Świadectwo wyciągnięte z komentarzy

Witam! Czytane na tej stronie świadectwa, a także słowa otuchy bardzo mi pomagały, dodawały sił, podejrzewam, że jest bardzo dużo osób nie ujawniających się, ale śledzących tę stronę. Postanowiłam sama też tu napisać, może komuś moje słowa pomogą, tak jak mi pomogły słowa innych.Przeczytaj Świadectwo wyciągnięte z komentarzy
Przeczytaj całość

J: praca

Czuję, że to ogromna szansa dla mnie i dar o Maryi. Jestem Jej bardzo wdzięczna za wszystko. Każdemu polecam odmawianie tej Nowenny - ona działa cuda.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Odpuściłam krytykę innych ludzi !

Witam! Chciałam się podzielić swoim świadectwem z odmawiania nowenny pompejańskiej. O nowennie dowiedziałam się jak większość z internetu, a zaczęłam odmawiać 5 lipca 2016 roku, niestety nie skończyłam, przerwałam w połowie części dziękczynnej czego bardzo żałuje.
Przeczytaj całość

Kasia: Wszystkich zachęcam od odmawiania różańca!

Wiem, że Matka Boska zawsze mi pomoże, chociaż w moim życiu nie wszystko dzieje sie dobrze: rzucil mnie chłopak i mam problemy w pracy. Nie tracę nadzei, bo wiem, że moje modlitwy zostaną wysluchane.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Ciąża

Chciałabym podzielić się z Wami swym świadectwem miłości Maryi którego doświadczyłam i którego ciągle doświadczam. Na początku tego roku zaszłam w ciążę, po kilku miesiącach popadłam w depresję i duże stany lękowe.
Przeczytaj całość

Mariola: Wysłuchana prośba – zdany egzamin

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji mojej córki a konkretnie była to prośba do Matki Bożej o pomyślne zdanie egzaminu adwokackiego.Pisząc to świadectwo chcę zachęcić wszystkich „niedowiarków” Najświętsza Matka Boża naprawdę pomaga, córka zdała bez problemów egzamin i jest adwokatem.Nie chcę się zanadto rozpisywać ale proszę wierzyć zarówno czas przed egzaminem jak i w czasie egzaminu był dla nas bardzo trudny (sprawy rodzinne). Obecnie odmawiam czwartą w moim życiu Nowennę Pompejańską tym razem w swojej intencji i wierzę, że Matka Boża również wysłucha mojej prośby myślę ,że Nowenna Pompejańska zagości w moim życiu na stałe daje mi spokój ducha i siłę ,której wcześniej nie miałam w moim życiu zachodzą dobre zmiany i wszystko zaczyna się powoli układać.Wiem, że Najświętsza Matka Boża nad tym czuwa. Nie ustanę w modlitwie i zachęcam niezdecydowanych módlcie się a zobaczycie cuda w swoim życiu.Dziękuję Ci Matko Boża.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mariola: Wysłuchana prośba – zdany egzamin"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

Bardzo się cieszę, jednocześnie chciałabym Cię prosić o wsparcie modlitewne dla mnie o pomyślne ukończenie pracy dyplomowej…

Mariola
Gość
Mariola

Będę Cię wspierać i jestem pewna, że wszystko będzie dobrze Najukochańsza Matka Boża będzie przy Tobie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!