M: Udało się!

Wszystkich gorąco zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy różańcowej. Nie pokładajmy nadziei wyłącznie we własnych siłach , czy też innych ludziach lecz w Maryi i Panu Bogu. Gdyby nie wiara w to że otrzymam łaskę pracy i tą drugą łaskę o którą obecnie się modlę nie widziałabym sensu własnego życia.
Read More

Anna: I nastąpił cud…

Nowenna pompejańska towarzyszy mi od dwóch lat. Chciałabym się podzielić kolejnym świadectwem łask Matki Bożej.Przeczytaj Anna: I nastąpił cud…
Read More

Gość: Wiara

Witam! Bardzo ciężko było mi napisać to świadectwo, pisałam już parę razy i za każdym razem coś się wydarzało. Może tym razem się uda. Do stycznia tego roku nie koniecznie potrafiłam się modlić, byłam raczej niedzielną katoliczką.
Read More

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej.
Read More

Paweł: Naprawdę uwierzyłem w moc nowenny

Odmawiałem już Nowenne Pompejanska kilka razy w różnych intencjach.Raz czułem że moja modlitwa coś dała pomogła mi a raz nie. Gdy dowiedziałem się że moja Mama ma raka od razu zaczolem odmawiać nowenne w jej intencji o uzdrowienie.
Read More

Paweł: Przemiana postrzegania świata

Witam
W ostatnim czasie odmówiłem 3 nowenny, każda odnosiła się do innej prośby. Początkowo wahałem, się czy dam radę odmawiać tak długie nowenny. Problem stanowiło dla mnie odmawianie różańca w całości. Całe szczęście podjąłem się tego, z wielką wiarą, iż otrzymam to o co proszę, jeśli było to zgodne wolą Bożą. Podczas pierwszej intencji prosiłem, o to by zakochała się we mnie miłość mojego życia. Z czasem jednak zrozumiałem, pod wpływem modlitwy, iż nie można nikogo do miłości zmusić. Za sprawą Matki Bożej przejrzałem i zacząłem inaczej postrzegać innych ludzi. Jeszcze nie skończyłem odmawiać pierwszej nowenny a zacząłem już równolegle odmawiać drugą, tym razem o to by wyzbyć się wreszcie trądziku. Powodował on, ze czułem się gorzej, moja samoocena szybowała w dół, za każdym razem, gdy się pojawiał. Tym bardziej dziękuję Matce Bożej, że tylko zacząłem odmawiać tą intencje kilka dni później zrozumiałem, poprzez inne osoby co mam robić… i moja cera nie jest jeszcze doskonała, ale zaakceptowałem się takim jakim jestem. Ponadto widzę w lustrze, że na prawdę inaczej wyglądam i to podnosi moją samoocenę i to bardzo.
Trzecią intencję rozpocząłem, tak jak poprzednio, gdy jeszcze nie skończyłem drugiej. Tym razem prosiłem o to by w końcu na mojej drodze pojawiła się odpowiednia dziewczyna. Gdy byłem już w połowie nowenny, dostrzegłem pewną dziewczynę. Na razie jeszcze nic nie wskazuje na to, że coś mogło by z tego być. Jednakże, wierzę że Matka Boża mnie wysłuchała, codziennie zdarzają się takie z pozoru zbiegi okoliczności, że nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć.
Z całego serca zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża Pompejańska, naprawdę wysłuchuje, tylko trzeba jej zaufać. Bezgranicznie jej zaufać, a wtedy otrzymamy, może nie to o co prosiliśmy, ale to co było nam potrzebne do szczęścia i odnalezienia spokoju duchowego.
Dziękuję jeszcze raz Matko Boża Pompejańska, za to, że raczyłaś mnie grzesznego wysłuchać.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!