Monika: Świadectwo – prośba o powrót ukochanej osoby…

Potem kiedy Pan Bóg postawił na mojej drodze cudownego człowieka byłam pewna, że wszystko mi się poukłada, że nic nie dzieje się bez przyczyny i będę wreszcie szczęśliwa, ponieważ wszystko było na dobrej drodze i mieliśmy swoje plany i wiem, że bardzo mnie kochał i mu zależało bardzo, zawsze był przy mnie w tych trudnych chwilach i pomógł mi się pozbierać i zacząć żyć na nowo.
Przeczytaj całość

Monika: wysłuchane modlitwy

Dziekuje Ci Panie za obecność w moim życiu za wszelkie łaski jakie otrzymuję od Ciebie.
Przeczytaj całość

Weronika: Matka Najświętsza posłała mnie do pracy :)

Marzyłam o powrocie do pracy i zawsze miałam przekonanie, że Nowenną Pompejańską kiedyś Mateńkę ubłagam o pracę, ale na razie modlitwę w tej intencji odkładałam na później. Aż tu Matka Boża tak poukładała to i owo
Przeczytaj całość

Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie

W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie co dla mnie było straszne i choć wiele razy próbowałem przestać zawsze kończyło się to fiaskiem.
Przeczytaj całość

Hanna: Uzdrowienie

"Dziękuję" to za słabe słowo do wyrażenia mojej wdzięczności dla Matki Bożej Pompejańskiej, która naprawdę nie opuszcza nas w potrzebie!
Przeczytaj całość

Kinga: modlitwa o dobrą pracę

Dzień dobry,

pragnę podzielić się z Państwem bardzo miłym dla mnie zdarzeniem.

Odmawiałam koleją Nowennę Pompejańską w moim życiu, tym razem w intencji znalezienia pracy. Jestem osobą wykształconą, kilka lat po studniach. Zawsze pracowałam ale nie było to stałe zatrudnienie i nie w swoim zawodzie. Prosiłam o „dobrą dla mnie pracę” i przed zakończeniem części dziękczynnej skontaktowała się ze mną znajoma z zapytaniem czy nie byłabym zainteresowana rozpoczęciem pracy na umowę o pracę, za godnym wynagrodzeniem i w wyuczonym zawodzie. W miesiącu marcu mija już szósty miesiąc jak pracujemy razem. Dołączyła do nas również, poszukująca pracy moja wieloletnia przyjaciółka, którą „pociągnęłam” za sobą w nowe, lepsze miejsce.
Nie bójcie się powierzyć każdej swojej sprawy Matce Bożej.

Pozdrawiam
Kinga

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kinga: modlitwa o dobrą pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

Jak fajnie ze Matka Boza Cie wysluchala. Ja tez odmawiam nowenne w tej samej intencji. W 1 dzien swiat Wielkanocy skonczylem pierwsza. Do tego czasu pojawil sie duzy odzew ze strony firm, za co dziekuje Maryi. Od drugiego dnia swiat odmawiam 2 nowenne i wierze ze tym razem upragniona praca sie znajdzie. A Tobie zycze samych sukcesow zawodowych 🙂 Pozdrawiam 🙂

Adrian Baran
Gość

Chwała Panu! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!