Teresa: Bez tej modlitwy nie mogę już funkcjonować !

Dziękuję Maryi za pomoc ,Panu Bogu za opiekę i pomoc.Modlę się dalej,bo bez tej modlitwy nie mogę już funkcjonować.Teresa.
Przeczytaj całość

ufająca: Świadectwo modlitwy

Witam serdecznie,odmówiłam już kilka nowenn i składałam tutaj swoje świadectwa.Maryja zawsze pomaga,czasem od razu ,czasem w trakcie nowenny,czasem po skończeniu.
Przeczytaj całość

Maria Teresa: Różaniec Pompejański to jest ostatnia deska ratunku!

Mam serce duchowe, miłosierdzie Boże jest przy mnie zawsze, a Maryja od czasu dzieciństwa moją Matką zawsze była. Mimo to, życie moje pełne udręk i kłopotów, chorób,a najczęściej nie moich.
Przeczytaj całość

Magdalena: Spokój i opanowanie w trudnych chwilach

Jestem podczas odmawiania drugiej NP. O NP dowiedziałam się od mojej dobrej znajomej z która spotkałam się przypadkiem (dla Boga nie ma przypadków). W tym czasie przechodziłam piekło w sercu. Mojej córce zdiagnozowano nowotwór złośliwy z licznymi przerzutami nawet do kości
Przeczytaj całość

Marcin: Nowenna o uzdrowienie

Życzę wszystkim wytrwałości w odmawianiu i nie poddawajcie się. Pokój i Dobro.
Przeczytaj całość

Beata: Spełniona intencja

Szczęść Boże! O nowennie dowiedziałam się, jak większość ją odmawiających, przez „przypadek” z internetu. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w sierpniu 2014 r. Na początku było mi ciężko, czułam zmęczenie i duszność. Bardzo się pociłam, jakbym pracowała fizycznie.W trakcie modlitwy moje myśli odlatują gdzieś daleko, ciężko mi się skupić, ale trwam nadal w modlitwie. W trakcie odmawiania bardzo często zdarza mi się zapomnieć, czy zmówiłam modlitwę końcową. Odmawiam wtedy tą część jeszcze raz, nawet po odmówieniu wszystkich części różańca, jak mnie najdą takie przypuszczenia. Jakbym miała wycięty kawałek pamięci, nie pamiętam i koniec, choć wydaje mi się, że zmówiłam. Obecnie zaczęłam odmawiać moją 5 nowennę. Bez niej czuję pustkę. Jak dotąd została wysłuchana moja trzecia intencja, a mianowicie córka zdała egzamin na prawo jazdy, co naprawdę graniczyło z cudem 🙂 Trzy pozostałe intencje i ta, którą teraz odmawiam wybiegają w przyszłość. Ufam Matce Bożej i czekam cierpliwie. Jeżeli zostaną spełnione, na pewno o tym napiszę. Nowenna mnie wyciszyła, dostałam dar modlitwy (kiedyś ciężko mi było zmówić choćby dziesiątkę różańca) i z ufnością patrzę w przyszłość. Chcę zachęcić wszystkie osoby, które się wahają, czy podjąć się tej modlitwy, do jej odmawiania. Warto! Nie traćcie nadziei!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Beata: Spełniona intencja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej moja prośba została w pełni wysłuchana jednak moja radość trwała krótko przez moje zaniedbanie dalszej modlitwy .
O nowennie dowiedziałem się od ukochanej kobiety z którą wiążę plany na resztę życia,lecz cały czas ją zawodzę .Co naprawię to popsuję odmawiam już drugą nowennę i wierzę że wytrwam w dobrym.Wiara czyni cuda.Pozdrawiam.

angora
Gość
angora
Dziekuje Beatko za Twoje swiadectwo. Ja odmawiam druga Nowenne Pompejanska w intencji mojej mlodszej corki, ktora jest w blogoslawionym stanie. Ta druga Nowenne odmawiam w intencji jaka Krolowa Rozanca Sw. dla mojej corki wybrala, wiec nie mam pojecia w jakiej intencji sie modle. Dzisiaj zakonczylam czesc Blagalna. Jedno chce Ci powiedziec, ze wlasnie od dluzszego czasu odczuwam problemy z oddychaniem t. z. z glebszym oddychaniem i kiedyTy nadmienilas, ze odczuwalas dusznosci, to moze i te moje problem sa zwiazane z odmawianiem tej Nowenny. Chcialam Ci powiedziec, ze to juz moja 15 Nowenna, ale po odmowieniu 10 NP, mialam 2.pol. roku… Czytaj więcej »
Beata
Gość
Dziękuję za odpowiedzi. Mariusz módl się dalej, Matka Boża czyni cuda! Moja córka tydzień po otrzymaniu prawa jazdy wiozła znajomych na lotnisko do Gdańska (od nas to ponad 100 km). Baliśmy się z mężem okropnie. Jednak uspokajała mnie myśl, że jeśli Matka Boża wysłuchała mojej intencji i córka zdała egzamin, to Mateńka wiedział, co robi i ma ją w swojej opiece. Ponad 3 lata temu miałam z córką poważny wypadek samochodowy, samochód został skasowany (koziołkowałyśmy i dachowałyśmy, odbijałysmy sie od drzew i jedno złamałysmy, spadając z niewielkiej, ale zawsze, skarpy wbiłyśmy sie w ziemię dachem). Wyszłyśmy z samochodu bez żadnego… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!