Ewa: Zdane egzaminy

O NOWENNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ PRZEZ PRZYPADEK OGLĄDAJĄC WYPOWIEDŹ PEWNEGO KSIĘDZA W INTERNECIE.POSTANOWIŁAM PODJĄĆ SIĘ JEJ ODMÓWIENIA,GDYŻ W OBECNYM CZASIE NIECIEKAWIE ZAPOWIADAŁA SIĘ SYTUACJA MOJEJ CÓRKI W SZKOLE.POMIMO WIELKICH STARAŃ ORAZ KOREPETYCJI MIAŁA OGROMNE PROBLEMY ZE ZROZUMIENIEM MATEMATYKI.NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ ODMAWIAŁAM Z NIESAMOWITYM ZAPAŁEM I WIELKĄ WIARĄ W WYSŁUCHANIE MNIE PRZEZ MATKĘ NAJŚWIĘTSZĄ(TA WIARA DAWAŁA MI LEKKOŚĆ W PODOŁANIU 54 DNIOWEJ NOWENNY). ZNAJOMI I RODZINA PODZIWIALI MNIE,ŻE MOŻNA PRZEZ 1,5 GODZINY CODZIENNIE,NIEPRZERWANIE PRZEZ 54 DNI ODMAWIAĆ RÓŻANIEC,A JA IM TŁUMACZYŁAM,ŻE NIE JEST TO WCALE TAKIE TRUDNE,GDY TYLKO GŁĘBOKO WIERZY SIĘ W JEJ CEL.WYSŁUCHANIE MOJEJ INTENCJI NASTĄPIŁO DOPIERO PO 6 MIESIĄCACH,ALE JA PRZEZ TEN CZAS NIE PRÓBOWAŁAM WĄTPIĆ.MOŻNA SOBIE TYLKO WYOBRAZIĆ JAKA BYŁA MOJA RADOŚĆ,GDY CÓRKA PRZYSZŁA SZCZĘŚLIWA Z EGZAMINÓW(NIKT NIE DAWAŁ JEJ NAJMNIEJSZYCH SZANS NA ZDANIE).POWIEDZIAŁA,ŻE WYLOSOWAŁA AKURAT TE PYTANIA , KTÓRYCH BYŁA W STANIE NAJLEPIEJ SIĘ NAUCZYĆ NA PAMIĘĆ.JA WIEDZIAŁAM,ŻE TO ZASŁUGA MATKI NAJŚWIĘTSZEJ.DO DZISIAJ JEJ DZIĘKUJĘ I NADAL WIERZĘ,ŻE ONA ZAWSZE NAS WYSŁUCHUJE.PROSZĘ WIĘC NIE TRACIĆ NADZIEI,NAWET GDY MYŚLIMY,ŻE NASZA MODLITWA NIE ZOSTAŁA WYSŁUCHANA(MUSIMY CZEKAĆ NA ODPOWIEDNI MOMENT,KIEDY SIĘ TEGO NAJMNIEJ SPODZIEWAMY).
TERAZ PRZYMIERZAM SIĘ DO KOLEJNEJ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ.

Msza Święta 

- 25 października -

w Pompejach

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
6 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
KatarzynaMagdalenaDarekJarosławmena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Było to zgodne z wolą Boga, a wièc tak też siè stało.

Aneta
Gość
Aneta

Czyli niepotrzebnie sie modlila bo i tak by sie to stalo,super

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Nie zawsze otrzymujemy to,co chcemy.

Aneta
Gość
Aneta

To prawda, ale Bóg może zmienić swoje plany, jak w przypadku Rut Moabitki czy kobiety kananejskiej. Nasza modlitwa, wiara i ufność oraz okazywana miłość czynią cuda 🙂

mena
Gość
mena

Wola Boża wszystko może. To my nie potrafimy wszystkich łask wykorzystać aby służyły dobru nie koniecznie dana osoba co się modli ale my ludzie. Przez to należy ufać Bożej Mądrości Jego prowadzeniu Bóg zawsze chce nam wszystko dać o co Go poprosimy jednak tylko On wie co zagraża naszej wieczności i nie da nam niczego co by nas unieszczęśliwiło na wieczność .

Magdalena
Gość
Magdalena

Ale jeśli coś nie jest zgodne z wolą Bożą, to choćby człowiek odmówił milion pompejanek, to i tak nie zostanie wysłuchany.

irena
Gość
irena

ewo moja corka zdawala 5 razy na prawo jazdy ,o czym nawet nie wiedzialam sadzilam ze to trzeci raz ,odmawialam w tym czasie NP w jej intencji ,jeszcze przed jej egzaminem odprawilam Nowenne do Sw Rity,i zdala czyli modlitwa mozna wyprosic wszystko to tak dla watpiacych chce to powiedziec

Jarosław
Gość
Jarosław

Mam pytanie do admina, lub osób składających świadectwa, czy dostają potwierdzenia kiedy ukaże się ich świadectwo. W niedzielę wysłałem świadectwo i nie otrzymałem żadnego potwierdzenia kiedy ono ukaże się. Na początku roku takie potwierdzenie otrzymałem teraz już nie. Pisząc raz świadectwo nie otrzymałem potwierdzenia i ono nie ukazało się. Zaczynam wątpić czy jest sens pisania ich skoro nie ukazują się.

Darek
Gość
Darek

Prosimy o wyłączenie CapsLocka.

Jarosław
Gość
Jarosław

Co to da?

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Jarku,Darek skierował prośbę do Pani Ewy 😉

Pani Ewo,moja ś.p.Mama, też traciła nadzieję, że matematycznie kiedykolwiek podałam i też, z konieczności opłacała mi korepetycje.
Po latach, ukończyłam jeden z kierunków-Matematyczne Techniki Zarządzania…więc,nauka nigdy nie idzie w las! Opatrzności Bożej życzę 🙂