Agnieszka: nowenna pomaga!

Pod koniec zeszłego roku postanowiłam zmienić parę rzeczy w moim dotychczasowym życiu i wtedy, jakby "przez przypadek" natrafiłam na nowennę pompejańską. Pierwszą skończyłam odmawiać w połowie lutego a teraz odmawiam kolejne, każda w innej intencji.Przeczytaj Agnieszka: nowenna pomaga!
Przeczytaj całość

Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha

Odmówiłam już druga nowennę pompejańską i za każdym razem zostałam wysłuchana. Pragnę złożyć swoje świadectwo o skuteczności  tej nowenny pompejańskiej bo obiecałam to Maryi. Zanim urodziłam córkę oddałam ją w opiekę Matce Bożej, stale czułam obecność Jej w życiu mojego dziecka.Przeczytaj Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha
Przeczytaj całość

MONIKA: Jak Nowenna zmieniła moje życie…

Na Nowennę Pompejańską trafiłam kilka lat temu w internecie. Ktoś w komentarzu napisał swoje świadectwo. Zaczęłam szukać informacji na temat tej modlitwy.
Przeczytaj całość

Teresa: Dokładnie po roku mój syn wrócił na łono Kościoła

Pragnę gorąco podziękować Ukochanej Matce Bożej Pompejańskiej za okazaną mi łaskę. Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia mojego syna zaczęłam odmawiać 1.10.2013 roku. Dokładnie po roku mój syn wrócił na łono Kościoła katolickiego po 11 latach błądzenia. Chwała Panu i Królowej Różańca Świętego w Pompejach. Wdzięczna matka
Przeczytaj całość

Franciszka: Wysłuchana nowenna

Jesienią, miałam badanie mammografię. Oczekując na wynik, zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejańską, aby wynik był dobry. Jednak , gdy listonosz wręczył mi dużą kopertę, już wiedziałam, że nie jest dobrze, bo w takich kopertach posyłają klisze, gdy wynik jest zły.
Przeczytaj całość

Paweł: Przemiana postrzegania świata

Witam
W ostatnim czasie odmówiłem 3 nowenny, każda odnosiła się do innej prośby. Początkowo wahałem, się czy dam radę odmawiać tak długie nowenny. Problem stanowiło dla mnie odmawianie różańca w całości. Całe szczęście podjąłem się tego, z wielką wiarą, iż otrzymam to o co proszę, jeśli było to zgodne wolą Bożą. Podczas pierwszej intencji prosiłem, o to by zakochała się we mnie miłość mojego życia. Z czasem jednak zrozumiałem, pod wpływem modlitwy, iż nie można nikogo do miłości zmusić. Za sprawą Matki Bożej przejrzałem i zacząłem inaczej postrzegać innych ludzi. Jeszcze nie skończyłem odmawiać pierwszej nowenny a zacząłem już równolegle odmawiać drugą, tym razem o to by wyzbyć się wreszcie trądziku. Powodował on, ze czułem się gorzej, moja samoocena szybowała w dół, za każdym razem, gdy się pojawiał. Tym bardziej dziękuję Matce Bożej, że tylko zacząłem odmawiać tą intencje kilka dni później zrozumiałem, poprzez inne osoby co mam robić… i moja cera nie jest jeszcze doskonała, ale zaakceptowałem się takim jakim jestem. Ponadto widzę w lustrze, że na prawdę inaczej wyglądam i to podnosi moją samoocenę i to bardzo.
Trzecią intencję rozpocząłem, tak jak poprzednio, gdy jeszcze nie skończyłem drugiej. Tym razem prosiłem o to by w końcu na mojej drodze pojawiła się odpowiednia dziewczyna. Gdy byłem już w połowie nowenny, dostrzegłem pewną dziewczynę. Na razie jeszcze nic nie wskazuje na to, że coś mogło by z tego być. Jednakże, wierzę że Matka Boża mnie wysłuchała, codziennie zdarzają się takie z pozoru zbiegi okoliczności, że nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć.
Z całego serca zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża Pompejańska, naprawdę wysłuchuje, tylko trzeba jej zaufać. Bezgranicznie jej zaufać, a wtedy otrzymamy, może nie to o co prosiliśmy, ale to co było nam potrzebne do szczęścia i odnalezienia spokoju duchowego.
Dziękuję jeszcze raz Matko Boża Pompejańska, za to, że raczyłaś mnie grzesznego wysłuchać.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!