Anna: Uzdrowienie ze zranienia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Chciałabym podziękować Maryi za wstawiennictwo i uzdrowienie ze zranienia. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia pracy gdyż wiem, że w firmie nie otrzymam kolejnej umowy dla tego moją reakcją na sytuację była ucieczka do Matki Pompejańskiej.
Read More

Małgosia: powrót męża do domu

Wczoraj skończyłam odmawiać nowennę pompejańską. Gdy ją zaczynałam, to miałam świadomość, że nic mi nie pomaga. Chwyciłam się nowenny. Odmawiałam ją o powrót męża do domu.Przeczytaj Małgosia: powrót męża do domu
Read More

Oliwia: Dostanie się na studia

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić z wami łaską, którą otrzymałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Dzięki Matce Bożej dostałam się na wymarzone studia, piękny kierunek, o jakim wiele osób marzy. Przeczytaj Oliwia: Dostanie się na studia
Read More

Ola: Chce się żyć!

Ja po zwątpieniu i zmęczeniu, dostałam potężny zastrzyk energii, tak że budząc się rano, jestem ciekawa, co mnie czeka za następnym zakrętem.
Read More

Ilona: Nowenna w intencji zdrowia dla Mamy

Najświętsza Matusieńka bardzo Nam pomogła. Postawiła na naszej drodze ludzi którzy bardzo mamie pomogli, z dnia na dzień została przeprowadzona operacja.
Read More

Magda: to na pewno nie będzie ostatnia nowenna w moim życiu

Witam,na nowennę pompejańską trafiłam jakiś czas temu w internecie,pomyślałam że może Matka Boska pomoże mi rozwiązać moje problemy,ale później pomyślałam dlaczego miałaby to zrobić,przecież przez własną głupotę wpakowałam sie w te problemy,myślałam że sobie poradze sama,że może pomogą znajomi,rodzina,ale dziś już wiem że moją jedyna nadzieją jest Pan Jezus i jego Matka. Obawiałam sie czy dam rade,przecież to 15 tajemnic,to jakieś 1.5 godziny dziennie,ale czytając Wasze świadectwa pomyślałam że skoro Wy dajecie radę, znajdujecie czas,to dlaczego nie ja? Jestem w połowie części dziękczynnej,nie mogę powiedzieć że moje problemy zniknęły, wręcz przeciwnie, dochodzą nowe (nie mówiłam że mam problemy finansowe),dzisiaj znowu przyszedł list od komornika…na poczatku strasznie mnie ta nowenna „wciągnęła” wręcz nie mogłam się doczekać kiedy wróce z pracy, zamkne się w pokoju i wezme różaniec do ręki,ale były też chwilę zwątpienia,po co to wszystko, to przecież nic nie da,ale wiem że to moja jedyna nadzieja,chwilami jestem u kresu wytrzymałości, ale przychodzą też chwile że ogarnia mnie spokój, że wszystko sie ułoży, przecież Pan Bóg mnie kocha i nie pozwoli żeby stała mi sie krzywda i wierze w to,wierze i modle sie i będę to robić nadal,to na pewno nie bedzie ostatnia nowenna w moim zyciu.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magda: to na pewno nie będzie ostatnia nowenna w moim życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Markoni
Gość
Markoni

Matka Bożą przez NP nie chce nam tylko załatwić tego o co prosimy. Jej najgłębszym pragnieniem jest to, abyśmy na stałe przylgnęły do Jezusowego krzyża.
W tym kontekście słowa „to na pewno nie będzie ostatnia nowenna w moim zyciu” napawają ufnością.

Obrazki z nowenną pompejańską?