Małgorzata: myślałam, że zawalił mi się świat !

W momencie,kiedy myślałam, że zawalił mi się świat, koleżanka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej. Podarowała mi książeczkę z modlitwą i kazała odmawiać różaniec.
Read More

Diana: UZDROWIENIE Z ZIARNICY

Jedna z sióstr karmelitanek powiedziała mi o tej nowennie. Więc w internecie znalazłam i postanowiłam zacząć odprawiać Nowenne. Po około 3 miesiącach powtórnie lekarz skierował mnie na badanie PET. W wyniku nie było już śladu po wznowie :)
Read More

Jolanta: czas świadectwa

Witam wszystkich. Rowniez i dla mnie przyszedl wreszcie czas swiadectwa. Odmowilam juz 4 nowenny, jednak moje swiadectwo pisze dopiero teraz. Do tej pory nie czulam sie gotowa, czulam, ze musze sama zobaczyc jakis cud, aby przekazac go innym. Pierwsza nowenne zaczelam w grudniu 2014 roku odmawiac i od jakis dwoch...
Read More

Kasia: Moje spotkanie z Maryją w Nowennie Pompejańskiej

Mam na imie Katarzyna i pragne zlozyc swiadectwo, jak wiele lask mozna otrzymac w Nowennie Pompejanskiej. Dokladnie rok temu modlilam sie ( Nowenna Pompejanska pazdziernik 2014 ) w intencji matki mojego narzeczonego. Matka jego nigdy nie mogla sie pogodzic z tym, ze pokochal dziewczyne, ze nie chce cale zycie ,,byc...
Read More

Monika: dar macierzyństwa

Chciałabym podzielić się świadectwem cudu jaki otrzymaliśmy z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od czterech lat staraliśmy się bezskutecznie o dziecko, w tym cza­sie odwiedziliśmy trzech specjalistów i żaden z nich nie dał nam nawet cienia nadziei na naturalne poczęcie. W kwietniu tego roku zostaliśmy skierowani do kliniki leczenia...
Read More

Edyta: łaska zdrowia

Szczęść Boże chciałam podzielić się świadectwem łaski jaką otrzymałam od Matki Bożej. Około 3 miesięcy temu zachorował mój tata. Przechodził ostre i przewlekłe zapalenie płuc  z powikłaniami wysięk w opłucnej i zakrzepica obwodowa.

W wysięku z opłucnej znaleziono komórki atypowe, które wskazywały na chorobę nowotworową. W tej sytuacji postanowiłam, że będę się za niego modlić nowenną pompejańską o łaskę zdrowia. Potrzebne były również dokładniejsze badania, które pozwoliłyby na potwierdzenie wyniku przeprowadzonego badania. Do modlitwy przekonałam również moją mamę i babcię. Uczestniczyliśmy na 3 mszach o uzdrowienie wraz z tatą i rodziną.

Po skończonej części błagalnej nowenny pompejańskiej następnego dnia tata dostał telefon ze szpitala. Okazało się, że nie ma komórek nowotworowych. Lekarz stwierdził, że wcześniejszy wynik badania mógł być spowodowany ostrym zapaleniem płuc jakie przeszedł.  Lekarz stwierdził również , że tata jest zdrowy i nie musi brać już żadnych leków. Niezwykłą pomocą okazała się nowenna pompejańska w tym czasie. Dzięki temu że tę całą trudną sytuację powierzyłam Matce Boskiej odczuwałam spokój wewnętrzny.  W czasie jednej z mszy o uzdrowienie przystąpiłam do szczerej spowiedzi świętej.

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną i po skończeniu nowenny chciałabym nadal kontynuować tę modlitwę. Modlitwa różańcowa ma moc przeciwstawiania się wszelkim przeciwnościom życiowym.  Wierzę, że łaskę zdrowia jaką otrzymał tata zawdzięczamy Matce Boskiej Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jagoda Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Jagoda
Gość
Jagoda

Witam!jestem wzruszona świadectwem jakie Cię spotkało droga Edyto,ja obecnie jestem w podobnej sytuacji mój tata jest w szpitalu tez poważnie choruje na Reumatoidalne Zapalenie Stawów, we wtorek ma mieć rezonans brzucha modlę się do Matki Najswietszej o pomoc o pomyślne wyniki badań.Z Bogiem.Jagoda.