Elżbieta: Dziękuję Ci Maryjo.

Odmawiam 5 N.P.od sierpnia 2015r.Początek,to przede wszystkim spowiedź generalna.Po nie poczułam się cudownie.Później przyszło pozbycie się grzechu masturbacji.Stałam się bardziej religijna,dzięki rozważaniu tajemnic różańca ,czuję większą więź z Maryją i jej Synem.Msze św,są teraz dla mnie bardziej zrozumiałe.Staram się być coraz lepszym człowiekiem.Jestem na emeryturze.Nie szukałam pracy,a tak jakby coś...
Przeczytaj całość

Grazyna: Pomoc Matki Bożej

Modlilam się o pomoc dla córki gdyż była w krytycznej sytuacji finansowej i tak się wszystko dobrze ułożyło że może teraz córka spokojnie pracować i się już tak nie zamartwiac
Przeczytaj całość

Alina: Dzięki Nowennie zyskałam wiele

O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu.Często zaglądałam do portali społecznościowych,i w komentarzach jednego z nich ktoś napisał o Nowennie Pompejańskiej, że warto odmawiać bo czyni cuda.Zaraz też napisałam w wyszukiwarce hasło Nowenna Pompejańska i dowiedziałam się więcej o tej modlitwie.Różaniec św. to moja ulubiona modlitwa,ale doszłam do wniosku że nie dam...
Przeczytaj całość

Julia123: Maryjo ty wiesz najlepiej-co dla mnie jest dobre

Proście a będzie Wam dane-to o Nowenie.Dziękuje Ci Maryjo!
Przeczytaj całość

Bożena: Szansa, którą otrzymał mój syn

Dzięki Nowennie zyskałam spokój, że już nic złego się nie wydarzy, a syn zrozumie swoje błędy i opamięta się.
Przeczytaj całość

Edyta: łaska zdrowia

Szczęść Boże chciałam podzielić się świadectwem łaski jaką otrzymałam od Matki Bożej. Około 3 miesięcy temu zachorował mój tata. Przechodził ostre i przewlekłe zapalenie płuc  z powikłaniami wysięk w opłucnej i zakrzepica obwodowa.

W wysięku z opłucnej znaleziono komórki atypowe, które wskazywały na chorobę nowotworową. W tej sytuacji postanowiłam, że będę się za niego modlić nowenną pompejańską o łaskę zdrowia. Potrzebne były również dokładniejsze badania, które pozwoliłyby na potwierdzenie wyniku przeprowadzonego badania. Do modlitwy przekonałam również moją mamę i babcię. Uczestniczyliśmy na 3 mszach o uzdrowienie wraz z tatą i rodziną.

Po skończonej części błagalnej nowenny pompejańskiej następnego dnia tata dostał telefon ze szpitala. Okazało się, że nie ma komórek nowotworowych. Lekarz stwierdził, że wcześniejszy wynik badania mógł być spowodowany ostrym zapaleniem płuc jakie przeszedł.  Lekarz stwierdził również , że tata jest zdrowy i nie musi brać już żadnych leków. Niezwykłą pomocą okazała się nowenna pompejańska w tym czasie. Dzięki temu że tę całą trudną sytuację powierzyłam Matce Boskiej odczuwałam spokój wewnętrzny.  W czasie jednej z mszy o uzdrowienie przystąpiłam do szczerej spowiedzi świętej.

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną i po skończeniu nowenny chciałabym nadal kontynuować tę modlitwę. Modlitwa różańcowa ma moc przeciwstawiania się wszelkim przeciwnościom życiowym.  Wierzę, że łaskę zdrowia jaką otrzymał tata zawdzięczamy Matce Boskiej Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Edyta: łaska zdrowia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jagoda
Gość
Jagoda

Witam!jestem wzruszona świadectwem jakie Cię spotkało droga Edyto,ja obecnie jestem w podobnej sytuacji mój tata jest w szpitalu tez poważnie choruje na Reumatoidalne Zapalenie Stawów, we wtorek ma mieć rezonans brzucha modlę się do Matki Najswietszej o pomoc o pomyślne wyniki badań.Z Bogiem.Jagoda.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!