Edyta: łaska zdrowia

Szczęść Boże chciałam podzielić się świadectwem łaski jaką otrzymałam od Matki Bożej. Około 3 miesięcy temu zachorował mój tata. Przechodził ostre i przewlekłe zapalenie płuc  z powikłaniami wysięk w opłucnej i zakrzepica obwodowa.

W wysięku z opłucnej znaleziono komórki atypowe, które wskazywały na chorobę nowotworową. W tej sytuacji postanowiłam, że będę się za niego modlić nowenną pompejańską o łaskę zdrowia. Potrzebne były również dokładniejsze badania, które pozwoliłyby na potwierdzenie wyniku przeprowadzonego badania. Do modlitwy przekonałam również moją mamę i babcię. Uczestniczyliśmy na 3 mszach o uzdrowienie wraz z tatą i rodziną.

Po skończonej części błagalnej nowenny pompejańskiej następnego dnia tata dostał telefon ze szpitala. Okazało się, że nie ma komórek nowotworowych. Lekarz stwierdził, że wcześniejszy wynik badania mógł być spowodowany ostrym zapaleniem płuc jakie przeszedł.  Lekarz stwierdził również , że tata jest zdrowy i nie musi brać już żadnych leków. Niezwykłą pomocą okazała się nowenna pompejańska w tym czasie. Dzięki temu że tę całą trudną sytuację powierzyłam Matce Boskiej odczuwałam spokój wewnętrzny.  W czasie jednej z mszy o uzdrowienie przystąpiłam do szczerej spowiedzi świętej.

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną i po skończeniu nowenny chciałabym nadal kontynuować tę modlitwę. Modlitwa różańcowa ma moc przeciwstawiania się wszelkim przeciwnościom życiowym.  Wierzę, że łaskę zdrowia jaką otrzymał tata zawdzięczamy Matce Boskiej Pompejańskiej.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Jagoda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jagoda
Gość
Jagoda

Witam!jestem wzruszona świadectwem jakie Cię spotkało droga Edyto,ja obecnie jestem w podobnej sytuacji mój tata jest w szpitalu tez poważnie choruje na Reumatoidalne Zapalenie Stawów, we wtorek ma mieć rezonans brzucha modlę się do Matki Najswietszej o pomoc o pomyślne wyniki badań.Z Bogiem.Jagoda.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką