Barbara: Maryja przyszła z pomocą

Obecnie odmawiam czwartą nowennę o zdrowie wnuka, który doznał urazu głowy.
Read More

Anonim: Praca – przy okazji

Podjęłam Nowenne Pompejańska w intencji bardzo poważnej dla mnie sprawy i odmawiam 3 części różańca. Jednocześnie czwartą część, tajemnicę światła, postanowiłam, że się tak wyrażę, przy okazji, ofiarować za mojego syna o pracę, z której będzie zadowolony. Syn pracował co prawda, ale ciągle szukał czegoś lepszego.
Read More

Monika: Świadectwo o nowenie

Jestem już po odmówieniu NP dokładnie miesiąc.Zachęcam tu wszystkich do jej odmawiania.Modlitwa ta bardzo zbliża do różańca, Jezusa i jego Matki. Kiedyś odmawiałam różaniec bardzo rzadko a teraz jak nie odmówię przynajmniej jednej części źle się czuje:). Odmawiałam NP w intencji mojego męża który się bardzo pogubił w życiu.Po miesiącu...
Read More

Basia: żyłam w nieświadomości o swoich ciężkich grzechach

Niech moje świadectwo otrzymanych łask będzie motywacją dla tych którzy latami odmawiają nowennę pompejską aby nigdy nie ustawali w modlitwie różańcowej.
Read More

Kinga: modlitwa o dobrą pracę

Dzień dobry,

pragnę podzielić się z Państwem bardzo miłym dla mnie zdarzeniem.

Odmawiałam koleją Nowennę Pompejańską w moim życiu, tym razem w intencji znalezienia pracy. Jestem osobą wykształconą, kilka lat po studniach. Zawsze pracowałam ale nie było to stałe zatrudnienie i nie w swoim zawodzie. Prosiłam o „dobrą dla mnie pracę” i przed zakończeniem części dziękczynnej skontaktowała się ze mną znajoma z zapytaniem czy nie byłabym zainteresowana rozpoczęciem pracy na umowę o pracę, za godnym wynagrodzeniem i w wyuczonym zawodzie. W miesiącu marcu mija już szósty miesiąc jak pracujemy razem. Dołączyła do nas również, poszukująca pracy moja wieloletnia przyjaciółka, którą „pociągnęłam” za sobą w nowe, lepsze miejsce.
Nie bójcie się powierzyć każdej swojej sprawy Matce Bożej.

Pozdrawiam
Kinga

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kinga: modlitwa o dobrą pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

Jak fajnie ze Matka Boza Cie wysluchala. Ja tez odmawiam nowenne w tej samej intencji. W 1 dzien swiat Wielkanocy skonczylem pierwsza. Do tego czasu pojawil sie duzy odzew ze strony firm, za co dziekuje Maryi. Od drugiego dnia swiat odmawiam 2 nowenne i wierze ze tym razem upragniona praca sie znajdzie. A Tobie zycze samych sukcesow zawodowych 🙂 Pozdrawiam 🙂

Adrian Baran
Gość

Chwała Panu! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!