Sylwia: Maryja nas wysłuchała, będziemy rodzicami!

13 stycznia 2014 r. ukończyłam drugą Nowennę Pompejańską w intencji macierzyństwa (a siódmą z kolei). Przed ukończeniem części dziękczynnej- tj. w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia test ciążowy wyszedł pozytywnie. Powtórzyłam go w wigilię i również otrzymałam pozytywny wynik! Przeczytaj Sylwia: Maryja nas wysłuchała, będziemy rodzicami!
Przeczytaj całość

Mariola: Tu znajdziesz ratunek

wiem, że wszystko zakończy się dobrze za wstawiennictwem Królowej Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Bądź blisko i doświadczaj łask wielu.

To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie i moich bliskich łaski lepszego widzenia siebie i umiejętnego ofiarowania we wzajemnych relacjach darów wzajemnych- czasu, bliskości, uwagi, szacunku, miłości, szczęścia, itp.
Przeczytaj całość

Karolina: Szansa na lepszą pracę

Chciałam złożyć świadectwo, które juz dawno powinnam napisac. W lutym ubiegłego roku modliłam sie o łaske lepszej lżejszej pracy z umowa na stałe. Dotychczasowa prace miałam fizyczno-umusłową pracowałam na hali produkcyjnej a w sezonie na magazynie a ze sezon był w okresie zimowym to nie raz zmarzłam itp.
Przeczytaj całość

Basia: ułożyc sobie życie…

Modle sie o brata. On tez probuje odmawiac nowenne ale mu ciezko. Zagubil sie w swoim zyciu. Lekarze i rodzina radzili psychiatre. Ale my wzielismy rozaniec do reki, poszedl do spowiedzi z calego zycia po ktorej glos mu sie zmienil, tzn. stal sie jakis bardziej pozytywny.
Przeczytaj całość

Ewa: Ty się tym zajmij…

I ja chcę podzielić się z Wami łaskami, których doświadczyłam modląc się Nowenną Pompejańską. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanek na pielgrzymce. Jak większości z nas wydawało mi się,że jest to modlitwa wymagająca poświęcenia dużej ilości czasu ,myślałam nie da rady…
W życiu jednak spotykają nas sytuacje z którymi sobie nie radzimy i wydają nam się bez wyjścia. Mąż stracił pracę …, w wyniku nieuczciwego postępowania przełożonego i współpracownika . Znalazł szybko nową pracę, ale niestety nie wiadomo dlaczego nie przedłużono umowy pomimo okazywanego zadowolenia z jego pracy. Mąż nie jest już młodym człowiekiem i znalezienie kolejnej pracy wydawało mi się cudem. Pomyślałam,że Jedyna nadzieja, to zaufać Matce Najświętszej . Zaczęłam odmawiać Nowennę, okazało się,że na modlitwę zawsze znajdzie się czas, ja odmawiam dwie nowenny rano przed pójściem do pracy i jedną wieczorem. Nie jest to żadne poświęcenie, od początku odmawiania odczuwałam większy spokój, lepszą atmosferę w domu i mocniejszą miłość do męża. Oczywiście były lepsze i gorsze dni,od euforii,że wszystko będzie dobrze do całkowitego czarnowidztwa. Na tydzień przed zakończeniem części dziękczynnej, w naszą rocznicę ślubu mąż otrzymał informację,że zostanie zatrudniony. Jest to praca w dość odległym mieście i czeka nas rozłąka, ale wierzę ,że to Pan Bóg za wstawiennictwem Maryi wybrał tą pracę i w tej rozłące też jest jakiś sens. Dziękuję Ci Matko za twoje orędownictwo, za Twoją pomoc. Teraz odmawiam drugą nowennę w intencji tego,żeby to była stała i dobra praca. Zaufajcie Jezusowi, On Was nie zostawi .

Powiedzcie Jezusowi „Ty się tym zajmij” ,módlcie się i starajcie się zaufać.
Nie jest to łatwe.. tak zwyczajnie po ludzku czasami myślami wybiegam w przyszłość i jak dopadają mnie czarne myśli, przypominam sobie słowa „Ty się tym zajmij”. W tych trudnych chwilach bardzo pomogły mi też świadectwa innych osób i tych w internecie i znajomych ,których modlitwa została wysłuchana.
Kończąc , chcę podzielić się i tym,że mąż również modlił się Nowenną w dwóch innych intencjach i obydwie zostały wysłuchane. Jeszcze raz bardzo dziękuję Maryjo za wszystkie otrzymane łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Ty się tym zajmij…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Droga Ewo ja też jakiś czas temu oddałam wszystkie moje zmartwienia powiedziałam ,,Jezu teraz martw się Ty ” odmówiłam nowenne w intencji pracy mojego męża i choć praca daje żyć nie jest w stanie pomóc wyjść z długów ale wierzę, że ta intencja cały czas jest w trakcie pracy Boga gdyż wszystko ma swój cel o którym my nie wiemy . Łaski jakie się dostaje na co dzień dają nam same świadectwo na obecność i błogosławieństwo Boże. Musimy tylko ufać i być cierpliwym bo wszystko musi stać się w swoim czasie a modlitwa nas w tym umocni. Ja nawet w… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?