Uwierzyłam: Cudowna Moc MODLITWY

Całe moje życie się zmieniło dzięki tej Cudownej Modlitwie i Matce Bożej. Część moich intencji została wysłuchana inaczej niż oczekiwałam ale to jest najlepsze co mogło mnie spotkać.
Read More

Beata: Plany Boga są dużo lepsze od naszych własnych

Potwierdzam to, co pisze tu tak wielu osób. Podczas odmawiania nowenny pompejańskiej czułam w sercu spokój, miłość i mimo, że "zawsze" byłam wierząca, dopiero wtedy odkryłam bliskość wiary. Nie, nie było prosto, ale ten czas wiele mnie nauczył. Wyrzeczenia nie zawsze muszą kojarzyć się z czymś przykrym. To lekcja, czasem, aby coś dostać trzeba dać. Czasem trzeba coś dać nie licząc, że się coś dostanie w zamian.
Read More

Renata: Modlitwa za zagorzałych grzeszników

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałam podzielić sie moim świadectwem. To druga w moim życiu nowenna, bardzo trudna, pełna przeszkód. W tej Nowennie modliłam sie za zagorzałych grzeszników aby Matka Przenajswietrza pomogła im wrócić na drogę do Boga. Było mi bardzo cieżko, nie mogłam skupić swoich myśli, często przysypialam podczas...
Read More

Weronika: Dziękuję

Jestem tak bardzo wdzięczna Matce Przenajswietszej, że aż ciężko to opisać! Dziękuję Ci Maryjo za wszystko co dla mnie zrobiłaś...
Read More

Ewa: Uzdrowienie z lęku

Nie potrafiłam nad tym zapanować, niestety. Z czasem straciłam radość i chęć życia. W końcu postanowiłam zawierzyć wszystko Maryi i odmówić nowennę pompejańską.
Read More

Gosia: Depresja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Już prawie rok odmawiam nowennę pompejską,w tym dwie łaski otrzymałam. Pierwsza związana była z depresją spowodowaną nieszczęśliwą miłością.Matka Boska sprawiła że się uspokoiłam,wyciszyłam i wyzwoliłam z depresji. Pokonałam te trudności ,które wywoływały u mnie rozpacz. Druga intencja która się spełniła była związana z moją przyjaciółką,która miała poważny problem z osobą bliską jej sercu,a która nadużywała zbyt dużo alkoholu.I tym razem Matka Chrystusa mnie wysłuchała.Człowiek ten uświadomił sobie że nie może niszczyć rodziny. Mam jeszcze wieli intencji i wiele życiowych spraw do ułożenia ale czuję że Maryja jest przy Mnie.Ja sama od roku stałam się bardziej religijna i poprawiała się moja relacja z Najwyższym.Dziękuje Ci Święta Matko Boża i Panie Boże za te łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
GosiaBarbaraDankajOANNATeresa.A Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Gosiu ładne jest Twoje świadectwo rozumiem Cie doskonale gdyż z tych dóch ppowodów co ty się załąmałam nałogu alkoholizmu brata mojego niemozności pomocy mu i bezsilnosci i niszczśliwej miłośći do mężczyzny którego kochałam . Te dwa powody doprowadziły mnie do załmania i depresji z której nie moge się wykaraskać mimo robienia wszystkiego co mozliwe tzn pracy modlitwy itp. Gosiu czy mogłabys napisać jak to zrobiłaś ze Ci się udało ? Bo ja mimo modlitwy czuję się żle . Gosi czy mogłabys się za mnie pomodlić bo ja juz nie mam siły nawet się modlić .

Gosia
Gość
Gosia

Basiu, pomodlę się dziś w Twojej intencji.Ja sama dopiero po dłuższym czasie modlitwy uzyskałam ten spokój.Starał się być ufna i pokorna.Starałam się rozmawiać z Bogiem jak z przyjacielem i wręcz żebrałam o Pomoc Boga.Ta przyjaciółka jest mi bliska więc starłam się modlić całym swym sercem i umysłem.Ja mam siłę na modlitwę, pomimo że nic w życiu mi się nie udaję.Pomodlę się by twój brat się nawrócił i byś Ty uzyskała siłę potrzebną.

Barbara
Gość
Barbara

Gosia łukasz Danka Teresa DZIĘKUJĘ

Danka
Gość
Danka

Basiu, Twoje podziękowanie to dla mnie zaszczyt, pozdrawiam z wiosną i Jezusem 🙂

lukasz
Gość
lukasz

basiu wiem co przezywasz sam choruje 16 lat na depresje a zeby lepi sie czuc bralem rozne tabletki ale sprubuj 5htp czy tryptofan czy st john wort czyli dziurawiec mozesz znalesc na ebay albo allegro moje gg jakbys chciala czasem po pisac 34081818

Danka
Gość
Danka

do Barbary :Basiu, cud trzeźwości przyjdzie, poczekaj i uwierz, mój mąż nie pije już 3,5 roku dzięki NP- niedługo powinno ukazać się moje świadectwo ( było tragicznie)…

Barbara
Gość
Barbara

Danusiu dziękuję wierzę że tak będzie gorzej ze mną bo jestem wykończona

Gosia
Gość
Gosia

.Ja sama dopiero po dłuższym czasie modlitwy uzyskałam ten spokój.Starał się być ufna i pokorna.Starałam się rozmawiać z Bogiem jak z przyjacielem i wręcz prosiłam go o Pomoc Boga. starłam się modlić całym swym sercem i umysłem.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Modlitwa pomaga .

Gosia
Gość
Gosia

Ja sama dopiero po dłuższym czasie modlitwy uzyskałam ten spokój.Starał
się być ufna i pokorna.Starałam się rozmawiać z Bogiem jak z
przyjacielem i wręcz prosiłam go o Pomoc Boga. starłam się modlić
całym swym sercem i umysłem.

jOANNA
Gość
jOANNA

Też mam depresję tzn stany lękowe i nie wiem jak z nich wyjść.

Gosia
Gość
Gosia

Basiu, Ja staram się skupiać na małych pozytywnych szczegółach mojego życia. Proś Boga o pomoc i siłę byś złe dni przezwyciężyła,Nie jesteś sama , masz Boga i ludzi którzy Ciebie na pewno kochają.

Barbara
Gość
Barbara

Gosia dzięki Ci za pomoc że piszesz do mnie słucham Cię chętnie Twoich słow bo wiesz co to jest depresja tak łatwo się w nia wpada a tak ciężko wychodzi niewiadomo kiedy . Rozpacz jest okropna i nie warto rozpaczać po kims bo to nic nie pomoze a ja będę chora teraz niestety to wiem ale na początku trudno jest zapanować nad emocjami i uczuciami .Pozdrawiam Cie Gosiu i życzę duuuuuuuuuużo zdrówka .

Gosia
Gość
Gosia

Basiu, dużo myślała nad twoim przypadkiem.Ja od roku walczę z depresją i mam parę zwycięstw.Jeśli miałabym Ci coś doradzić to dużo się módl za Siebie i za swojego brata,(byś skupiając się na bracie starała się zapomnieć choć na chwilę o swoich problemach.miej nadzieję że Bóg uleczy w jakiś sposób twoje serce i czas, czas zawsze leczy rany.Pozdrawiam Cię Basiu i życzę owocnej modlitwy.