Gabriela: 7 lat zwłoki!

Dziś, po dopiero po 7 latach, dzielę się świadectwem. Powinnam się zarumienić jak jesienny liść i prawdą jest, że Maryja sama przypomniała mi o mojej obietnicy wypowiadanej na modlitwie nowenną pompejańską. Niespełna 7 lat temu odprawiłam dwukrotnie tę cudowną modlitwę. Pierwsza, odprawiona wieczorem na leżąco, wydawała się być niewysłuchana. Nie poddałam się i w swej chorobie duszy, po raz drugi odprawiałam przez 54 dni to nabożeństwo, klęcząc przez ok. 1,5 godz na kolanach, odmawiając jednorazowo 4 części różańca.
Przeczytaj całość

Świadectwo Anny o nowennie pompejańskiej

W Nowennie Pompejanskiej znalazlam sile i ukojenie w najgorszych miesiacach mojego zycia. Odnalazlam wiare i Milosierdzie Jezusa Chrystusa. Gdy zagubilam sie w moim zyciu, pozwolilam sie manipulowac przez zlego ducha, stracilam swa godnosc i w rezultacie najblizszego mi czlowieka. Stracilam wszystko, znalazlam sie na dnie, odzucona przez wszystkich. Wiedzialam ze...
Przeczytaj całość

B: Najważniejsze to zaufać

Czas spędzony z Matką Bożą i Jezusem był najlepszym wykorzystaniem czasu.
Przeczytaj całość

Marta: Nie jestem sama z moimi problemami

Na wstępie chciałabym przeprosić naszą kochaną Matkę Maryję, że tak długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. O nowennie dowiedziałam się jakieś 2 lata temu. Ale w tamtym okresie odmawianie 3 różańców dziennie wydawało mi zbyt trudne, czasochłonne. Ale kiedy dopadły mnie wielkie problemy życiowe, takie które bardzo trudno jest udźwignąć, postanowiłam zwrócić się o pomoc do Matki Bożej. Rok temu u mojego starszego dziecka zdiagnozowano autyzm dziecięcy, czyli całościowe zaburzenie rozwoju. Był to ogromny cios dla mnie i mojego męża.
Przeczytaj całość

Karla: bardziej doceniona

Szczęść Boże Wszystkim! Chciałam podzielić się swoim świadectwem! O modlitwie przypadkiem obiło mi się o uczy już w lecie, ale zawsze zapominałam poczytać w internecie na jakich opiera się zasadach. W grudniu zmobilizowałam się i zaczęłam ją odmawiać w sprawie, która zawsze mnie bolała. Moje życie jest dość spokojne, nie...
Przeczytaj całość

Gosia: Depresja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Już prawie rok odmawiam nowennę pompejską,w tym dwie łaski otrzymałam. Pierwsza związana była z depresją spowodowaną nieszczęśliwą miłością.Matka Boska sprawiła że się uspokoiłam,wyciszyłam i wyzwoliłam z depresji. Pokonałam te trudności ,które wywoływały u mnie rozpacz. Druga intencja która się spełniła była związana z moją przyjaciółką,która miała poważny problem z osobą bliską jej sercu,a która nadużywała zbyt dużo alkoholu.I tym razem Matka Chrystusa mnie wysłuchała.Człowiek ten uświadomił sobie że nie może niszczyć rodziny. Mam jeszcze wieli intencji i wiele życiowych spraw do ułożenia ale czuję że Maryja jest przy Mnie.Ja sama od roku stałam się bardziej religijna i poprawiała się moja relacja z Najwyższym.Dziękuje Ci Święta Matko Boża i Panie Boże za te łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Gosia: Depresja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Gosiu ładne jest Twoje świadectwo rozumiem Cie doskonale gdyż z tych dóch ppowodów co ty się załąmałam nałogu alkoholizmu brata mojego niemozności pomocy mu i bezsilnosci i niszczśliwej miłośći do mężczyzny którego kochałam . Te dwa powody doprowadziły mnie do załmania i depresji z której nie moge się wykaraskać mimo robienia wszystkiego co mozliwe tzn pracy modlitwy itp. Gosiu czy mogłabys napisać jak to zrobiłaś ze Ci się udało ? Bo ja mimo modlitwy czuję się żle . Gosi czy mogłabys się za mnie pomodlić bo ja juz nie mam siły nawet się modlić .

lukasz
Gość
lukasz

basiu wiem co przezywasz sam choruje 16 lat na depresje a zeby lepi sie czuc bralem rozne tabletki ale sprubuj 5htp czy tryptofan czy st john wort czyli dziurawiec mozesz znalesc na ebay albo allegro moje gg jakbys chciala czasem po pisac 34081818

Gosia
Gość

Basiu, pomodlę się dziś w Twojej intencji.Ja sama dopiero po dłuższym czasie modlitwy uzyskałam ten spokój.Starał się być ufna i pokorna.Starałam się rozmawiać z Bogiem jak z przyjacielem i wręcz żebrałam o Pomoc Boga.Ta przyjaciółka jest mi bliska więc starłam się modlić całym swym sercem i umysłem.Ja mam siłę na modlitwę, pomimo że nic w życiu mi się nie udaję.Pomodlę się by twój brat się nawrócił i byś Ty uzyskała siłę potrzebną.

Barbara
Gość
Barbara

Gosia łukasz Danka Teresa DZIĘKUJĘ

Danka
Gość

Basiu, Twoje podziękowanie to dla mnie zaszczyt, pozdrawiam z wiosną i Jezusem 🙂

Danka
Gość

do Barbary :Basiu, cud trzeźwości przyjdzie, poczekaj i uwierz, mój mąż nie pije już 3,5 roku dzięki NP- niedługo powinno ukazać się moje świadectwo ( było tragicznie)…

Barbara
Gość
Barbara

Danusiu dziękuję wierzę że tak będzie gorzej ze mną bo jestem wykończona

Gosia
Gość

.Ja sama dopiero po dłuższym czasie modlitwy uzyskałam ten spokój.Starał się być ufna i pokorna.Starałam się rozmawiać z Bogiem jak z przyjacielem i wręcz prosiłam go o Pomoc Boga. starłam się modlić całym swym sercem i umysłem.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Modlitwa pomaga .

Gosia
Gość

Ja sama dopiero po dłuższym czasie modlitwy uzyskałam ten spokój.Starał
się być ufna i pokorna.Starałam się rozmawiać z Bogiem jak z
przyjacielem i wręcz prosiłam go o Pomoc Boga. starłam się modlić
całym swym sercem i umysłem.

jOANNA
Gość
jOANNA

Też mam depresję tzn stany lękowe i nie wiem jak z nich wyjść.

Gosia
Gość

Basiu, Ja staram się skupiać na małych pozytywnych szczegółach mojego życia. Proś Boga o pomoc i siłę byś złe dni przezwyciężyła,Nie jesteś sama , masz Boga i ludzi którzy Ciebie na pewno kochają.

Barbara
Gość
Barbara

Gosia dzięki Ci za pomoc że piszesz do mnie słucham Cię chętnie Twoich słow bo wiesz co to jest depresja tak łatwo się w nia wpada a tak ciężko wychodzi niewiadomo kiedy . Rozpacz jest okropna i nie warto rozpaczać po kims bo to nic nie pomoze a ja będę chora teraz niestety to wiem ale na początku trudno jest zapanować nad emocjami i uczuciami .Pozdrawiam Cie Gosiu i życzę duuuuuuuuuużo zdrówka .

Gosia
Gość

Basiu, dużo myślała nad twoim przypadkiem.Ja od roku walczę z depresją i mam parę zwycięstw.Jeśli miałabym Ci coś doradzić to dużo się módl za Siebie i za swojego brata,(byś skupiając się na bracie starała się zapomnieć choć na chwilę o swoich problemach.miej nadzieję że Bóg uleczy w jakiś sposób twoje serce i czas, czas zawsze leczy rany.Pozdrawiam Cię Basiu i życzę owocnej modlitwy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!