Asia: Warto poczekać

Chciałam wszystkim zatroskanym przekazać, iż nowenna pompejańska to cudowna modlitwa. Modliłam się w intencji córki o dostanie się na wymarzone studia - medycynę. Myślałam, że od razu otrzyma łaskę.
Read More

Kamil: Modlitwa została wysłuchana

Wczoraj o godzinie 12.00 przyszedł na świat nasz syn Mikołaj. Obydwie intencje zostały wysłuchane. Dziękujemy Tobie Matko Boża Różańcowa za wysłuchanie naszych modlitw. Zawsze będziemy z żono ogłaszać jakie na nas zesłałaś łaski.
Read More

Ufająca Maryi: Matka Boża czuwa zawsze

Wiem, że nie wszystkie prośby mogą spełnić się od razu, bo Pan Bóg ma swoje plany wobec nas i czeka na zmiany w naszym postępowaniu.
Read More

Danuta: Obecność Matki Bożej w moim życiu

Odmówiłam Nowennę w intencji mojej starszej córki,która mieszka już od kilku lat bez ślubu ze swoim wybrańcem i to pod moim dachem, Nie mają żadnych przeszkód,żeby taki związek zawrzeć w kościele.Jestem wyczerpana psychicznie ,Były kłotnie ,prośby ,rozmowy.Bez skutku.Teraz moja młodsza córka poszła w jej ślady.Mówiłam do Matki Bożej ,że jak Ty mi nie pomożesz ,to już nikt nie jest w stanie mi pomóc,bo po ludzku wyczerpałam wszystkie możliwości.Jest mi bardzo przykro ,jak moja córka w moim domu idzie do łożka z niepoślubionym mężczyzną .Eksploatuję się psychicznie,bo nie mogę powstrzymać się od komentarzy pod ich adresem.
Read More

Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask

Z NP spotkalam się w internecie. Odmawiam juz swoja trzecia NP ,koncze część blagalna. Moje intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale ufam i wierze że Matka Boża spełni moje prośby. Za to otrzymalam bardzo dużo innych łask jak np.łaskę modlitwy na różańcu co wogle poprzednio się nie modlilam, łaskę nawrócenia, opiekę Matki Różańcowej, łaskę spokoju duszy, nawrócenie męża też modli się NP odmawia 4.Nasze życie wróciło na właściwe tory.Chwała Ci za to Matko Boża za tak wiele łask. Bądź pozdrowiona Maryjo, opiekunko grzeszników.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aleksander
Gość
Aleksander

To bardzo przykre nie otrzymac tego o co sie prosi 🙁 Ja dzisiaj rozpoczalem pierwszy dzien NP w intencji mojego zdrowia psychicznego bo bardzo ciezko choruje od 3 lat. Mam nadzieje ze moja prosba bedzie spelniona i wroce do zdrowia. Mam tez nadzieje ze w trakcie NP zmienie swoje cale zycie. Prosze o modlitwe za mnie.

Magdalena
Gość
Magdalena

Aleksandrze, Magdalena napisała,że otrzymała bardzo dużo innych łask, jej intencja na pewno też spełni się w swoim czasie. Nie ma nic droższego na świecie od miłości i opieki Matki Bożej Przenajświętszej i Miłosierdzia Jezusa Ukrzyżowanego.Niech się dzieje wola Boga.
Nowenna jest cudowną modlitwą, dziękuję Ci Matko Boża za różaniec i wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem!

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Aleksandrze ! nie znam Cię wcale, wiem tylko jak masz na imię, ale modlę się za Ciebie i przesyłam pozdrowienia. Popatrzcie – modlitwa jest niesamowita, tak łatwo tworzy wspólnotę…..

Małgorzata
Gość
Małgorzata

jeszcze raz do Aleksandra : wczoraj miałam bardzo trudny dzień w pracy, bardzo męczący fizycznie. Ten trud ofiarowałam właśnie w Twojej intencji. Nie możesz się poddawać ! Jest z Tobą Maryja, jestem ja , z pewnością inne osoby czytające te wpisy wspomną za Tobą. Trzymaj się!

Aleksander
Gość
Aleksander

Dziekuje Malgorzto 🙂 W sumie nie wiem co napisac poniewaz mialem ciezkie zycie i jedyna osoba ktora mi pomagala byla moja mama. Malgorzato dziekuja za tak wielki dar dla drugiego czlowieka jakim jest poswiecenie swojego cierpienia w intencji drugiej osoby. Ja tez nie zapomne o tobie w moich modlitwach 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!