Joanna: Modlitwa pomimo przeciwności

Nowennę rozpoczęłam dnia 1 listopada w intencji mojego małżeństwa, które totalnie się posypało - nie mieszkamy nawet razem. W mojej intencji nie zadziało się nic pozytywnego, mało tego po połowie części błagalnej nastąpiło nagromadzenie złych emocji, zaczęły się dodatkowe awantury. Nie widząc sensu dalszej modlitwy chciałam przerwać nowennę.Przeczytaj Joanna: Modlitwa...
Read More

Paulina: Wymodlony powrót miłości

Rok temu po odmówieniu 30 dniowego nabożeństwa do sw.Józefa w intencji znalezienia dobrego męża, pojawił sie chłopak, z ktorym sie zwiazalam i czulam pewna wiez. Sadzilam, ze moze to byc ten jedyny, poniezwaz nigdy wczesniej nie moglam zmusic sie do zwiazku a tu nawet nie muszalam sie do niczego zmuszac. Jednak po niespelna 2 miesiacach on odszedl ode mnie. Przezylam pieklo, mialam pretensje do Boga, dlaczego najpierw daje nam kogos na kiim zaczyna zalezec a pozniej odbiera.
Read More

Izabela: Nowe życie

Po raz kolejny wracam na stronę by dać świadectwo działania Nowenny Pompejańskiej. Moja koleżanka bardzo pragnęła drugiego dziecka. Gdy przekroczyła czterdzieści lat i nie udawało się zajść w ciążę straciła nadzieję. Odmówiła kilka NP w tej intencji. Również i ja podjęłam się tej modlitwy i ją odmówiłam prosząc o dzieciątko dla niej.
Read More

Renata: Dobre wyniki badań

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się parę miesięcy temu, ale wtedy nie zmobilizowałam się, żeby zacząć ją odmawiać. Przypomniałam sobie o tej Modlitwie, gdy kilka tygodni później okazało się, że w piersi mam dużą torbiel, która sama w sobie nie jest groźna, ale u mnie torbiel miała w środku cystę, co zaniepokoiło lekarza.
Read More

Hubert: Modlę się i chcę już zawsze odmawiać Nowennę nie przerywać

Wcześniej rzadko chodziłem do kościoła tak jakby mnie coś wstrzymywało pokonałem to i zacząłem chodzić do kościoła, do częstszej spowiedzi i modlić się Nowenną.
Read More

Joanna: Wiem, że będę wysłuchana do końca.

Odmawiam już trzecią Nowennę w tej samej intencji. Proszę Matkę Bożą o pomoc w otrzymaniu lepszej pracy. Atmosfera w dotychczasowej jest trudna do wytrzymania, natomiast wynagrodzenie zapewnia godne życie. Każda inna praca wiązałaby się ze zmianą mojego miejsca zamieszkania z całą rodziną. Dlatego prosząc Maryję o pomoc nie do końca byłam pewna, czy chcę ja zmienić, czy chcę się przenosić do innej części świata, kiedy życie mam tu poukładane. I zaczęły dziać się w moim życiu zawodowym dziwne rzeczy. Konflikty w pracy jakby mnie nie dotyczyły mimo, że były wkoło. Ja stałam się odporna na nieprzyjemną atmosferę. Ludzie są dla mnie mili, choć generalnie panuje nieprzyjemny nastrój. A ostatnio wpadło mi w ręce zaproszenie na wyjazd rekolekcyjny i wróciłam taka szczęśliwa, że nic nie jest w stanie mnie z tej euforii wytrącić. Jestem zakochana w Jezusie, nie mogę przestać o Nim myśleć. I co więcej bardziej kocham swego męża, dzieci. Jestem spokojna w pracy, w rodzinie. Nic mnie nie denerwuje. Choć nadal chciałabym zmienić pracę, to wiem, że Maryja najpierw wlała mi w serce pokój i miłość. Bo to jest najważniejsze. A kiedy będę gotowa na zniesienie trudów zmiany pracy to i tę moją prośbę wypełni. Jestem tego pewna i wiem, że to nastąpi. Ale wtedy kiedy Pan Jezus uzna, że nadszedł czas i że ja jestem gotowa na taką dużą zmianę w moim, naszym rodzinnym życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: Wiem, że będę wysłuchana do końca."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
rycerzeMBNP
Gość

Tak jak zauważyłaś przy zmianie pracy będzie dużo zmian w Waszym życiu, które może się różnie potoczyć dlatego zaufaj Matce Bożej. Ona wie co dla nas dobre. Dobrze, że dostrzegasz poprawę atmosfery w pracy. Czasami prosimy o coś a dostajemy zupełnie coś innego i stwierdzamy, że tak naprawde o to właśnie nam chodziło. Niech Bóg Wam błogosławi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!