Joanna: nowenna to wielka łaska

Dziękuje Ci Matko Boża za te nowenny , które dają niesamowitą siłę w życiu .Jestem w trakcie odmawiania 7 nowenny i powiem,że to jest moja wygrana , wygrałam niesamowitą miłość do Matki Najświętszej.Maryja przemieniła mnie , moją rodzinę i moje otoczenie. Chwała Panu.
Przeczytaj całość

Edyta: Dar macierzyństwa

W lipcu 2015 r. straciliśmy z mężem naszego ukochanego Synka, był z nami przez 22 tygodnie. Bardzo to przeżyliśmy i jedyną rzeczą, jaka nam w tym okresie przynosiła ulgę i pocieszenie, była wiara i modlitwa. Zaczęłam w tym okresie odmawiać nowennę pompejańską. Po dwóch nowennach, w grudniu 2015 r., zaszłam ponownie w ciążę.
Przeczytaj całość

Dawid: Czas,pokora i wiara

Cieszę się, że i ja mogłem dostąpić tego zaszczytu napisania świadectwa o wysłuchanej modlitwie, uzupełnieniu pustki, szczęściu.
Przeczytaj całość

Wierzę, że znowu zdarzy się cud!

Byłam w związku z chłopakiem,niestety zaczęło się w nim psuć.Długo nie mogłam znalezc pracy na uczelni także mi się nie wiodło.Powoli wpadałam w depresję stałam się nieznośna i chłopak mnie zostawił.Wtedy całkowicie się rozsypałam,nie mogłam znalezc sobie miejsca.Nie mogłam jeść ani spać...Pewnego dnia stwierdziłam,że muszę się wziąć trochę w garść...
Przeczytaj całość

Agata: Nowenny za Mamę

Zamówiłam dziś Królową Róźańca Świetego i podrzucę jej może jak poczyta świadectwa to zacznie też się modlić
Przeczytaj całość

Lidia: Uzyskana łaska

Witajcie! Jakiś czas temu tuż po zakończeniu nowenny o odnalezienie właściwej i szczęśliwej drogi zawodowej napisałam moje pierwsze świadectwo. Wtedy jeszcze nie otrzymałam tej konkretnej łaski, jednak wiele się we mnie zmieniło i czułam ogromną potrzebę podziękowania Matce Przenajświętszej. Dziś już z całą pewności mogę powiedzieć, że moja intencja się spełniła. Pierwszą tymczasową pracę dostałam 13 kwietnia. Dla mnie to wyjątkowa data, bo przecież 13 to dzień Maryji. Ta praca była tylko chwilowa ale ukazała mi, że miejsce pracy wcale nie musi być takie negatywne jak mi się zdawało do tej pory. Jakieś 2 tygodnie później dostałam pracę w branży, która wcześniej nie przeszłaby mi nawet przez myśl. Jestem zachwycona. Po raz pierwszy w życiu chodzę do pracy z przyjemnością a nie z przymusu. Wiem, że to zasługa naszej Matki w niebie, która wstawiła się za mną. Otrzymałam od Maryji niezwykły dar i nie wystarczy mi życia, żeby za to podziękować. Zakończyłam też już nowennę o nawrócenie jednego z członków mojej rodziny. Jestem pewna, że i ta intencja zostanie wysłuchana, bo przecież jest o wiele ważniejsza niż sprawy przyziemne. Wiem, że Królowa Różańca Świętego nie pozostawi tej osoby bez pomocy.
Teraz chcę odmówić nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące i chociaż w ten sposób podziękować Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski. Zbieram się do odmawiania tej nowenny już od tygodnia, jednak cały czas coś mi przeszkadza, najpewniej jest to moje lenistwo. Módlcie się za mnie żebym nie zeszła z właściwej drogi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Lidia: Uzyskana łaska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

wspaniala intencja za dusze w czyscu cierpiace kochana, ale blagam was, niech kazdy codziennie modli sie choc Koronka do Milosierdzia Bozego za zatwardzialych grzesznikow ktorzy bez naszej modlitwy moga isc do piekla…. prosze, w imie milosci do blizniego poswiecmy im choc 5 minut dziennie…

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Lidio…a czy w ramach wdzięczności Bogu nie lepiej zamówić kilka mszy św za dusze czyśćcowe? Lub też złożyć zobowiązanie, że takową msze będzie się zamawiało co miesiąc?
Msza św. to najskuteczniejszy sposób pomocy duszom czyśćcowym z jednej strony a z drugiej skoro dostałaś pracę to warto pamiętać o tzw. dziesięcinie.

Magda
Gość

Zadowolona, a czyż Nowenna Pompejańska za dusze nie jest wspaniałym i skutecznym ratunkiem dla dusz czyśćcowych?Msze można zamówić dodatkowo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!