Jolanta: świadectwo Nowenny Pompejańskiej

Krolowo Rozanca Swietego w Pompejach dziekuje Ci za laski ktore otrzymalam w roznych potrzebach . znalezienia dobrej pracy rozwiazania mojej sprawy mieszkaniowej ,pomagasz Mi kazdego dnia.

Nowenne odmawiam jedna koncze druga zaczynam bo dzieki Tobie moje zycie jest spokojniejsze mam wiecej pogody ducha i odwagi .Znalazlam wsparcie u boku twego . Dziekuje Ci za wszystkie laski .

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
AnnaBea Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

To prawda życie staje lepsze…

Anna
Gość
Anna

Dziękuję za Twoje świadectwo. W pewnym momencie zycia moja rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej , a przez to i mieszkaniowej. Do tego doszła choroba moja i syna. Syn pomimo wykształcenia nie miał stałej pracy , tylko dorywcze zajęcia z marnym wynagrodzeniem. Jakby ktoś nasze życie zaczarował. Modliłam się każdego dnia . Bylam zrozpaczona i bezsilna. Wszystko się zaczęło ” walić”. Po głowie juz chodziły mi myśli samobójcze. Zaczęłam sie modlić do Św. Jana Pawła, Św. Rity, Bł. Jerzego Popiełuszki , aż pewnego dnia natknęłam się na NP. Nie namyślałam się długo. Od razu zaczęłam odmawiać nowennę. Matka… Czytaj więcej »

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!