Wdzięczna: wysłuchana intencja Nowenny pompejańskiej

Długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa Nowenny pompejańskiej. Dzisiaj postanowiłam napisać. Nowennę pompejańską odmawiałam w intencji mojej Mamy. Mama miała problem z kolanem, bolała ją noga, odnowiła się dawna kontuzja. Lekarz już klika lat temu stwierdzić, że jedynie operacja może pomóc. Dnia 1 grudnia 2016 r. rozpoczęłam Nowennę pompejańską w tej intencji. Już po kilkunastu dniach okazało się, że kolano przestało boleć.
Read More

Ola: Praca dla męża

ochani, zawierzajcie się Matce Bożej, bez względu na Wasze sytuacje. Maryja posiada ogromną moc, nie do odrzucenia. Chwała Tobie Panie i Przenajświętszej Trójcy za okazanie Tak Wielu Łask Maryi, który nas teraz może obdarzać.
Read More

Kasia: wypływam coraz dalej w ocean wiary

Pierwszą nowennę odmawiałam w ubiegłym roku. Obecnie odmawiam czwartą. Każda w innej intencji. Każda uczyła mnie pokory w modlitwie. Najpierw odmawiane w pośpiechu, podczas różnych czynności. Teraz staram się na klęcząco wieczorem kiedy wszyscy śpią, walczę z rozproszeniem i skupieniem. Podczas rozważań tajemnić przychodzą mi czasem tak piękne myśli do...
Read More

Jolanta: Sprawy bardzo przyziemne

Moja pierwsza Nowenna byla z prosba jakze bardzo przyziemna a mianowicie prosilam Maryje o rozwiazanie problemow zwiazanych z praca mojego meza i az trudno w to uwirzyc ale wszystkie zostaly rozwiazane pozytywnie Jeszcze przed ukonczeniem Nowenny, a przyznam ze sprawa wygladala beznadziejnie.
Read More

kb: Zauważam zmiany

Dziękuje Ci Matko Boża z Pompejów za wszelkie łaski które za twoim pośrednictwem doświadczam od kilku miesięcy właśnie zaczęłam wyraźnie dostrzegać jak bardzo działasz. Kiedy zaczęłam odmawiać nowennę dzieją się niesamowite rzeczy.
Read More

Monika: Podziękowanie za umocnienie wiary

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez przypadek z Internetu. Wiedziałam, że będzie trudno, ale postanowiłam spróbować. Zawsze byłam osobą głęboko wierzącą, będącą bardzo blisko Kościoła. Kilka lat temu, niespodziewanie rozsypał się mój kilkuletni związek, od tego czasu bardzo ciężko jest nawiązać mi poprawną relację z jakimkolwiek mężczyzną, nie wiem czy to moja wina czy po prostu trafiam na nieodpowiednie osoby. Wtedy też na ciężką próbę została wystawiona moja wiara. Trudno było mi się pogodzić z tą sytuacją. Dlatego właśnie swoją pierwszą Nowennę postanowiłam odmówić w intencji poznania wartościowego mężczyzny, z którym kiedyś będę mogła założyć rodzinę. Na początku było trudno, były chwile zwątpienia, czasami to kolejne odmawianie różańca wydawało się już być ponad moje siły. Głęboko wierzyłam, a że jestem osobą bardzo upartą nie poddawałam się i udało mi się skończyć Nowennę. Co więcej, jeszcze podczas odmawiania części błagalnej poznałam kogoś, a dwa dni przed zakończeniem części dziękczynnej nasza znajomość zaczęła naprawdę się rozwijać. Najświętsza Panienka z Pompejów mnie wysłuchała. Niestety, nie doceniłam tego odpowiednio. Zaczynałam odmawiać kolejną Nowennę, ale jakoś brak czasu nie pozwolił jej skończyć. Moja znajomość również się rozsypała, z dnia na dzień, nawet nie znam przyczyny. Zostałam wysłuchana, a ja zawiodłam. Jednak się nie poddaje, rozpoczęłam kolejną Nowennę, tym razem o dobre rozpoznanie drogi, którą wybrał dla mnie Chrystus. Postaram się nie poddać. Ta modlitwa naprawdę uzdrawia serce i daje wiarę! Szczęść Boże.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Apostoł Różańca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Na pewno będzie dobrze, Szczęść Boże!