Katarzyna: Trudny związek

Chciałam się podzielić cudem jaki się wydarzył po odmówieniu nowenny. Poznałam przez internet fajnego chłopaka mieszkał 100 km ode mnie . Nie wiele starszy ode mnie super się rozumieliśmy i wszystko ok .Były tylko dwie rzeczy nie tak ale jak ważne .Był po rozwodzie i miał córkę ośmioletnią . Żona...
Read More

Małgorzata: Szczęśliwie przeprowadzona operacja onkologiczna

Nowenną Pompejańską modliłyśmy się razem z moją mamą o zdrowie dla niej . Wcześniej pojawiło się krwawienie przy oddawaniu kału , mama była słaba , wstępne badania wykazały guz w jelicie grubym . Kolejne badania w listopadzie potwierdziły raka . Nowennę postanowiłyśmy rozpocząć 8 grudnia w Godzinę Łaski .
Read More

Agnieszka: Maryja pomaga mojemu bratu

Pragnę złożyć pierwsze moje świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. Jeszcze jestem w trakcie jej odmawiania, ale Maryja już udzieliła potrzebnych łask mojemu bratu.
Read More

Asia: Dawniej często się stresowałam a teraz wstąpił we mnie spokój ducha.

Maryjo z Pompejów jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Tobie za to co dla mnie zrobiłaś Dziękkuje Ci.
Read More

Iwona: wielka siła Nowenny Pompejańskiej

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić z Wami, co zdarzyło się w moim życiu po odmówieniu Nowenny. Na razie zmówiłam dwie, obydwie dotyczyły pracy. Pracowałam w banku przez 16 lat. Ostatnie kilka lat było bardzo trudne. Praca była bardzo stresująca, nie mogłam sobie poradzić z panującą atmosferą, rosnącymi wymaganiami. Coraz gorzej...
Read More

Agata: chcę złożyć świadectwo

Osiem miesięcy temu zostałam boleśnie zraniona przez osobę, którą uważałam prawie za siostrę. Można powiedzieć, że moje życie otoczył mrok nie do pokonania. W kwietniu wewnętrzny głos podpowiedział mi, abym zaczęła odmawiać Nowennę Pompejańską. Po dłuższym zastanowieniu, ale i pełna obaw o to, czy wytrwam- podjęłam decyzję-dzisiaj wiem, że słuszną. Rozpoczęłam codzienną modlitwę. Przez pierwsze dni odmierzałam czas paciorkami różańca. Jednak będąc już po części błagalnej, zaczęłam odczuwać zniechęcenie, zwątpienie w sens tej Nowenny, jakiś okropny głos podpowiadał mi, abym skończyła i nie zawracała sobie głowy modlitwą, gdyż niczego nie osiągnę. Muszę się przyznać również do tego, że kłóciłam się z Panem Bogiem, dlaczego mnie spotkała taka pogarda i odrzucenie przez osobę, którą bardzo szanowałam. Jednak przełamywałam w sobie te wszystkie przeciwności i ze swoim wewnętrznym uporem brałam do ręki różaniec. Ale zły duch (chyba tak dzisiaj mogę to ,,coś” nazwać) nie odpuszczał: dwukrotnie miałam zerwany różaniec i to nie przez jakieś mechaniczne działanie! Jednak sama naprawiałam i łączyłam paciorki w całość. W ostatnim dniu Nowenny powiedziałam do Matki Bożej: proszę przyjmij i wysłuchaj mojej intencji. Obecnie- po pięciu dniach od zakończenia, chcę zaświadczyć, że moje życie powróciło do normy, odczuwam wewnętrzny spokój i moje życie znowu nabrało barw! Każdego ranka, po przebudzeniu, dziękuję Matce Bożej za ten CUD, którego doświadczyłam, za to że przy mnie była i jest nadal, że dała mi siły do wytrwania i nie pozwoliła ulec złej pokusie. Ta Nowenna ma wielką moc i do jej odmawiania będę zachęcała każdego. Z pewnością wrócę do niej jeszcze wiele razy, gdyż Nowenna uzdrawia człowieka!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Agata: chcę złożyć świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Miałam tak samo zniechecenie ,zerwany różaniec wiele przykrości od złego ale wytrwałam ,skończylam trzecią a po pewnej przerwię dalej będe odmawiać jakoś mi w ciągu dnia czegoś brakuje….wyjezdżam i dlatego nie zaczynam następnej ale po powrocie znowu będe się modlić bo otrzymałam wiele łask….

Agata
Gość

Od momentu zakończenia Nowenny, każdego dnia odmawiam różaniec i czuję opiekę Matki Bożej.

A
Gość

Mnie rowniez kilka razy „zerwal sie rozaniec” podczas onmawiania nowenny. Ale tak samo jak ty reperowalam sama i modlilam sie dalej. Jestem juz przy polowie trzeciej nowenny. Kazdego zachecam do jej odmawiania. I nie bojcie sie Zlego. Mnie tez napastowal a teraz po skonczonej Nowennie musial odejsc. Matka Boza ma absolutna wladze nad szatanem i on musi jej sluchac!

barbara
Gość
barbara

Koncze za trzy dni czesc blagalna i dzisiaj prawie spalam nie moglam co okropnego potworne zmeczenie , a w tajemnicy bolesnej ozylam , i mysle zlo krazy ale nie mozna sie poddawac tylko prosic Matke Boza aby pomogla wytrwac do konca .

Joanna
Gość
Joanna

Ja właśnie odmawiam 2 Pompejańska i miałam różne sytuacje typu ze ktoś mnie dusi , nawet we śnie szatan chciał mnie udusić ale w tedy wezwałam Michała Archanioła i też zerwał mi się różaniec z 3 razy itp . Nie mamy czym się martwić Maryja nas kocha i nie pozwoli żeby nas skrzywdzić i namawiam was jeszcze do założenia SZKAPLERZA KARMELITAŃSKIEGO w tedy będziecie mieć szczególna opiekę wielokrotnie zostałam ochroniona od kradzieży itp

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!