Jolanta: Granice nadziei

Dokładnie cztery lata temu znalazłam nowennę pompejańską.Wtedy rozleciał się mój związek,w którym kładłam tyle nadziei.W bólu potrzebowałam ukojenia.Myślałam,że Maryja je przyniesie.Modliłam się na okrągło
Read More

Marta: Wielkie łaski

Zastanawiałam się przez bardzo długi czas czy mam tu napisać moje świadectwo, ponieważ moja intencja Nowenny Pompejańskiej nie została jeszcze do końca wysłuchana aczkolwiek ciągle doświadczam wielu łask. O nowennie pompejańskiej jak większość dowiedziałam się przez przypadek, na początku nie chciałam wierzyć, że taka modlitwa może cokolwiek zdziałać (modliłam się...
Read More

Mama: Ataki ustały

Nasz corka choruje na padaczke. Wczesniej dzieki modlitwie w Lourdes i lekom ataki były rzadkie. Teraz wyszła za mąż i musiała odstawić za zgodą lekarza jedne leki, aby gdyby poczęło się dziecko, urodziło się zdrowe. Ataki zaczęły być coraz częstsze, zaczęło nas to przerastać. Starsza córka podjęła w tej intencji Nowenne Pompejańśką. Mnie sie wydawało, że czasowo nie dam rady.
Read More

Anonimowo: 1 Nowenna Pompejańska

Dłuższy czas myślałam o Nowennie Pompejańskiej. Jednak wydawało mi się , że codzienne odmawianie Różańca Świętego jest dla mnie za trudne. Odmawiałam tylko 10-tkę Różańca codziennie. Gdy byłam już bardzo zdeterminowana swoją sytuacją w domu, pracy zdecydowałam się. Podobało mi się, że Nowennę Pompejańską odmawia się tylko w jednej intencji.Przeczytaj...
Read More

Bożena: Zagmatwane życie córki – ciąg dalszy… po 2,5 roku…

Świadectwo opublikowane w dn. 2.04.2015...ciąg dalszy po 2,5 roku Córka wplątała się w toksyczny związek z chłopakiem z przeszłością kryminalną. Zawarła związek cywilny ,urodził się chłopczyk( teraz ma 6 lat). Trwała w tym związku właśnie przez 6 lat.
Read More

Jolanta: świadectwo Nowenny Pompejańskiej

Krolowo Rozanca Swietego w Pompejach dziekuje Ci za laski ktore otrzymalam w roznych potrzebach . znalezienia dobrej pracy rozwiazania mojej sprawy mieszkaniowej ,pomagasz Mi kazdego dnia.

Nowenne odmawiam jedna koncze druga zaczynam bo dzieki Tobie moje zycie jest spokojniejsze mam wiecej pogody ducha i odwagi .Znalazlam wsparcie u boku twego . Dziekuje Ci za wszystkie laski .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jolanta: świadectwo Nowenny Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

To prawda życie staje lepsze…

Anna
Gość
Dziękuję za Twoje świadectwo. W pewnym momencie zycia moja rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej , a przez to i mieszkaniowej. Do tego doszła choroba moja i syna. Syn pomimo wykształcenia nie miał stałej pracy , tylko dorywcze zajęcia z marnym wynagrodzeniem. Jakby ktoś nasze życie zaczarował. Modliłam się każdego dnia . Bylam zrozpaczona i bezsilna. Wszystko się zaczęło ” walić”. Po głowie juz chodziły mi myśli samobójcze. Zaczęłam sie modlić do Św. Jana Pawła, Św. Rity, Bł. Jerzego Popiełuszki , aż pewnego dnia natknęłam się na NP. Nie namyślałam się długo. Od razu zaczęłam odmawiać nowennę. Matka… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!