Jolanta: Nie wie jak to się stało!

Witam wszystkich. Pragnę podzielić się łaskami, które otrzymałam za sprawą Matki Bożej. Odmówiłam 5x nowennę pompejańską. Pierwszy raz piszę świadectwo. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji najstarszego syna.
Przeczytaj całość

Izabela: Modlitwa o spokój syna

Na początku chciałam napisać kilka słów o mojej rodzinie, aby zarysować kontekst mojego świadectwa. Mój mąż jest głęboko wierzący, ufa Bogu i szuka Go. Ja jestem rozdarta i pełna sprzeczności.Przeczytaj Izabela: Modlitwa o spokój syna
Przeczytaj całość

Świadectwo: Zawrócenie z „Drogi Smoka”

Jakiś czas temu wpadła mi w ręce płyta z mp3 „Zniewolenie Duchowe” wydana przez Księży Saletynów. Po parokrotnym przesłuchaniu (bo bardzo wciąga) uświadomiłem sobie rzeczy, które choć banalne w codzienności i spotykane mogą zgubić duszę. Było na niej między innymi o uprawianiu zachodnich sztuk walki i ich indoktrynacją, która z...
Przeczytaj całość

Henryka: Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski

Pragnę dać świadectwo otrzymanych łask przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Odmówiłam trzy NP.Dwa lata temu modliłam się w intencji córki,która przechodziła załamanie nerwowe.
Przeczytaj całość

Wojtek: Kupno mieszkania dzięki Maryi

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Nowennę odmawiałem w intencji kupna mieszkania i dobrego kredytu. Mam 28 lat i pod koniec kwietnia z narzeczoną wzięliśmy ślub, tak więc myśleliśmy o swoim mieszkaniu.
Przeczytaj całość

Barbara: Maryja wysłuchała mojej prośby

Modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej o pojednanie moich dzieci. Odmówiłam pierwszą nowennę, później drugą. Nie traciłam wiary i zaczęłam odmawiać kolejny różaniec pompejański, wiedząc, że Najświętsza Panienka mnie kiedyś wysłucha! Tak też się stało. Ostatniego dnia nowenny moje dzieci pogodziły się, a był to dzień moich urodzin! Moja radość była ogromna. Dziękuję Matce Bożej z Pompejów, że wysłuchała mojej prośby.Nadal odmawiam nowennę i wszystkich do tego zachęcam. Z nowenną życie jest o wiele piękniejsze i lepsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Barbara: Maryja wysłuchała mojej prośby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

Barbaro, dziękuję za Twoje słowa. Myślę, że taka będzie intencja kolejne nowenny, którą podejmę. Serce boli, kiedy bliscy sobie ludzie tak się nie znoszą. Nieraz mówiłam moim dzieciom, że znajomi, koleżanki są a za chwilę ich nie ma a więzi rodzinnych nic nie zastąpi. Trzeba o to walczyć i modlić się. Mam młodszą siostrę, z którą w młodości też czasem nie było nam po drodze, ale w naprawdę ważnych sprawach byłyśmy razem. Tak jest nadal i chcę wierzyć, że będzie do końca naszej ziemskiej wędrówki.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!