BEATA: nowenna nie do odparcia-w moim przypadku to już nie wiara lecz wiedza

Po raz kolejny odmawiam Nowennę Pompejańską. Tym razem w intencji mojego męża aby otworzył szeroko serce na Boga i innych ludzi. , Jest w nim dużo zranień z którymi sobie nie radzi, agresji do innych, niepohamowanie w słowach ,krzyk , nieradzenia sobie z samym sobą , nieumiejętność wybaczania ,przyznawania się do swoich błędów i win , szukanie winny w innych
Read More

Agnieszka: Macierzyństwo

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego coś mnie tknęło, żeby zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską. Może uznałam, że to moja ostatnia deska ratunku.
Read More

Ania: Wciąż wierzę, że się uda.

Szczęść Boże! Teraz nadszedł czas na mnie. Podobnie jak większość ludzi piszących o Nowennie dowiedziałam się z Internetu, kiedy moje krótkie małżeństwo stało przed rozwodem.
Read More

Ryszard: Z Maryją w drodze po zdrowie

Mój stan zdrowia dość nagle uległ pogorszeniu. Z dnia na dzień czułem się znacznie gorzej. Trafiłem do szpitala. Zdiagnozowano problemy chorobowe o charakterze neurologicznym i laryngologicznym.
Read More

Kasia: nic nie rozumiem.

Kochani odmówiłam 5 Nowenn Pompejańskich w intencji mojego męża i ratowania naszego małżeństwa. Świadectwa na tej stronie już składałam.
Read More

Mariola: Wysłuchana prośba – zdany egzamin

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki a konkretnie była to prośba do Matki Bożej o pomyślne zdanie egzaminu adwokackiego.Pisząc to świadectwo chcę zachęcić wszystkich „niedowiarków” Najświętsza Matka Boża naprawdę pomaga, córka zdała bez problemów egzamin i jest adwokatem.Nie chcę się zanadto rozpisywać ale proszę wierzyć zarówno czas przed egzaminem jak i w czasie egzaminu był dla nas bardzo trudny (sprawy rodzinne). Obecnie odmawiam czwartą w moim życiu Nowennę Pompejańską tym razem w swojej intencji i wierzę, że Matka Boża również wysłucha mojej prośby myślę ,że Nowenna Pompejańska zagości w moim życiu na stałe daje mi spokój ducha i siłę ,której wcześniej nie miałam w moim życiu zachodzą dobre zmiany i wszystko zaczyna się powoli układać.Wiem, że Najświętsza Matka Boża nad tym czuwa. Nie ustanę w modlitwie i zachęcam niezdecydowanych módlcie się a zobaczycie cuda w swoim życiu.Dziękuję Ci Matko Boża.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MariolaWiktoria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

Bardzo się cieszę, jednocześnie chciałabym Cię prosić o wsparcie modlitewne dla mnie o pomyślne ukończenie pracy dyplomowej…

Mariola
Gość
Mariola

Będę Cię wspierać i jestem pewna, że wszystko będzie dobrze Najukochańsza Matka Boża będzie przy Tobie.