Anonim: Módlmy się do naszej Królowej

Szczesc Boze,na nowenne natknelam sie na faceboku,i poczytalam swiadectwa o ktorych opisuja ci ktorzy modla sie do Krolowej Rozanca Swietego ,zapoznalam sie jak nalezy i zaczelam sie modlic ,w pierwszej Nowennie jak w modlitwie nawiedzila mnie laska,o ktorej nigdy nie zapomne.Musze przyznac ze jest to modlitwa do ktorej bardzo ciagnie choc z poczatku wydawala sie trudna ,teraz okazala sie bardzo lekka /jest to juz tzecia moja nowenna,pierwsza nie byla wysluchana ale wciaz mam nadzieje,ze bedzie,obecnie modle sie o przymnozenie wiary dla calej mojej rodziny.nie zniechecam sie i wierze ze wiara czyni cuda,.Jest to pierwsze moje swiadectwo i niewiem czy dobrze opisuje,w kazdym razie prosze tych ktorzy to czytaja ,zeby nie ustawali w modlitwie bo naprawde warto /Maryja czuwa nad wszystkimi istotami,i wszystkie wysluchuje,ja to wiem.,

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
DANUTAMariaJózefANNA MARIAAnna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Anonimie, naprawdę tak trudno było podać swoje, lub zmyślone imię? anonim nieładnie się kojarzy.

AlaJ
Gość
AlaJ

Pierwsza niewysłuchana? może po latach zobaczysz, że to nie była istotna intencja czy coś. W każdym razie coś mi gra, jak ludzie piszą „niewysłuchana”, to nie może być.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Zgadzam się z Alą, może dziś wydaje Ci się,że nie zostałaś wysłuchana…Zobaczysz za jakiś czas,że to jednak miało być tak- jak się potoczyło i dalej toczy. Dobro płynące z siły tej modlitwy dociera do każdego-czasami już, a czasami później. Tak widocznie ma być. Ja tez odmawiam teraz trzecią nowennę, na razie zmian nie widzę, ale czekam. Jeżeli nie będzie nawet nadziei, to co nam pozostanie? Trzeba wierzyć i ufać, a Matka Boża nie zostawi nas i tych , za których się modlimy bez opieki. Powiem Ci Anonimko, że i mnie się nowenna wydawała trudną, długą modlitwą, a teraz czekam na… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Całą ciążę modliłam się nowenną o to, aby moje dziecko urodziło sie zdrowe, zwłaszcza, że pierwsze nie było zdrowe, choć wyszło z tego. Niestety moja córeczka urodziła się z chorym sercem oraz z zespołem wad genetycznych. Choć nie mam o to pretensji do Pana Boga i przyjeliśmy ten dar od niego z miłością, to jak inaczej to nazwać niż niewysłuchana nowenna?

AlaJ
Gość
AlaJ

Tak można się czepiać dosłownie do wszystkiego. moja pierwsza Nowenna była o cos, co wydawało mi sie takważne, że bez tego nie mogłabym funkcjonować zawodowo. ale w modlitwie wtedy byłam jak niemowlak, raczkowałam. teraz też nieiwle sie rozwinęłam, ale inaczej układam intencje. Po czasie widzę, że tamto nie ma nawet teraz znaczenia dla mnie, choć naprawdę modliłam sie wtedy o rzecz baardzo ważną. Wierzę, że przez tą moją pierwszą NP choć zbliżyłam się do Boga dzięki Matce Bożej. Nie wiem co myśleć o ty,m chorym dziecku, ale przypomniałam sobie jak pani Mela mówiła o jej synu, który utopił się mając… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Szczerze powiedziawszy nigdy nie pomyślałam, że chciałabym, żeby moje dziecko było inne. Po prostu stwierdziłam tylko fakt, że nowenna nie została wysłuchana i to nie jest tak, że zawsze nas Matka wysłuchuje. Tyle. Doskonale wiem, jak wszystko jest niepewne i niestałe i jakoś nie przychodziło mi do głowy, jakie dzieci mają inni. Na początku była walka o życie, a teraz będzie o zdrowie na całe jej życie. Inaczej nigdy o tym nie myślałam ani się z nikim nie porównywałam, aż tak dziecinna nie jestem. 🙂 Nie znoszę też gdybań, co by było… To dla mnie tak bezsensowne zachowanie i myślenie,… Czytaj więcej »

AlaJ
Gość
AlaJ

to może kwestia nazewnictwa. może po prostu akurat taka intencja niewysłuchana, taka droga czy coś. Mnie uderza zawsze to określenie „niewysłuchana”, zawsze. bo nie ma nic po srodku. albo jest Bóg i jego drogi prowadzące do naszego szczęścia, i wtedy wszystkie modlitwy są wysłuchane, prowadząc nas do szczęścia, dobrego zycia, tylko pewnie inaczej niż nasze „zlecenia”. Albo nie ma NIC i cóż wtedy powiedzieć, niewysłuchane też nic nie może być. Uznając żyjącego Boga, pisząc „niewysłuchana” to trochę tak jakby On nas olał, zignorował, jak widać po wyrażeniu – nie wysłuchał. Nie bierzemy pod uwagę, że może ma inną drogę, wysłuchał… Czytaj więcej »

AlaJ
Gość
AlaJ

poza tym też nie znoszę gdybań, jest jak jest a nie co by było. tylko że… miałam już różne intencje i różnie się one potoczyły (czasem krótkie modlitwy) . wszystkie po ludzku nie do wykonania. Jedna mogłabym nazwać (jak tu piszą) wysłuchane a jedne nie, tylko, że nie o to chodzi.

AlaJ
Gość
AlaJ

w każdym razie co by nie było to ja obiecuję modlitwę za zdrowie Twojego dziecka.

ANNA MARIA
Gość
ANNA MARIA

Witajcie chciałam tylko powiedzieć ,ze Pan Jezus obiecał kto z wiarą prosi Ojca w imię moje Ojciec da wam i NA ILE WIERZYSZ TYLE OTRZYMASZ .Ja jestem żywym dowodem tych słów ja prosiłam o łaske wiary bo choć chciałam bardzo wątpiłam dziś mówie JEZU UFAM CI we wszystkim ,przykro mi że dzieci chorują ale one bilet do nieba maja w kieszeni i szczególna miłośc Jezusa i Maryji tego jestem pewna..Błogosławieni są i milości Bożej napewno dostąpią a my od nich małych uczmy sie cieszyć i kochać Boga i wszystko co stwożył..Z Panem Bogiem

AlaJ
Gość
AlaJ

Wiele osob może czuć się pokrzywdzonych, że przecież wierzyli, a nie otrzymali. Akurat ja niedawno zaczęłam dopiero traktować wiarę jako Łaskę,

Józef
Gość
Józef

AlaJ obserwując Twoje wpisy wcześniej i teraz widzę dużą zmianę na plus jeśli chodzi o Twoje poszukiwania . Miło widzieć , że innym też udaje się odnajdywać swoją drogę 🙂

AlaJ
Gość
AlaJ

Józefie, sytuacja się taka zdarzyła u mnie, że (krótko po mojej pierwszej spowiedzi i Komunii od lat), że albo idę drogą szukając dalej Jezusa, albo nie mam nic, dosłownie NIC. zero, po co żyć.
tak więc staram się pogłębiać co się da, i się przybliżać, choć różnie bywa. na szczęście nie jestem sama, mam oparcie „ludzkie” z tego forum 😉 Ty też kiedyś oferowałeś nam swoją pomoc „ludzką” 😉 za co też dziękuję.
Na pewno napiszę coś na kształt świadectwa, bo do tego momentu co doszłam to wiem, że jest zasługą Nowenny.

Maria
Gość
Maria

Czytam świadectwa i bardzo,bardzo rozumiem osoby,które piszą o niewysłuchanej intencji poniewaź dla Nich /również dla mnie /ta prośba była bardzo ważna. Zdaję sobie jednak sprawę z wielu innych otrzymanych łask i dziękuję Bogu i Maryji za nie.Jednak intencja intencji nie jest równa.Proszę zrozumieć matkę której rodzi się drugie chore dziecko? Czy nie ma prawa napisać, źe jej intencja nie została wysłuchana? A plany Boże to już co innego. Módlmy się o łaskę dla tej mamy zrozumienia planów boźych.Niech każdy pisze świadectwa jakie chce,jak odczuwa w swoim sercu. Może się zdarzyć,źe po przeczytaniu komentarzy będziemy się zastanawiać czy komuś moje swiadectwo… Czytaj więcej »

DANUTA
Gość
DANUTA

witam ja tylko chcialam przypomniec,że my sami wybieramy swoje intencje,o które sie modlimy nowenna pompejańska ,ale pamietajmy o tym modląc się,że jeśli po skonczeniu nowenny stwierdzimy ,że nasza intencja nie została wysłuchana…… to przecież musimy zgodzić się z wolą Boża bo niewiemy o tym, zaczynajac nowenne czy to o co się modlimy jest zgodne z wola Bożą…..dlatego jesli nie widzimy efektów naszej modlitwy to ja to sobie tak tłumaczę,że widocznie jest taka WOLA BOŻA,BÓG TAK CHCE ABY BYŁO TAK ,A NIE INACZEJ W MOIM ZYCIU A JA NIE MOGĘ SIĘ MU SPRZECIWIAĆ GDYZ TO NA NIC…choć czasem tak jest ,że… Czytaj więcej »

DANUTA
Gość
DANUTA

A POZA TYM CHCIAŁAM DODAĆ ,ŻE ZACZYNAJAC NOWENNE POMPEJANSKA MUSIMY MIEĆ CZYSTE SERCE, NIE MOŻEMY SIE NA KOGOŚ GNIEWAC CZY CZUC DO KOGOS JAKAŚ URAZE, MUSIMY WSZYSTKIM WYBACZYC ,KTORZY BYC MOZE KIEDYS W ZYCIU NAS W JAKIS SPOSÓB SKRZYWDZILI I PRZEPROSIĆ TYCH ,KTÓRYCH MY SKRZYWDZILISMY…. CZYLI MODLIC SIE ZA TYCH LUDZI…

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką