Agnieszka: Matko Najświętsza, proszę przyjmij ode mnie pokłon

Niekiedy w naszym życiu, jesteśmy uwikłani w sprawy ograniczone jakimś terminem. Latem tego roku (2016) narzucono mi właśnie taki termin i początkowo wydawało się, że wszystko zakończy się planowo ale wraz z upływającym czasem działo się zupełnie odwrotnie. Gdy zbliżał się termin wywiązania ze zobowiązania, a ja nie byłam przygotowana sytuacja stawała się dramatyczna, wtedy poszłam do sklepu z dewocjonaliami i poprosiłam o "najsilniejszą modlitwę", polecono mi odmawiać Nowennę pompejańską.
Read More

Małgorzata: prosilam Maryje zeby mnie gdzies przyjeli do klasztoru.

Chciałam podziekowac Maryi mialam wiele razy przeszkody w tej modlitwe ale w koncu zaczelam . prosilam Maryje zeby mnie gdzies przyjeli do klasztoru.
Read More

Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko

Kochana Matko Najświętsza, bardzo dziękuję Ci za opiekę jakiej doświadczam od Ciebie przez całe życie i szczególną pomoc i łaski jakie mi okazałaś podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Kamila: Poprawa wyników

Dziś jestem w 25. tygodniu ciąży. MÓJ SYNEK MA WSZYSTKIE NARZĄDY, NIE MA OBRZĘKU ANI PRZEPUKLINY! Jedynie serduszko ma defekt, ale operacyjny.
Read More

Beata: Opieka przed operacją

Jednakże, po tych wszystkich trudnościach i ryzykach, wszystko okazało się być dobrze. Wszelkie badania przedoperacyjne wykazały, że siatkówka ma się dobrze i nic jej nie grozi, a nawet gdyby, to można byłoby to przed operacją naprawić.
Read More

Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus!
Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące otrzymania łaski uzdrowienia. Odmawiam już po raz czwarty Nowennę Pompejańską, aktualnie ta dotyczy zdrowia mojego męża, a zmagamy się z ciężką chorobą.
Nowennę zaczełam odmawiać 2 lutego, czyli w święto Matki Bożej Gromnicznej, moim pragnieniem było aby mój mąż mógł uczestniczyć we Mszy św. 11 lutego w Dzień Chorego i aby został udzielony mu Sakrament Namaszczenia, o którym wcześniej nie chciał słyszeć! Kiedy nadszedł ten dzień, 11 lutego, mąż bez namawiania uczestniczył we Mszy św. i został namaszczony. Od tamtej pory czuje się bardzo dobrze.
Wiem że jest to wielka łaska od Pana Boga dla nas wymodlona za przyczyną Maryji i św. Józefa, ktorego w naszej rodziny szczególnie czcimy! Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski. Królowo Różańca Świętego módl się za nami!
Pozdrawiam wszystkich odmawiajających Różaniec św. i twórców tej strony.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Wszystkiego dobrego Edyto, Pan Was z pewnoscia wyslucha! Pomodle sie za Twojego Meza.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!