Ela: Misterny plan uzdrowienia mojej duszy i ciała

To moje pierwsze świadectwo wkońcu postanowiłam napisać po licznych przeszkodach :-) brak czasu , odkladanie na potem i wiele innych mniej ważnych i ważniejszych powodów.Odmówiłam wiele Nowenn Pompejańskich za rodzine, za mame , o uzdrowienie relacji ,za nawrócenie człowieka którego kochałam , za Kapłanów .... 
Read More

Danka: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską

Chciałabym podziękować Matce Bożej Różańcowej za wszystkie łaski jakie na mnie zsyła przez odmawianie Nowenny Pompejańskiej.Chwała Maryi i Chwała Panu,że wysłuchują naszej modlitwy.Odmawiajcie Nowennę Pompejańską bo ona jest naprawdę modlitwą nie do odparcia.Nasz Bóg jest wielki i miłosierny.Pozdrawiam Danka
Read More

SZK: Teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem

Chciałbym poświadczyć o skuteczności tej modlitwy. Bardzo skrzywdziłem bliską mi osobę przez co odeszła ode mnie i mocno cierpiałem z tego powodu. O nowennie przeczytałem przez przypadek w internecie i zacząłem ją odmawiać w intencji naprawienia zepsutych przeze mnie relacji.
Read More

Monika: Problem ze znalezieniem pracy.

Wiedziałam, że nie będzie łatwo ponieważ dobrze zdawałam sobie sprawę z tego, że kierunek, który skończyłam należy raczej do niszowych i ciężko jest po nim znaleźć zatrudnienie.
Read More

Milena: świadectwo znalezienia pracy

Pragnę podzielić się doświadczeniem jakie spotkało mnie podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Prosiłam w niej Najświętszą Panienkę o znalezienie pracy. Otrzymałam łaskę pracy w takim zakresie abym mogła także zająć się swoim małym dzieckiem. Matka Boża obdarowała mnie wieloma łaskami, ale przede wszystkim pozwoliła i nadal pozwala mi odczuwać jej bliskość....
Read More

Nowenna pompejańska od Wszystkich Świętych do Wigilii Bożego Narodzenia

Czy wiesz, że jeśli zaczniesz nowennę pompejańską 1 listopada (Wszystkich Świętych), zakończysz ją 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia! Z tą Bożonarodzeniową Nowenną przygotujesz się do świąt i odbędziesz czas adwentu.


Jeśli się wahasz, to mam dla Ciebie pomoc: odmawiaj nowennę pompejańską z naszą nową stroną: www.nowenny.pl! Codziennie otrzymasz poradniki w codziennej modlitwie, krótką lekturę, wiadomość motywującą do dalszej modlitwy.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Nowenna pompejańska od Wszystkich Świętych do Wigilii Bożego Narodzenia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mária
Gość
Mária

Poprosím o modlitbu NP od 1. 11. 2015 o zlomenie rodovej kliatby a uvolnenie všetkého zla v mojej rodine. Ďakujem pekne. Mária.

Gabriela
Gość
Gabriela

Będę się modlić.:-)

teresa
Gość

poprosze orade jak sie modlic rozaniec odmawiam razem z mezem czy to jest specjalna modlitwa a chcialabym sie modlic

teresa

barbara
Gość
barbara

Tak wspaniale mysle ale chyba nie dam rady , za malo mam czasu praca i trzy nowenny, 31 ,parzdziernika zakonczylam jedna i mam dwie do skonczenia 29 listopad i 8 grudzien ,potem wyjazd do Polski .8 grudnia napewno rozpoczne NP z synowa w tej samej intencji , Pozdrawiam P.Marku Szczesc Boze

WOJTEK
Gość
WOJTEK

witam ja zaczyna już 6 nowennę, obiecałem Matce Bożej ze odmowie nowennę za pewną Panią która zginęła w pożarze była ona samotna o troszkę chora.Dzień rozpoczęcia zaplanowalem na 1 listopada Niech Pan Bóg przyjmnie ją do grona Zbawionych

Lilian
Gość
Lilian

Szczęść Boże !

I ja się dołączam… Chcę odmawiać dwie NP równocześnie. Mam nadzieję, że podołam.
Westchnijmy do MB Różańcowej za nami i prośmy o pokorę i wytrwałość w naszych modlitwach… By Duch Św. nas prowadził i pomagał nam kontemplować życie Jezusa i Jego Matki… By nasza modlitwa podobała się Bogu i MB Różańcowej… I by została wysłuchana, jeśli to jest zgodne z wolą Boga.

Dawid
Gość

Wysyscy świeci a najbardziej NMP proszę was o przebaczenie i zmilowanie sie nad moimi prośbami. Nad przebaczeniem mi złego ktore wyraziłem i o wstawiennictwo za moich bliskich rodzinę dziewczynę byla dziewczynę i znajomych oraz wrogo. Proszę was o wszrlkie szczęście i pomoc zebym mógł wraz ze swoją dziewczyną ułożyć sobie zycie według własnych uznan ale zyc w wierze takiej jak nas uczyli rodzice. Prosze cie o przebaczenie i zmilowanie oraz o wstawienictwo i modlitwe za mnie i moje prośby. Amen.

Joanna
Gość
Joanna

Modlę się nowenną od 1 listopada a skończę w Wigilię. Jestem pełna ufności, że Moja Kochana Mama czuwa nade mną i mnie wysłucha. Proszę o modlitwę za mnie.

Wiesława.
Gość
Wiesława.

Szczęść Boże.
Ja również dołączam do NP,1-11-2016.

Anna
Gość

Szczęść nam wszystkim Dobry Boże.Poruszona Duchem Świetym przyłączam się do odmawiania Nowenny Pompejańskiej od 1.11.2016:) To już moja 4 NP. Powierzam Matce Bożej sprawy mojego małżeństwa i naszej rodziny. Ufam – Kocham.

Kasia
Gość

Ja również rozpoczęłam dzisiaj swoją pierwszą nowennę pompejańską. Tyle miesięcy się zbieralam, aż w końcu dziś poczułam taki mocny impuls,ze w takim ważnym dniu muszę podjąć walkę o uwolnienie z nałogu mojego męża. Nie dosyc,ze dziś w tej decyzji i modlitwie wspierali mnie wszyscy święci, to final przypadnie w tak wyjątkowym dniu. Proszę o modlitwę, żebym wytrwała.

Obrazki z nowenną pompejańską?