Agnieszka: Uzdrowienie relacji w małżeństwie

Wszystkim wątpiącym polecam spróbować dać się prowadzić Matce Najświętszej, gdyż dzięki Jej kochającemu sercu mamy prawdziwą szansę na dotarcie do serca Pana Jezusa.
Read More

Ewa: Modlitwa uratowała mi życie doczesne i wieczne.

Wydarzenie, które niespełna rok temu przyprawiło by mnie o śmierć, dzięki odmawianej przeze mnie od czerwca non stop NP jest dla mojego serca już nie aktualne. Święta Boża Rodzicielko - dziękuję .
Read More

Karolina: Znalazłam swoją ukochaną pracę

Gdy ją odmawiałam czułam się spokojna, wyciszona ale po pewnym czasie zły dał o sobie znać. Gubiłam się w modlitwie, bardzo łatwo się rozpraszałam, zastanawiałam się czy ta modlitwa na sens, ale nie przestałam się modlić.
Read More

Agnieszka: Dzięki różańcowi odzyskuję spokój

Odmawiałam nowennę pompejańską już kilka razy. Jedna intencja na pewno została wysłuchana. Było to prawie trzy lata temu – prosiłam o pracę i jeszcze w trakcie odmawiania dostałam telefon z propozycją. Niedawno wróciłam do tej modlitwy w bardzo trudnym dla mnie momencie i wierzę, że pomoc Matki Bożej jest ogromna.Przeczytaj Agnieszka: Dzięki różańcowi odzyskuję spokój
Read More

Barbara: Maryja wysłuchała mojej prośby

Modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej o pojednanie moich dzieci. Odmówiłam pierwszą nowennę, później drugą. Nie traciłam wiary i zaczęłam odmawiać kolejny różaniec pompejański, wiedząc, że Najświętsza Panienka mnie kiedyś wysłucha! Tak też się stało. Ostatniego dnia nowenny moje dzieci pogodziły się, a był to dzień moich urodzin! Moja radość była ogromna. Dziękuję Matce Bożej z Pompejów, że wysłuchała mojej prośby.Nadal odmawiam nowennę i wszystkich do tego zachęcam. Z nowenną życie jest o wiele piękniejsze i lepsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: Maryja wysłuchała mojej prośby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Barbaro, dziękuję za Twoje słowa. Myślę, że taka będzie intencja kolejne nowenny, którą podejmę. Serce boli, kiedy bliscy sobie ludzie tak się nie znoszą. Nieraz mówiłam moim dzieciom, że znajomi, koleżanki są a za chwilę ich nie ma a więzi rodzinnych nic nie zastąpi. Trzeba o to walczyć i modlić się. Mam młodszą siostrę, z którą w młodości też czasem nie było nam po drodze, ale w naprawdę ważnych sprawach byłyśmy razem. Tak jest nadal i chcę wierzyć, że będzie do końca naszej ziemskiej wędrówki.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!