Joanna: Któż jak nie Matka Boża?

jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej Nowenny Pompejańskiej. Zmawiam ją w określonej intencji, a mianowicie proszę Mateńke o cud miłości i porozumienie z moim chlopakiem, z ktorym obecnie nie jestesmy razem i nie mamy kontaktu. Często w stresie o w nerwicy robimy rzeczy których potem można żałować całe życie. Tak jest w moim przypadku niestety.
Read More

Weronika: Uzdrowienie syna z ciągłego, alergicznego kataru

Witam. Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem z odmawiania cudownej modlitwy , jaką jest Nowenna Pompejańska.
Read More

Kornelia: Stałam się lepsza

Za kilka dni kończę odmawiac swoją drugą nowennę pompejańską. Obie były w intencji nawrócenia dwóch bliskich mi osób. Nie widzę na razie żadnych większych oznak ich nawrócenia, ale różaniec nauczył mnie cierpliwości, więc spokojnie czekam. Przeczytaj Kornelia: Stałam się lepsza
Read More

Aleksandra: Wymodlony spokój

Nie do końca pamiętam dokładnie śwą prośbę jednak wiem, że na pewno modlilam się o rozpalenie serca mojego ukochanego do mnie ponieważ bardzo cierpiałam jak ode mnie odszedł.
Read More

Beata: .Moja dusza z każdym dniem ,,zdrowieje”

Nowenną Pompejańską modlę sie już od jakiegoś czasu.Poprzednie owoce modlitwy opisałam już wcześniej ( zdanie egzaminów, pomoc dla znajomego)
Read More

Łukasz: łaska pracy

Chciałbym podziękować Najświętszej Maryi Pannie za otrzymaną pracę, której nie miałem od ponad dwóch lat. Dwukrotnie odmawiałem wraz z rodzicami Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny, tydzień przed zakończeniem otrzymałem ofertę i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Mimo że było trzydziestu kandydatów z lepszymi kwalifikacjami, to ja otrzymałem tę pracę i chociaż nie jest ona zgodna z moimi kwalifikacjami, to znalazłem w sobie siłę, aby sprostać nowym obowiązkom i pracuję w nowym miejscu ponad miesiąc. Zachęcam wszystkich bezskutecznie szukających pracy i zmagających się z różnymi trudnościami do wytrwałego i wspólnotowego odmawiania Nowenny Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
iAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Maryji. Dziękuję za świadectwo potrzebne mi było ponieważ V też szukam pracy bo w obecnej jest nie do wyyrzymsnis

i
Gość
i

ważne dla mnie jest to co napisałeś, wspólnotowe odmawianie…, odmówiłam np o pracę i nic, a noszę w sobie takie przeświadczenie że powinniśmy prosić razem, i po długich tygodniach odkładania rozpoczęliśmy różaniec parę dni temu (:

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!