Monika: Miłość

To moje pierwsze swiadectwo tutaj...Maryja zawsze byla w moim sercu I zyciu mimo iz na prawde popelnilam wiele grzechow.
Przeczytaj całość

Lucyna: spokój wewnętrzny

Odmawiam nowennę Pompejańską w swojej własnej intencji o uzdrowienie,czeka mnie operacja. Jestem już po pierwszej części Błagalnej i widzę u siebie działanie Matki Bożej. Mam teraz właśnie siłę żeby wyjść z domu na spacer i wtedy odmawiać Nowennę Pompejańską.Przeczytaj Lucyna: spokój wewnętrzny
Przeczytaj całość

Bogdan: Dary Ducha Świętego

Witam była to moja pierwsza Nowenna w życiu i modliłem się o dary Ducha Świętego dla siebie. Może moje świadectwo nie będzie jskieś "powalające" , ale podczas odmawiania Nowenny zauważyłem , że w pracy np zaczęło mi się nagle wszystko układać Przeczytaj Bogdan: Dary Ducha Świętego
Przeczytaj całość

Beata: Opieka przed operacją

Jednakże, po tych wszystkich trudnościach i ryzykach, wszystko okazało się być dobrze. Wszelkie badania przedoperacyjne wykazały, że siatkówka ma się dobrze i nic jej nie grozi, a nawet gdyby, to można byłoby to przed operacją naprawić.
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję za otrzymane łaski

Modliłam się za pomocą Nowenny Pompejańskiej o znalezienie pracy. Matka Boża wysłuchała mojej prośby, ale nie od razu. Najpierw zdałam egzamin na prawo jazdy w dniu 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego.
Przeczytaj całość

Monika: Pokój serca

Szczęść Boże,
Jest to druga nowenna pompejańska, którą odmawiałam w życiu. Modliłam się w intencji o dar poczęcia zdrowego dziecka. Nowennę zakończyłam w Święto Miłosierdzia Bożego. Jak do tej pory nie jestem w upragnionej ciąży ale otrzymałam od Maryi łaskę pokoju serca i pogodzenia się z Wolą Bożą. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż wcześniej czułam ogromny niepokój w naszych staraniach, ciągłe wizyty u lekarza, monitoring cyklu, sporo pieniędzy wydawanych na leki. Tak bardzo chciałam, już, teraz, natychmiast…Byłoby to nasze trzecie dziecko. Pierwsze – syn Mikołaj urodził się 14 maja, w sobotę, a dzień wcześniej tj. 13 maja w święto Matki Bożej Fatimskiej, po zakończeniu odmawiania różańca odeszły mi wody płodowe. Maryja czuwała. Drugie nasze dziecko jest już w niebie. Będąc w drugiej ciąży podczas badań prenatalnych u dziecka wykryto zespół wad mnogich, wadę serca, brak nerek itp, dziecko odeszło do Pana w 8 miesiącu ciąży. W tym okresie odmawiałam moją pierwszą nowennę pompejańską. Modliłam się o cud uzdrowienia dziecka, jeżeli jest to zgodne z Wolą Bożą. Stało się inaczej ale po zakończeniu części błagalnej otrzymałam wiadomość, która była dla mnie ogromną ulgą w cierpieniu. Maryja nie zostawiła mnie bez opieki i wsparcia. Nadal się z mężem staramy o trzecie dziecko, nadal proszę Maryję w tej intencji ale mam już w sercu taki wewnętrzny pokój i głos mówiący ,,Niech się dzieje Wola Twoja Panie, bo Ty wiesz co jest dla mnie najlepsze”. Monika

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Monika: Pokój serca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Piękne świadectwo!! Z Bogiem

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Robert
Gość
Robert

PAN mówi, proście a będzie wam dane. Bądź wytrała, niech wiara Cię prowadzi ! W życiu nie ma przypadków. Wszystko ma swój BOSKI sens.

Monika
Gość
Monika

dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!