bea: Pierwszy dzień

Wiele siły potrzeba aby przecierać nowe szlaki, ale skoro Pan dał mi siłe abym zostawiła bezpieczeństwo i spokój, a poszła w nieznane, to nie może mnie teraz zostawić. A może to ja źle zarządzam czasem? Ty jestes Mądrością, a ja bez Ciebie nic nie znacze. Podpowiedz ...bo widze wiele możliwości, ale która właściwa?
Read More

Renata: Żyłam w panice. Musiało do tego dojść …

Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wstawiennictwo u Boga bo chociaż tak po ludzku na nic nie zasłużyłam a tak wiele otrzymałam.
Read More

Aleksandra: Matka Boża wybłagała mi pracę

Kiedy wcześniej przejeżdżałam czasem koło tej firmy, zawsze patrzyłam na dumnie powiewające przed nią flagi i marzyłam o tym, żeby tam pracować. I oto proszę, Matka Boża wybłagała mi tę pracę!
Read More

Anna: Łaski

jest moja czwarta Nowenna,modlę sie w intencji zbawienia dusz w czyjscu cierpiących,nie wiem jak skutkuje moja nowenna ,ale jestem otoczona łaska spokoju,pokoju i milosci. W moje zycie wtargnęła cicha czarna rozpacz,modliłam sie rożnymi modlitwami,nowennami,ale nie było oczekiwanego rezultatu,a moze była i dlatego poł roku temu natrafiłam w internecie na Nowenne...
Read More

Klaudia: Miłość

Chciałabym złożyć swiadectwo pomocy Matki Bożej. Prawie 2 lata temu zostałam zraniona przez pewnego mężczyznę. Zaczęłam modlic sie Nowenna Pompejanska o naprawę relacji z tym czlowiekiem.Po kilku dniach gorliwej modlitwy spostrzegłam, ze tak naprawdę nie chcę modlic się o uzdrowienie tej relacji (zmiana mojego nastawienia powstała tylko dzieki modlitwie) i...
Read More

Monika: Pokój serca

Szczęść Boże,
Jest to druga nowenna pompejańska, którą odmawiałam w życiu. Modliłam się w intencji o dar poczęcia zdrowego dziecka. Nowennę zakończyłam w Święto Miłosierdzia Bożego. Jak do tej pory nie jestem w upragnionej ciąży ale otrzymałam od Maryi łaskę pokoju serca i pogodzenia się z Wolą Bożą. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż wcześniej czułam ogromny niepokój w naszych staraniach, ciągłe wizyty u lekarza, monitoring cyklu, sporo pieniędzy wydawanych na leki. Tak bardzo chciałam, już, teraz, natychmiast…Byłoby to nasze trzecie dziecko. Pierwsze – syn Mikołaj urodził się 14 maja, w sobotę, a dzień wcześniej tj. 13 maja w święto Matki Bożej Fatimskiej, po zakończeniu odmawiania różańca odeszły mi wody płodowe. Maryja czuwała. Drugie nasze dziecko jest już w niebie. Będąc w drugiej ciąży podczas badań prenatalnych u dziecka wykryto zespół wad mnogich, wadę serca, brak nerek itp, dziecko odeszło do Pana w 8 miesiącu ciąży. W tym okresie odmawiałam moją pierwszą nowennę pompejańską. Modliłam się o cud uzdrowienia dziecka, jeżeli jest to zgodne z Wolą Bożą. Stało się inaczej ale po zakończeniu części błagalnej otrzymałam wiadomość, która była dla mnie ogromną ulgą w cierpieniu. Maryja nie zostawiła mnie bez opieki i wsparcia. Nadal się z mężem staramy o trzecie dziecko, nadal proszę Maryję w tej intencji ale mam już w sercu taki wewnętrzny pokój i głos mówiący ,,Niech się dzieje Wola Twoja Panie, bo Ty wiesz co jest dla mnie najlepsze”. Monika

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MonikaRobertBeaM. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość
M.

Piękne świadectwo!! Z Bogiem

Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo.

Robert
Gość
Robert

PAN mówi, proście a będzie wam dane. Bądź wytrała, niech wiara Cię prowadzi ! W życiu nie ma przypadków. Wszystko ma swój BOSKI sens.

Monika
Gość
Monika

dziękuję