Magdalena: otrzymalam bardzo dużo innych łask

Z NP spotkalam się w internecie. Odmawiam juz swoja trzecia NP ,koncze część blagalna. Moje intencje nie zostały jeszcze wysłuchane ale ufam i wierze że Matka Boża spełni moje prośby. Za to otrzymalam bardzo dużo innych łask jak np.łaskę modlitwy na różańcu co wogle poprzednio się nie modlilam, łaskę nawrócenia, opiekę Matki Różańcowej, łaskę spokoju duszy, nawrócenie męża też modli się NP odmawia 4.Nasze życie wróciło na właściwe tory.Chwała Ci za to Matko Boża za tak wiele łask. Bądź pozdrowiona Maryjo, opiekunko grzeszników.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
MałgorzataMagdalenaAleksander Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aleksander
Gość
Aleksander

To bardzo przykre nie otrzymac tego o co sie prosi 🙁 Ja dzisiaj rozpoczalem pierwszy dzien NP w intencji mojego zdrowia psychicznego bo bardzo ciezko choruje od 3 lat. Mam nadzieje ze moja prosba bedzie spelniona i wroce do zdrowia. Mam tez nadzieje ze w trakcie NP zmienie swoje cale zycie. Prosze o modlitwe za mnie.

Magdalena
Gość
Magdalena

Aleksandrze, Magdalena napisała,że otrzymała bardzo dużo innych łask, jej intencja na pewno też spełni się w swoim czasie. Nie ma nic droższego na świecie od miłości i opieki Matki Bożej Przenajświętszej i Miłosierdzia Jezusa Ukrzyżowanego.Niech się dzieje wola Boga.
Nowenna jest cudowną modlitwą, dziękuję Ci Matko Boża za różaniec i wszystkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem!

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Aleksandrze ! nie znam Cię wcale, wiem tylko jak masz na imię, ale modlę się za Ciebie i przesyłam pozdrowienia. Popatrzcie – modlitwa jest niesamowita, tak łatwo tworzy wspólnotę…..

Małgorzata
Gość
Małgorzata

jeszcze raz do Aleksandra : wczoraj miałam bardzo trudny dzień w pracy, bardzo męczący fizycznie. Ten trud ofiarowałam właśnie w Twojej intencji. Nie możesz się poddawać ! Jest z Tobą Maryja, jestem ja , z pewnością inne osoby czytające te wpisy wspomną za Tobą. Trzymaj się!

Aleksander
Gość
Aleksander

Dziekuje Malgorzto 🙂 W sumie nie wiem co napisac poniewaz mialem ciezkie zycie i jedyna osoba ktora mi pomagala byla moja mama. Malgorzato dziekuja za tak wielki dar dla drugiego czlowieka jakim jest poswiecenie swojego cierpienia w intencji drugiej osoby. Ja tez nie zapomne o tobie w moich modlitwach 🙂

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką