xyz: o co chodzi?

Odmawiam 3 Nowenny Pompejańskie. Dziś ostatni,54 dzień. Chodzi o związek,a właściwie jego bolesne,rozwalające życie zakończenie.Pierwotna intencja-szansa. Kolejne 2-po prostu prowadzenie. Po 3 dniach 1szej Nowenny Pompejańskiej, po bardzo dlugiej ciszy-odzew od tej osoby, od tej pory, regularny kontakt,spotkania. Osoba ta, dzięki wszelkim moim modlitwom(chyba?) stanęła na nogi życiowo, rzeczy sie tak poprzewracaly, ze nikt absolutnie by nie podejrzewal,ze sytuacja moze sie tak obrocic, doslownie brzmi to jak scenariusz filmu! Jednak osoba ta nie cieszy się zupełnie z wielkich rzeczy,ktore zdobyla,przerazliwy smutek,podkreslanie, ze jest samotna.. mimo to odrzucanie mnie,robienie potwornych przykrosci.. z drugiej strony zwierzanie się ze wszystkich spraw rodzinnych itd. Nie wiem o co chodzi, przyznam, ze nie mam juz najmniejszej sily tego dzwigac. Kocham tego czlowieka, wiem, ze moja niedojrzalosc, egoizm i zazdrosc byly mocnym argumentem do rozstania. mowie tak od dlugiego czasu,uczestniczylam tez w mszach o uzdrowienie, co ciekawe na drugi dzien po mszy nastapilo pierwsze od wielu miesiecy spotkanie…. mam meksyk w glowie, bo moje uczucia sa wlasciwie jeszcze mocniejsze z kazdym dniem. Nie wiem co jest dla mnie przeznaczone, nie wiem tez co mi dala Nowenna Pompejańska, bo jestem zalamana i nie mam sily. Podczas nowenny sytuacja skacze jak sinusoida…. góra,euforia, dół, rozpacz. Czuje sie wypranym czlowiekiem. Do tego wszystkiego czasem losuje teksty z Pisma na chybil trafil, wszystkie mowia o powrocie, ale .. moze to wszystko to jeden wielki przypadek. W kazdym razie, powodzenia zycze, moze wam sie uda.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

15
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
justynaEwaJózefxyzAra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
justyna
Gość
justyna

witam!Ewo dziękuję Tobie za ten link.Ten ksiądz mógłby mi też pomóc.

Ewa
Gość
Ewa

Modl sie o zaufanie Panu i o spelnienie twoich prosb zgodnie z wola Pana i ku swojemu zbawieniu

zadowolona
Gość
zadowolona

Poczytaj sobie o osobowościach typu borderline i uciekaj czym prędzej.

Barbara
Gość
Barbara

Mnie tez wygląda to na zaburzenia osobowości. W rodzinie miałam taką osobę, to zerwałam kontakty. Inaczej się nie da.

AlaJ
Gość
AlaJ

Taki facet to może wykończyć. Tylko, że chyba sporo jest takich. Ja też znałam co to chcieli a nie chcieli być ze mna, jakieś podchody, wahania nastrojów, jakby ktoś kompleksy ćwiczył na mnie, albo bawiło go, że komuś zrobi nadzieje a w efekcie przykrość. Nie wiem 🙁 przecież aż tyle facetów nie może mieć borderline.

zadowolona
Gość
zadowolona

Ewa…dzięki za Mp3 z kazaniem ks.Chmielewskiego. Przesłuchałam super. Jedne z lepszych rekolekcji jakich ostatnio słuchałam 🙂

Ara
Gość
Ara

Nie przesadzajcie z tym borderline. Może jest tylko poraniony.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Borderline czy poraniony niszczy dziewczynę psychicznie…A na borderline cierpi co 10 osoba więc wcale nie trudno kogoś takiego spotkać, a życia z kimś takim nie sposób sobie ułożyć ( 99% małżeństw kończy się rozwodem )

xyz
Gość
xyz

Wykończę się.. sytuacja jest beznadziejna, życzę Wam powodzenia, bo u siebie to żadnej nadziei nie widzę

AlaJ
Gość
AlaJ

To porzuć tę nadzieję. Przykro mi to pisać, ale chyba nie o to chodzi w modlitwie, żeby coś zrobić z konkretną osobą. Modlitwa za zdrowie, nawet małżeństwo. dary Ducha, naukę, powodzenie, odmianę losu itp. ale modlitwa za jakąś osobę, która nas nie chce, to psychiczna mordęga. to walka z wiatrakami. Mężczyzn tego typu znałam i moje zdanie to ich jakaś psychoza na tle robienia komuś przykrości, może być to związane z egoizmem, narcyzmem ale też głębokimi kompleksami. Typowe dla takich to robienie nadziei i nagły zwrot, że nie wiesz o co chodzi. W dodatku nie zadowoli sie taka osoba jedną… Czytaj więcej »

Józef
Gość
Józef

Nie ma modlitwy bez sensu . Każda ma sens . Myślę sobie że xyz powinnaś w pierwszej kolejności roztopić tego złotego cielca . To że odnajdujesz w PŚ wskazówki , że do Ciebie powróci , nie oznacza że masz cierpieć do tego czasu . Na mnie zawsze działały modlitwy o uwolnienie od dręczeń . Jest to ciekawy mechanizm , który cały czas mnie zaskakuje , ale wiem , że działa 😉 Poszukaj sobie takich modlitw i odmawiaj do skutku , aż przyjdzie ulga . Z tym złotym cielcem , to dlatego nadmieniłem , że przy takiej właśnie jeździe emocjonalnej szukając… Czytaj więcej »

zadowolona
Gość
zadowolona

xyz…Pomodlę się za Ciebie i trzymam kciuki. Sama kiedyś przez coś podobnego przechodziłam i wiem, że można w takiej sytuacji skończyć w psychiatryku.

AlaJ
Gość
AlaJ

Właśnie o tym myslę, że ona jest dręczona. Myślę, że łatwiej się uwolnić jeśli sie wie, że inni też podobne rzeczy przeszli, że nie jest sama. Ja nawet teraz znam takiego kogos jak ona opisuje. To jak napisała, że przecież chce być z nim, a on jej mówi i narzeka jaki jest samotny, to typowe dla takich „psycho”. On dobrze wie, że tak wygląda sytuacja. obecnie znam takiego, co jak wie, ze ja lubię jakieś miejsca, to mi pisze, że był tam np. wczoraj albo niedawno. Nie wcześniej, żeby mnie zapytać czy też chcę tam pójść. dokładnie to znam. Tylko… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Witam Was serdecznie, zgadzam się, że ten facet ma problemy emocjonalne, jesli nie psychiczne. Mówiąc kobiecie, z która był i o której wie, że ona chce byc z nim nadal, że jest samotny ,a jednocześnie odrzucać ją, to jest ewidentne dręczenie psychiczne, które mu sprawia najwyraźniej przyjemność, bo w ten sposób sugeruje że zaraz znajdzie sobie inną, bo skoro jest taki samotny.. Odrzucanie kobiety, ktora cierpi, która chce byc z nim z jednoczesnym zwierzaniem sie z różnych osobistych spraw to jest wredne znęcanie sie. Gdyby był normalnym dobrym człowiekiem i zdecydował sie rozstac z kobietą to nie spotykałby się z… Czytaj więcej »

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące