Ania: Uciekajcie się do Maryi o pomoc

Witam! Zakończyłam już moją drugą nowennę 11 lipca.Modliłam się do Matki Pompejańskiej o opiekę i łaski dla mnie, moich rodziców i rodzeństwo. To świadectwo będzie dość krótkie gdyż nie umiem dostrzec wszystkich łask otrzymanych.
Read More

Anonim: Oczekiwanie na dobrą pracę :) Będzie dobrze ! Bóg nas Kocha :D

Szczęść Boże :) Zacząłem kolejną nowennę tym razem w intencji znalezienia pracy, stałego zajęcia. To już druga nowenna odmówiona w mojej intencji. Pozostałe odmawiałem w intencji zazwyczaj innych osób.
Read More

Kinga: Prawdziwe cuda

Zmieniły się moje priorytety, całe moje myślenie. Żyje mi się o wiele lepiej. Tego spokoju ducha nie zamieniłabym na żadne skarby. Chwała Panu!!!
Read More

Monika: Ostatnio naprawdę cudem uniknęłam poważnego wypadku samochodowego

Witam Wszystkich! Nowennę odmawiam od ok.1,5 roku z małymi przerwami (to moje trzecie świadectwo). Muszę przyznać,że w tych przerwach bardzo mi tej modlitwy brakuje.
Read More

Aleksandra: Nowenna każdego dnia

Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji poprawy zdrowia mojej Mamy. Wyniki badań, które właśnie odebrała okazały się znacznie lepsze. Teraz ze spokojem w sercu czekam na szczęśliwy przebieg jej operacji. Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze.
Read More

Agata: druga moja nowenna

Odmawiam drugą nowennę w tej samej intencji, jak na razie skutki mojej modlitwy nie są zauważalne a wręcz odwrotnie dzieje się w moim życiu, ja jednak ufam Matce Bożej i wierzę, że dzięki mojej modlitwie coś się zmieni, moje życie się zmieni. Mam wiarę w to, że w końcu moje problemy zaczną maleć. A gdyby jednak nie stało się tak ja i tak będę kontynuować modlitwę i będę nadal wierzyć i trwać przy Matce Bożej z różańcem w ręku. Bóg Zapłać Najświętsza Matko.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agata: druga moja nowenna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sławomir
Gość
Sławomir

Nie poddawaj się Agato niech Bóg Ci Błogosławi

Dorota
Gość
Dorota

Wiezryc to znaczy ufac kiedy cudow nie ma /Ks. Jan Twardowski/. Trwaj w modlitwie i wierz.

Maariusz
Gość
Maariusz

Wierze w to, że to o co prosisz się spełni i zarazem taka jest wola Boża, tylko niestety na nie które rzeczy trzeba czasu….wytrwałości, wytrwałości i jeszcze raz wytrwałości w wierze Ci życze 😀 a zostaniesz zwyciezca!!! Pan z Tobą

Aga
Gość

Agato, w swojej pierwszej odmawianej nowennie podobnie jak u Ciebie, nie widziałam polepszenia sytuacji o którą się modliłam – wręcz przeciwnie, było a może i jest do tej pory coraz gorzej. Ufam jednak że Matka Boża w odpowiedniej chwili uratuje osoby za które się modliłam. jeśli nie za życia – to będzie im ratunkiem w dostaniu się do Nieba.

angora
Gość
angora

Dziekuje Agatko za Twoje swiadectwo, tak trzymaj!

danuta
Gość
danuta

Ja tez koncze pierwsza nowenne pompejanską,tez nie widze poprawy tylko jakby jeszcze gorzej…i ludzkim okiem patrzec to juz lepiej nie bedzie,ale wierze ze cud w kazdej chwili moze nastapic….dziekuje i za takie swiadectwa…..trwajmy w modlitwie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!