, zwłaszcza dzisiaj się przydało 🙂 Bóg zapłać!

Anna
Gość
Anna

Bogusław: świetny film ! Bóg zapłać za przesłanie 🙂