Rafał: Pomoc w otrzymaniu pracy. Otrzymane życie

Pragnę się tutaj podzielić swoim świadectwem i zachęcić osoby, które w poszukiwaniu pomocy usłyszały o Nowennie Pompejańskiej, by zwróciły się poprzez tę modlitwę o pomoc do Matki Bożej. Od wielu lat bezskutecznie szukałem pracy. Składałem aplikacje w różne miejsca, jeździłem na rozmowy kwalifikacyjne, ale za każdym razem wracałem z niczym. W końcu zacząłem myśleć, że to wszystko jest bez sensu i marnuje całe swoje życie. O nowennie usłyszałem w komercyjnym radiu, byłem wtedy po kolejnej nieudanej rozmowie o prace. Z internetu dowiedziałem się że modlitwa odbywa się za pomocą różańca i postanowiłem zwrócić się o pomoc do Świętej Maryi. Różaniec do Matki Bożej, a tym samym do Boga okazał się niesamowitą modlitwą, jest jak synteza naszej wiary. Wcześniej go nie umiałem. Trudno mi to przekazać ale od samego początku czułem opiekę z nieba, a Matka Boża od pierwszych dni modlitwy zaczęła zmieniać moje życie. Dostałem dużo więcej niż prosiłem, bo zanim otrzymałem pracę zyskałem życie którego cały czas pragnąłem, pokój w sercu, miłość do ludzi, przyjaźń, rozum i wiarę w swoją pracę, stałem się dobry. Modlitwę w dzień podzieliłem na 3 części i okazało się, że dzięki łasce Matki Bożej moje życie staje się modlitwą, bo jest w nim Bóg, a ja umiem dać z siebie wiele dobra. Gdyby nie ta opieka i nie te zmiany w moim życiu nigdy bym nie złożył CV w miejsce w którym za 2 dni rozpoczynam pracę, bo uznałbym że nie warto się o nią starać i znowu nie dam rady. To co było niemożliwe tak długo spełniło się w czasie modlitwy. Zachęcam każdego do różańca, zwłaszcza takie osoby jak ja, które wcześniej go nie umiały. Nie bójcie się, nie myślcie że to nie dla mnie, bo to modlitwa dla każdego, bo każdy może zwrócić się o wysłuchanie do Matki Bożej i Pana Jezusa. Nowenna Pompejańska wymaga czasu, ale każdy z pewnością poukłada swoje codzienne sprawy tak, że go znajdzie. Nie jest skomplikowana, każdy kto poprosi o pomoc znajduje w sobie silną wolę by odmówić modlitwę do końca. Wiem i wierzę w to że nie zostanie wtedy sam, a jego prośba zostanie spełniona. Ja dziękuje Święta Matko Boża i Panie Boże bo odzyskałem pełnie życia.

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
LubaRafałElwiraSylwiaTeresa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Gratulacje! Chwała Panu!

Dorota
Gość
Dorota

Rafal, niech Bóg będzie z Tobą. To piękne świadectwo, mam nadzieję i wierzę w to że i tym razem mnie również wysłucha Maryja Królowa Różańca Świętego. Dziękuję Ci za to świadectwo. 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

🙂 :-):-)

Teresa
Gość
Teresa

Dziękuje Ci Rafale za to świadectwo i życzę samych sukcesów w pracy, ja od bardzo dawna też szukam pracy i znowu czeka mnie okres rozwożenia podań i wysyłania, robię to już od 7lat wcześniej trafiały mi się umowy na zastępstwo ale od 2 lat nic nie mam, ale odmawiając NP mam coś więcej opiekę Matki Bożej i chociaż ciężko czasem to wierze że wszystko będzie dobrze bo Matka Boża jest z nami, życzę wszystkim aby odnaleźli swoją drogę, a modląc się NP na pewno ją odnajdą bo Matka Boża wie że na wszystko przychodzi odpowiedni czas wtedy kiedy jesteśmy na… Czytaj więcej »

Sylwia
Gość
Sylwia

Pięknie świadectwo, ja odmawiam już drugi raz tą nowenne w intencji pracy i nic tylko chodzę po rozmowach bez skutku. Chyba już tracę nadzieję. Nie rozumiem że u innych są takie łaski a u mnie bez zmian 🙁

Rafał
Gość
Rafał

Hej, nie trać nadziei… w trudnych chwilach najlepiej powierzyć swoje lęki i ból opiece Pana Jezusa i Matki Bożej, ja tak robię żeby znaleźć siłę i mimo smutku czy strachu nie poddać się. W życiu jest tak, że zanim dojdziemy do celu codziennie musimy pokonać pewien etap drogi, tego nauczyłem się podczas nowenny. Dlatego nie trać nadziei, wierze że prosząc o pomoc Matkę Bożą masz jej wsparcie i poprowadzi Cie Twoja drogą. Bedzie dobrze.

Elwira
Gość
Elwira

Drogi Bracie. Witaj w gronie tych szczesliwych którym Maryja kochana Mama wyprosila łaskę pracy. Dzięki Niej i Panu mam również cudowną pracę.

Luba
Gość
Luba

Drodzy, nigdy nie modliłam się tę Nowennę, ale codziennie odmawiam różaniec oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego na zwykłej cząstce różańca i powiem że zawsze Pan Bóg mnie słyszy i pomaga, zawsze ! Dlatego ważna jest modlitwa, trzeba najpierw podziękować i dopiero prosić !

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką