Ewa: Dziękuję

Jest to moje pierwsze świadectwo, choć zaczęłam już odmawiać trzecią nowennę pompejańską. Pierwsza, którą odmówiłam spełniła się. Odmawiałam ją w intencji mojej mamy, która ma problemy z kolanami. Bardzo ciężko jej się poruszać, odczuwa duży ból nawet w nocy, przez co czasem nie może sypiać. Pomóc jej miała tylko operacja,...
Przeczytaj całość

Magda: wysłuchana modlitwa

Pragnę złożyć świadectwo spełnionej prośby. Matka Boża mnie wysłuchała!! Modliłam się o powrót ukochanej osoby. I po dłuższym czasie nasze relacje się odnowiły i wiemy, że chcemy być razem. Może nie jest od razu idealnie, bo istnieje między nami trudna do rozstrzygnięcia kwestia, która buduje po między nami górę lodową,...
Przeczytaj całość

Izabela: Łaska uzdrowienia ukochanej Mamy z nowotworu

To juz moje piate świadectwo wlasnie skonczylam odmawiac 5 nowenne w intencji laski uzdrowienia mojej ukochanej Mamy z choroby nowotworowej. Mama zachorowala w styczniu przeszla 6 cykli chemii operacje a teraz drugi etam naswietlania.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Prośba o miłość.

Ufam Maryi i w Jej ręce oddaję moją prośbę.
Przeczytaj całość

Agnieszka: modlitwa

Moja mama bierze leki na cisnienie ale ciągle jej nogi puchły rece. Leżała w szpitalu 40 lat temu jak nas urodziła. Pomyslałam w sobie w sercu jakby trafiła do szpitala to by zrobili jej dokładne wyniki na co choruje.
Przeczytaj całość

Renata: Modlitwa za zagorzałych grzeszników

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałam podzielić sie moim świadectwem. To druga w moim życiu nowenna, bardzo trudna, pełna przeszkód. W tej Nowennie modliłam sie za zagorzałych grzeszników aby Matka Przenajswietrza pomogła im wrócić na drogę do Boga. Było mi bardzo cieżko, nie mogłam skupić swoich myśli, często przysypialam podczas modlitwy, problemy w pracy a nawet w rodzinie. Ale z Bożą pomocą dotrwalam do końca. Wierze głęboko w moc Boga i Matki Bożej i wierze w to ze wiele dusz zostanie ocalonych przed ogniem piekielnym.Moze to bede ja moze ktoś z moich bliskich. Juz w czasie modlitwy zauważyłam poprawę w małżeństwie mojej siostry, stałam sie spokojniejsza i silniejsza duchowo. Obecnie jestem w trakcie odmawiania kolejnej nowenny w intencji mojego męża , nie mam słów aby opisać poprawę u mojego męża , w naszej rodzinie i spokoju jaki zapanował w naszym domu. Nastąpiła rownież duża zmiana w jego zdrowiu psychicznym. Polecam każdemu nowenne pompejanska. Wielu ludzi moze uważać to za jakieś bzdury, wmawianie sobie czegoś czego tak na prawdę nie ma, ale tak naprawdę ta modlitwa działa i ma wielka moc. Jeśli jesteście w potrzebie, nie wiecie co dalej robić, nie widzicie sensu życia, to proszę zaufajcie Matce Bożej i Bogu. Oni na pewno Nas nie zawiodą!!! Zawsze Nam pomogą!!!!! Czasami to moze potrwać, czasami nie będzie to tak jakbyśmy tego oczekiwali, ale zawsze pamietajmy Bóg i Matka Bożą Nas kochają i nigdy nie zostawia Nas bez opieki jedyne co musimy zrobic to prosić i ufać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Renata: Modlitwa za zagorzałych grzeszników"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Tak zgadzm sie z Toba zaufanie i wiara daje sile a MB .ma nas w swojej opiece i nigdy nas nie zawiedzie . Dziekuje za wspaniale swiadectwo ! Pozdrawiam.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Wiem o czym piszesz , ja swoja nowennę odmawiam w intencji mojego syna o szczęśliwe ukończenie gimnazjum i dar mądrych wyborów życiowych, ale oprócz tego otrzymałam dużo więcej:
wyciszenie , spokój, mój mąż zaczął ze mną nareszcie rozmawiać a nie tylko odpowiadać zdawkowo.
Trwaj na modlitwie, pozdrwaiam

Małgosia
Gość
Małgosia

Jestem w trakcie części dziękczynnej mojej pierwszej w życiu nowenny. Miałam wiele wątpliwości i na początku było równie ciężko, teraz też nie zawsze mogę się skupić, myślami jestem gdzie indziej. To nie wszystko – doświadczyłam tak wielkiego smutku i wielkiej rozpaczy, tak strasznie szatan chcial obrzydzic mi modlitwę. Ale wytrwalam i trwam! Dzieją się w moim życiu cuda! Doswiadczam pięknych rzeczy i odczuwam coraz więcej. I wokół mnie dzieją się piękne rzeczy. Módlcie się kochani, to jedyna droga do nieba. Mam tyle przemyśleń. Jak skończę nowenne, to napiszę świadectwo.

georgi
Gość
georgi

U mnie dopiero 6 dzien nowenny, ale jest bardzo ciężko. Niedawno natrafilem dosyc przypadkiem na bluźniercze komentarze protestantów wobec Matki Boskiej. Oczywiscie trochę to mną zahwialo. Szatan niemożliwie próbuje zwodzic. Jednak dzięki tym modlitwom czuję wewnętrzny spokój.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!