M: Mnóstwo łask

Modlę się o nawrócenie pewnego człowieka, na którym mi zależy, z którym nie mogę się związać z powodu przepaści światopoglądowej. Pan zmienia jego serce, ale robi to bardzo powoli, nienatarczywie. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam wiele łask, o które nie prosiłam.
Read More

Beata: Maryja ochronila nas od pożaru w domu

Maryja ochronila nas tez od pozaru w domu w czasie adwentu, od wypadku samochodowego, kiedy wracalismy z niedzielnej Mszy Sw. Dostrzegam przemiane u mojego meza, ktory jest niewiezacy I walczy z roznymi slabosciami.
Read More

Dorota: Intencja wysłuchana

Witam serdecznie. Pierwszą nowennę odmówiłam na początku 2015r. w intencji mojej siostry. Przechodziła wtedy trudne chwile w życiu osobistym. W którymś momencie sytuacja stała się już na tyle trudna, że pomyślałam, że trzeba te trudności oddać w ręce Pana Boga, żeby On sam je rozwiązał, bo zrobi to najlepiej. Kto...
Read More

Karolina: Czuję że niewłaściwie się modliłam

Witam! Chciałabym złożyć swiadectwo. Otóż udało mi się zakończyć nowennę właśnie dziś. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ już wcześniej odmawiałam nowennę, ale nie udało mi się jej dokonczyc. Jednak Bóg w swojej dobroci obdarował mnie praca, bo akurat wtedy to była moja intencja. Teraz modlilam się o zdanie prawa jazdy, ale czuję że niewłaściwie się modliłam
Read More

Świadectwo Anny o nowennie pompejańskiej

W Nowennie Pompejanskiej znalazlam sile i ukojenie w najgorszych miesiacach mojego zycia. Odnalazlam wiare i Milosierdzie Jezusa Chrystusa. Gdy zagubilam sie w moim zyciu, pozwolilam sie manipulowac przez zlego ducha, stracilam swa godnosc i w rezultacie najblizszego mi czlowieka. Stracilam wszystko, znalazlam sie na dnie, odzucona przez wszystkich. Wiedzialam ze...
Read More

Lidia: Uzyskana łaska

Witajcie! Jakiś czas temu tuż po zakończeniu nowenny o odnalezienie właściwej i szczęśliwej drogi zawodowej napisałam moje pierwsze świadectwo. Wtedy jeszcze nie otrzymałam tej konkretnej łaski, jednak wiele się we mnie zmieniło i czułam ogromną potrzebę podziękowania Matce Przenajświętszej. Dziś już z całą pewności mogę powiedzieć, że moja intencja się spełniła. Pierwszą tymczasową pracę dostałam 13 kwietnia. Dla mnie to wyjątkowa data, bo przecież 13 to dzień Maryji. Ta praca była tylko chwilowa ale ukazała mi, że miejsce pracy wcale nie musi być takie negatywne jak mi się zdawało do tej pory. Jakieś 2 tygodnie później dostałam pracę w branży, która wcześniej nie przeszłaby mi nawet przez myśl. Jestem zachwycona. Po raz pierwszy w życiu chodzę do pracy z przyjemnością a nie z przymusu. Wiem, że to zasługa naszej Matki w niebie, która wstawiła się za mną. Otrzymałam od Maryji niezwykły dar i nie wystarczy mi życia, żeby za to podziękować. Zakończyłam też już nowennę o nawrócenie jednego z członków mojej rodziny. Jestem pewna, że i ta intencja zostanie wysłuchana, bo przecież jest o wiele ważniejsza niż sprawy przyziemne. Wiem, że Królowa Różańca Świętego nie pozostawi tej osoby bez pomocy.
Teraz chcę odmówić nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące i chociaż w ten sposób podziękować Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski. Zbieram się do odmawiania tej nowenny już od tygodnia, jednak cały czas coś mi przeszkadza, najpewniej jest to moje lenistwo. Módlcie się za mnie żebym nie zeszła z właściwej drogi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Lidia: Uzyskana łaska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

wspaniala intencja za dusze w czyscu cierpiace kochana, ale blagam was, niech kazdy codziennie modli sie choc Koronka do Milosierdzia Bozego za zatwardzialych grzesznikow ktorzy bez naszej modlitwy moga isc do piekla…. prosze, w imie milosci do blizniego poswiecmy im choc 5 minut dziennie…

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Lidio…a czy w ramach wdzięczności Bogu nie lepiej zamówić kilka mszy św za dusze czyśćcowe? Lub też złożyć zobowiązanie, że takową msze będzie się zamawiało co miesiąc?
Msza św. to najskuteczniejszy sposób pomocy duszom czyśćcowym z jednej strony a z drugiej skoro dostałaś pracę to warto pamiętać o tzw. dziesięcinie.

Magda
Gość

Zadowolona, a czyż Nowenna Pompejańska za dusze nie jest wspaniałym i skutecznym ratunkiem dla dusz czyśćcowych?Msze można zamówić dodatkowo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!