Alicja: Wysłuchana Nowenna Pompejańska

Nowenna poskutkowała, Matka Boża pomogła. Gorąco dziękuję za otrzymaną łaskę.
Przeczytaj całość

Aga: Jak ogromnie cierpię wie tylko Ona – Matka Boża

Dziękuję Ci Matko Różańcowa, że byłaś przy mnie w tak trudnym czasie
Przeczytaj całość

Anna: Praca dla męża

Powiem szczerze, że kiedy tylko usłyszałam o Nowennie, od razu postanowiłam ją odmówić. W mojej sytuacji, a w zasadzie naszej, bo to o mojego męża chodziło, wydało mi się to jedyną nadzieją.
Przeczytaj całość

Grażyna: Rózaniec dodaje siły

Nauczyłam się cierpliwości a pokory uczę się co dzień , chociaż mi to nieraz nie wychodzi bo jestem tylko zwykłym człowiekiem .Na tę stronę wchodzę co dzień i czytam wasze świadectwa ,jesteście dla mnie bliskimi przyjaciółmi bo piszemy o swoich troskach i radościach nawet może bliskiej przyjaciółce bym tego nie powiedziała co tu napisałam.
Przeczytaj całość

Natalia: Szczęśliwe i spokojne rozwiązanie

Witam Was kochani. Pragnę złożyć świadectwo. Jest to moja 3 Nowenna oczywiście otrzymałam za kazdym razem to o co prosilam Mateńkę. Ostania dotyczyła sCzęśliwego donoszenia ciąży i szcześliwego przeżycia cesarki. Od momentu wejscia na blok operacyjny wiedziałam, że mam się nie bać bo Ona czuwa nad nami.
Przeczytaj całość

Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus!
Chciałabym złożyć świadectwo dotyczące otrzymania łaski uzdrowienia. Odmawiam już po raz czwarty Nowennę Pompejańską, aktualnie ta dotyczy zdrowia mojego męża, a zmagamy się z ciężką chorobą.
Nowennę zaczełam odmawiać 2 lutego, czyli w święto Matki Bożej Gromnicznej, moim pragnieniem było aby mój mąż mógł uczestniczyć we Mszy św. 11 lutego w Dzień Chorego i aby został udzielony mu Sakrament Namaszczenia, o którym wcześniej nie chciał słyszeć! Kiedy nadszedł ten dzień, 11 lutego, mąż bez namawiania uczestniczył we Mszy św. i został namaszczony. Od tamtej pory czuje się bardzo dobrze.
Wiem że jest to wielka łaska od Pana Boga dla nas wymodlona za przyczyną Maryji i św. Józefa, ktorego w naszej rodziny szczególnie czcimy! Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski. Królowo Różańca Świętego módl się za nami!
Pozdrawiam wszystkich odmawiajających Różaniec św. i twórców tej strony.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Edyta: Chwała Panu za wszelkie dobro i łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Wszystkiego dobrego Edyto, Pan Was z pewnoscia wyslucha! Pomodle sie za Twojego Meza.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!