Monika: W intencji pracy na umowę o pracę

Również w innej sprawie pomogła mi nowenna.
Read More

Anonim: Dziękuję za otrzymane łaski

Witam serdecznie.Odmawialam 2 nowenny pompejanskie jednoczesnie i nowenny rozwiazujace wezly do Maryi.Modlilam sie po kilka godz.dziennie.Jak skonczylam 1na zaczynalam 2ga.Ciagle przychodzily mi nowe mysli za co mam sie modlic kolejna nowenna.Latwo nie bylo,zly przeszkadzal
Read More

Beata: świadectwo

módlmy się i wierzmy
Read More

Magdalena: o uwolnienie z nałogu nieczystości

Czasami różance odmawiałam późno kiedy byłam już zmęczona i śpiąca, często nie mogłam skupić się na modlitwie i czasami była ona po prostu byle jaka i myślę że właśnie dlatego nie zostały spełnione prośby uwolnienia, ale i tak jestem wdzięczna Matce Najświętszej za łaski podczas trwania modlitwy.
Read More

Tuzik: Tata jest silniejszy i zdrowszy

To moja czwarta odmowiona Nowenna Pompejanska - modlitwa ktora za kazdym razem daje mi tyle sily I nadzieji... ma ogromna moc. Moja ostatnia Nowenne odmawialam w intencji zdrowia dla mojego taty... jeszcze dwa miesiace temu bardzo zle sie czul mial bole w klatce piersiowej zawroty glowy omdlenie...
Read More

Ewa: Moja modlitwa

Nowennę odmawiam właściwie nieustannie, od stycznia 2014r. Miałam przez ten czas może kilka dni przerwy pomiędzy jedną a drugą. Intencji mam aż nadto, ale najważniejsza dotyczy mojego syna. Chcę wyprostować jego sprawy, aby mógł spokojnie żyć. Ponieważ znalazł się w trudnej sytuacji z winy mojego męża a swojego ojca, muszę mu pomóc. I choć jeszcze długa droga przede mną, sprawy zaczęły iść we właściwym kierunku. Wierzę, że to za sprawą Matki Bożej. Choć czasem ogarnia mnie lęk, często żyję w stresie, ufam , że Matka Boża nam pomoże, a nasze życie, życie mojego syna wyprostuje się. Obiecałam Matce Bożej, że do końca życia będę odmawiała codziennie Nowennę. Intencji zapewne nigdy nie zabraknie. Jeśli nie moich i innych ludzi.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Moja modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Dziękuję za to świadectwo. Mam podobną intencję. Też zaczyna i się wszystko prostować za sprawą Matki Bożej. Także ufam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!