Anonim: Uzdrowienie życia

Do Różańca Świętego doprowadził mnie św. Ojciec Pio. Zawsze był mi jednym z najbliższych świętych i gdy zwracałam się kolejny raz o pomoc w trudnych problemach nagle zapragnęłam wziąć do ręki różaniec.
Przeczytaj całość

Mila: małżeństwo

Jezus sam się zatroszczy o nasze potrzeby
Przeczytaj całość

Ewelina: ŁASKAMI OBDARZONA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Jest to moje pierwsze świadectwo bo i Nowennę odmawiałam po raz pierwszy. Na początku dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi świadectwami, bardzo mi pomagały i umacniały w codziennej modlitwie. Dziękuję również osobą które prowadzą tę stronę, bez Was nie byłoby przedstawionych...
Przeczytaj całość

Monika: To już czas -dać świadectwo!

Ostatni dzień mojej 7 nowenny. Nowenny były w różnych intencjach , lecz w intencji za Dusze czyśćcowe i w intencji pewnego księdza zły potrafił nie miło mnie zaskakiwać . Czas poświęcony Matce Najświętszej nigdy , ale to nigdy nie jest czasem straconym . Swoją niespotykanie przeogromnie delikatną opiekę, którą Nam daje nie jesteśmy w stanie opisać słowami .
Przeczytaj całość

Szelongusia: Jesteśmy przeszczęśliwi!

"Cóż Ci dać mogę o Królowo pełna miłości! Moje całe życie poświęcam Tobie"... to już moja 4 nowenna do Mateczki... Jeśli macie chwile zwątpienia w życiu i mało wiary tak jak ja zacznijcie odmawiać nowennę! Ponad półtora roku czasu z mężem staraliśmy się o dzieciątko... co miesiąc rozczarowania- lekarz mówił...
Przeczytaj całość

D: Łaski

Teraz skończyłam odmawiać pierwszą Nowennę Pompejańską. Dzięki wstawiennictwu Matki Bożej otrzymałam wiele łask. Teraz przechodzę ciężki okres poczucia bezsensu, dzięki wstawiennictwu Matki Najświętszej czuję, jak wiele łask Bóg daje każdego dnia. Otrzymałam szansę, a nawet wiele szans, jedną z nich jest znalezienie pracy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "D: Łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ania
Gość

Cudowne świadectwo 🙂

Danuta
Gość
Danuta

A ja odmawiam druga i wszystko wali sie ale napewno otrzymalam inne laski chociaz o te ktora sie modlilam To nic a moze nawet wszystko odwrotnie i juz sama nie Wiem co myslec………Boze bardzo dzis zwatpilam. ……i jestem bardzo rozgoryczona……Prosze modlcie sie za nie wszyscy…….dziekuje……

Gosia
Gość

Mój znajomy ksiądz mawiał: „Im gorzej, tym lepiej” i chociaż trudno to zrozumieć są to mądre słowa. Co robić? Chyba nic innego nie pozostaje jak UFAĆ.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!