Luiza: Nasze maleństwo

Chcę się podzielić z Czytelnikami moim świadectwem. O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w kwietniu 2016. Swoją pierwszą zaczęłam odmawiać 4 maja 2016 w intencji o dar zdrowego macierzyństwa. Później modliłam się o powodzenie operacji ginekologicznej. Operacja zakończyła się sukcesem, choć nie obyło się bez komplikacji. Od tamtej pory odmówiłam w sumie 9 nowenn. Modlił się też mój mąż i moja mama. Większość moich nowenn było w intencji o cud narodzin naszego dziecka. Rok temu modliłam się i nie działo się nic.
Przeczytaj całość

Marzena: Spokój serca

Nie zrazajcie się przeszkodami i watpliwościami,bo to wszystko jest dziełem Szatana po to bysmy przerwali modlitwe.
Przeczytaj całość

Ewa: Nowennę Pompejańską każdy powinien odmówić choć raz

Po kilku dniach nastąpiło coś o czym pisze większość z Was. Poczułam spokój, jakieś przeświadczenie, że wszystko będzie dobrze. Mogłam wreszcie poznać co to sen.
Przeczytaj całość

Ewa: mój ukochany syn zdał maturę !

Pragnę złożyć podziękowania Maryi za to , że môj ukochany syn zdał maturę. Bardzo się bałam o Niego, gdyż jest słaby psychicznie i szybko się załamuje.
Przeczytaj całość

Karolina: Paraliżował mnie strach, że mnie zdradzi i zostawi

Cały czas kręciły się koło niego jakieś kobiety.I właśnie mąż przyszedł któregoś dnia mówiąc mi że miał niemiłą sytuację z koleżanką z pracy, która go prowokowała i namawiała do grzechu,aż musiał użyć siły aby się opamiętała.
Przeczytaj całość

Ema: Pomoc zdrowotna dla mamy

Szczęść Boże. Pragnę się podzielić moją radością z wysłuchanej modlitwy i przy okazji podziękować wszystkim, którzy się modlili w tej intencji. Chodzi o moją mamę, która od pół roku nie mogła się wyleczyć z biegunki. Nic nie pomagało, a lekarze nie wiedzieli Co to jest. Zaprzęgłam do nowenny moje dwie siostry i mamę (dla której nowenna była katorgą), bo stwierdziłyśmy, że trzeba Coś zrobić. Skończyłam moją nowennę w Wielką Sobotę, a po Świętach dostałam wiadomość, że Choroba ustąpiła-jak ręką odjął. Bardzo się Cieszę i wszystkim polecam tę modlitwę.
Maryjka jest Wielka! Chwała Bogu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Ema: Pomoc zdrowotna dla mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wiola
Gość

Cieszę się że z Twoją mamą już dobrze. Dziekuję za piękne świadectwo ,niemniej jednak nie bardzo fajnie czytać o matce Syna Bożego Maryjka,to jakby ktoś witał kumoszkę sąsiadkę itp

Ema
Gość

Maryja jest moją najlepszą przyjaciółką. Była nią gdy jeszcze o tym nie wiedziałam. Zawsze mogę paść do Jej stóp, schronić się pod Jej płaszczem, wypłakać się w Jej rękaw, Ją prosić o zmiłowanie… NIGDY mnie nie zawiodła. Myślę, że się nie obraziła, bo wie wszystko…
Czy obraziła się gdy ludzie nazywają Ją „panienką”? A Jezus czy się obraża gdy śpiewamy „Jezu Malusieńki” lub „oj Maluśki, Maluśki”?
Jest moją Królową, ale i Mamusią Maryją. Moją Najwspanialszą Maryjką!!!

barbara
Gość
barbara

barbara To najwspanialsz Matenka nasz obrona i pociecha w karzdej sytucji zyciowej Szczesc Boze

natalia
Gość
natalia

Nie Maryjka to określenie trochę niepoważne i lekceważące tylko Matka syna Bożego nasza wspomożycielka warto jej okazywać również słowem internetowym i tym płynącym z głębi serca więcej szacunku i czci złączonej z okazywaniem miłości a nie formą taktowania jak kumpelki z trzepaka

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!