Jakub: Ja wiem Komu to zawdzięczam

Jestem studentem. Mam 21 lat. Pod koniec sierpnia miałem wykonane USG brzucha. Wykryto powiększone węzły chłonne nawet do 3 cm na 1,5 cm. Miałem też badanie krwi i wykryto stan zapalny organizmu. Gdy się dowiedziałem zacząłem 30 sierpnia odmawiać Nowennę Pompejańską. Akurat wczoraj 25 września zakończyłem część błagalną. Dzisiaj odebrałem wynik Tomografii Komputerowej.
Przeczytaj całość

Bożena: UZDROWIENIE synka

a to wszystko dzięki Matce Pompejańskiej
Przeczytaj całość

Marietta: dar pracy

Po wielu latach odeszłam ze swojego miejsca pracy. Nie miałam żadnej alternatywy ale praca w poprzednim miejscu wykańczała mnie psychicznie. Po paru miesiącach odpoczynku i dochodzenia do równowagi psychicznej nadszedł czas szukać pracy. Wysyłałam swoje CV do wielu miejsc ale z żadnego nie przychodziło zaproszenie na rozmowę.
Przeczytaj całość

Małgosia: spokój wewnętrzny

Pragnę podziękować Mateńce za opiekę i za to że wysłuchuje moich modlitw,często mówionych bez należytego skupienia i jak sami wiecie jak im daleko do doskonałej modlitwy.Mimo to Mateńka słucha nas uważnie i nic nie ujdzie jej trosce,nie upadajcie na duchu,nie dajcie się zwieść złemu,bądzcie pełni wiary i trzymajcie się rąbka szaty Mateńki na przekór wszystkiemu.
Przeczytaj całość

Ula: praca

Nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia pracy, już w siódmym dniu odmawiania dostałam pracę. Bardzo mnie to zaskoczyło, bo wiem że to za sprawą Maryi, a nie sądziłam że tak szybko dostanę pracę. Wcześniej nigdzie nie pracowałam ponad rok i nic się nie zanosiło na zmianę. Także uważałam ,że jeśli...
Przeczytaj całość

Joanna: Wiem, że będę wysłuchana do końca.

Odmawiam już trzecią Nowennę w tej samej intencji. Proszę Matkę Bożą o pomoc w otrzymaniu lepszej pracy. Atmosfera w dotychczasowej jest trudna do wytrzymania, natomiast wynagrodzenie zapewnia godne życie. Każda inna praca wiązałaby się ze zmianą mojego miejsca zamieszkania z całą rodziną. Dlatego prosząc Maryję o pomoc nie do końca byłam pewna, czy chcę ja zmienić, czy chcę się przenosić do innej części świata, kiedy życie mam tu poukładane. I zaczęły dziać się w moim życiu zawodowym dziwne rzeczy. Konflikty w pracy jakby mnie nie dotyczyły mimo, że były wkoło. Ja stałam się odporna na nieprzyjemną atmosferę. Ludzie są dla mnie mili, choć generalnie panuje nieprzyjemny nastrój. A ostatnio wpadło mi w ręce zaproszenie na wyjazd rekolekcyjny i wróciłam taka szczęśliwa, że nic nie jest w stanie mnie z tej euforii wytrącić. Jestem zakochana w Jezusie, nie mogę przestać o Nim myśleć. I co więcej bardziej kocham swego męża, dzieci. Jestem spokojna w pracy, w rodzinie. Nic mnie nie denerwuje. Choć nadal chciałabym zmienić pracę, to wiem, że Maryja najpierw wlała mi w serce pokój i miłość. Bo to jest najważniejsze. A kiedy będę gotowa na zniesienie trudów zmiany pracy to i tę moją prośbę wypełni. Jestem tego pewna i wiem, że to nastąpi. Ale wtedy kiedy Pan Jezus uzna, że nadszedł czas i że ja jestem gotowa na taką dużą zmianę w moim, naszym rodzinnym życiu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Joanna: Wiem, że będę wysłuchana do końca."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
rycerzeMBNP
Gość

Tak jak zauważyłaś przy zmianie pracy będzie dużo zmian w Waszym życiu, które może się różnie potoczyć dlatego zaufaj Matce Bożej. Ona wie co dla nas dobre. Dobrze, że dostrzegasz poprawę atmosfery w pracy. Czasami prosimy o coś a dostajemy zupełnie coś innego i stwierdzamy, że tak naprawde o to właśnie nam chodziło. Niech Bóg Wam błogosławi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!