Ewelina: Pomoc w czasie egzaminów

Niedługo mam zamiar zacząć kolejną nowennę w tej samej intencji i wiem, że i tym razem Maryja będzie ze mną i zostanę wysłuchana.
Przeczytaj całość

Robert: Przemiana życia

Szczęść Boże! Chciałbym złożyć tutaj świadectwo o mojej krucjacie modlitewnej jak ja to nazwę,ze względu na to iż kiedyś zmówienie Różańca było dla mnie czymś niesłychanie trudnym i monotonnym.Zacznę od tego że w moim rodzinnym domu Ojciec wychowuje mnie w bardzo patriotycznym nastroju.Historią Polski karmił mnie od małego szkraba,całą trylogię...
Przeczytaj całość

Agnieszka: nowenna leczy moje złamane serce

Kilka lat temu dość mocno przeżyłam odrzucenie przez grupę przyjaciół. Ciągle pojawiali się w myślach, snach, do tego gdzieś tam w sercu cały czas odczuwałam ból.
Przeczytaj całość

ANNA: Nadzieja na lepsze jutro

W ubiegłym roku zaczęłam 1 Nowennę Pompejanską w intencji nawrócenia męża na drogę małżeństwa. To jest moje 1 świadectwo. Z mężem oddalaliśmy się od siebie, nie potrafiliśmy się porozumieć. Mąż wyprowadził się do rodziców, zerwał kontakt i wniósł o rozwód. Byłam w szoku - jaki rozwód, przecież nie tak dawno był ślub. Nie dochodziło to do mnie. O NP dowiedziałam się z internetu.
Przeczytaj całość

Grażyna: Otrzymałam drugie życie

Wyniki okazały się pomyślne, w pobranym materiale nie znaleziono komórek rakowych! Jestem szczęśliwa, a przez wstawiennictwo Matki Bożej zbliżyłam się do Ojca i wiem , że on zawsze przy nas jest i do siebie prowadzi, czasami różnymi drogami.
Przeczytaj całość

JACEK: SPOKÓJ I MOC DZIĘKUJĘ CI MATKO

Odmawiam już trzecią nowennę pompejańską za każdym razem otrzymuję wielki spokój  Wiem ,że moje prośby będą wysłuchane.

Bardzo w to wierzę i wiem że Najukochańsza Matka Boża jest przy mnie i  pomoże mi  w bardzo trudnej sprawie po ludzku nie do rozwiązania wiem że tak będzie i bardzo w to wierzę.Dziękuję Ci Matko

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!