Łukasz: łaska pracy

Chciałbym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymaną pracę, której nie miałem od ponad dwóch lat. Dwukrotnie odmawiałem wraz z rodzicami Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny, tydzień przed zakończeniem otrzymałem ofertę i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Mimo że było trzydziestu kandydatów z lepszymi kwalifikacjami, to ja otrzymałem tę pracę i chociaż nie jest ona zgodna z moimi kwalifikacjami, to znalazłem w sobie siłę, aby sprostać nowym obowiązkom i pracuję w nowym miejscu ponad miesiąc. Zachęcam wszystkich bezskutecznie szukających pracy i zmagających się z różnymi trudnościami do wytrwałego i wspólnotowego odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Łukasz: łaska pracy"

Powiadom o
avatar
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Maryji. Dziękuję za świadectwo potrzebne mi było ponieważ V też szukam pracy bo w obecnej jest nie do wyyrzymsnis

i
Gość

ważne dla mnie jest to co napisałeś, wspólnotowe odmawianie…, odmówiłam np o pracę i nic, a noszę w sobie takie przeświadczenie że powinniśmy prosić razem, i po długich tygodniach odkładania rozpoczęliśmy różaniec parę dni temu (:

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij