UFNA MATCE BOŻEJ: chciałam podziękować Matce za opiekę nad córką w czasie podróży

Do końca życia będę odmawiać nowennę pompejańską piszę juz kolejne świadectwo , chciałam podziękować Matce za opiekę nad córką w czasie podróży , za niezliczone łaski jakie otrzymuję od niej ,za poprawę zachowania mojego syna i szereg łask
Przeczytaj całość

Agnieszka: Mój synek jest zdrowy

Nowenne pompejanska, do obecnej chwili, odmowilam dwukrotnie. I za kazdym razem moja prosba zostala wysluchana. Tuz przed wakacjami synek delikatnie zadrasnal skore na kolanie i zaczela go w tym miejscu bolec noga. Takich sytuacji bylo w zyciu wiele, wiec nie przejmowalismy sie zbytnio. Jednak na drugi dzien, gdy bol nie ustapil a doszla do tego goraczka zglosilismy sie z dzieckiem do szpitala.
Przeczytaj całość

Sasanka: Praca

Matka Boża obdarzyła mnie spokojem
Przeczytaj całość

Beata: Nowa ja

I Nowennę Pompejańską podjęłam w intencji uzdrowienia naszej rodziny i uwolnienia od nałogów.Mam dużą rodzinę: męża i pięcioro dzieci, więc największym problemem jest zawsze zamieszanie, hałas, kłótnie, dużo nerwów i niepotrzebnych słów. Właściwie już nawet nie pamiętam, jak dowiedziałam się o NP, jaki był impuls do rozpoczęcia tej wymagającej modlitwy, wiem tylko, że wszystko zmieniło się wtedy w moim życiu. Zrozumiałam, że moje życie było puste i bezwartościowe, że to wszystko, o co zabiegałam - remonty w domu, nowy samochód, markowe ubrania czy buty dla dzieci, komórki itd., żeby nie czuły się gorsze, że pochodzą z rodziny wielodzietnej - jest niewiele warte.
Przeczytaj całość

Karolina: Pomoc Matki

Chce powiedziec wszystkim ze ta modlitwa naprawde pomaga.Pierwszą nowenne zaczelam odmawiac w lutym tego roku. Prosilam Panne Najswietsza o trzeźwośc mojego meza i o sile dla niego by umial walczyc z nalogiem.mamy czerwiec i moj maz nie pije czwarty miesiąc.Druga nowenne odmawialam w intencji poprawy naszej sytuacji materialnej.w trakcie odmawiania...
Przeczytaj całość

Łukasz: Zdrowie

Chciałbym wobec wszystkich złożyć świadectwo, które świadczy o cudach, jakie działa Najświętsza Maryja Panna za pośrednictwem nowenny pompejańskiej. Modliłem się gorąco o to, by wyniki krwi dot. wirusów związanych z chorobami przenoszonymi drogą płciową nie budziły niepokoju. Dzięki Bogu i Matce Boskiej, już w czasie odmawiania części dziękczynnej, otrzymałem szczęśliwe dla mnie wyniki badań. TA MODLITWA DZIAŁA CUDA!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Łukasz: Zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Czyżby chodziło o aids? na przyszłość uważaj Łukaszu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!