Magdalena: Wystarczy odmówić nowennę

Od kilku lat odmawiam nowennę pompejanska w różnych intencjach. Za każdym razem otrzymuje łaskę jeśli nie dosłownie ta o która proszę to i tak Matka Boża pomaga w tej sprawie w ewidentny sposób. Nigdy nie szukałam pracy zawsze praca przychodziła do mnie i to całkiem dobra…wystarczyło odmówić nowennę. Ostatnio chciałam sprzedać mieszkanie ale nie zdazylam zamieścić żadnego ogłoszenia, ale oczywiscie zaczęłam nowennę. Pomyślałam, że jeśli wolą Bożą jest żebym zmieniła miejsce zamieszkania to niech ktos sam z siebie przyjdzie i zaproponuje kupno. Kilka dni później w moich drzwiach stanęła sąsiadka i zapytała czy nie chciałabym sprzedać. Kilka lat temu miałam pewne kłopoty urzedowo-prawne, sytuacja była z góry określona ale postanowiłam odmówić nowennę i z pomocą Maryi tak wszystko dobrze poukladalo się, że byłam zdziwiona. Miałam kłopoty ze zdrowiem również otrzymałam pomoc. Wiele różnych innych intencji, których nie będę opisywać bo świadectwo byłoby zbyt długie, praca, pieniadze, jakies trudności w różnych sprawach, zawsze otrzymuję pomoc. W jednej tylko intencji Matka Boża nie wysłuchała mnie, prosiłam w kilku nowennach o męża już od kilku lat, ale jakoś nic. Dawniej miałam nawet żal ale teraz już nie, widocznie taka wola Boża żebym była panna. Nie przejmuję się życiem, otrzymuję wszystko czego potrzebuję. Po co się martwić wystarczy się pomodlić:)

Módl się...

razem z nami!


Nasze intencje modlitewne:

 

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
5 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MariaKatarzynaeniaKasiagosc Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
gosc
Gość
gosc

No to ma Pani wyjatkowe szczescie lub protekcje bo i ja laski otrzymalam, ale wiele spraw jest na duzy minus lub wszystko idzie jak po grudzie…..a modle sie bez przerwy juz 4 lata

Kasia
Gość
Kasia

Proszę Matuchno pomóż mi odzyskać mieszkanie

enia
Gość
enia

Kasia poproś o.Wenantego Katarzyńca

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wierzę Magdaleno, bo też doświadczyłam pomocy w zakresach, które wymieniłaś w świadectwie. Zawsze dodaje przy każdej Nowennie i modlitwach, „jeśli to zgodne z Wolą Bożą” i zupełnie się o nic nie martwię.Będzie tak, lub inaczej,ale wiem,że sobie poradzę. Pozdrawiam i z Panem Bogiem!

Maria
Gość
Maria

Kiedyś też tak miałam, że w kłopotach prosiłam Maryje, nie martwiłam się i wszystko otrzymywałam. Nie były to długie modlitwy, ale było dobrze. Za wszystko dziękowałam Maryi. Od 3 lat odmawiam z przerwami NP. Też otrzymałam wiele łask, za które po raz kolejny dziękuję, pisałam tu również świadectwa. Teraz modle się jeszcze w ważnych sprawach już od dłuższego czasu i czekam. Wasze świadectwa dodają mi nadziei. Bardzo dziękuję za te świadectwa, również za to świadectwo pani Magdaleno.