Adam: Modlitwa o zdrowie teścia

Mam na imię Adam o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu. Odmawiałem już kilka Nowenn i zostałem wysłuchany przez Matkę Bożą. Jednak świadectwo, z którym się chciałbym podzielić dotyczy Nowenny odmówionej przez moją żonę Magdalenę. Otóż mój Teść niesamowicie cierpiał na ból nogi tak, że nie mógł w nocy spać...
Read More

Małgorzata: Jeżeli nie ma ludzkiego wyjścia to będzie Boskie

Witam. To moje pierwsze świadectwo, chociaż w listopadzie minął rok mojej nieprzerwanej modlitwy. O nowennie słyszałam kilka lat temu, ale była to dla mnie abstrakcja, nie dałabym rady - za długo, za ciężko, nie znalazłabym czasu. W tamtym roku moje małżeństwo znalazło się na krawędzi: długotrwała depresja i alkoholizm mojego męża, trudna sytuacja rodzinna, zadawnione krzywdy, spory, brak możliwości porozumienia i brak dobrej woli ze strony męża, ciągłe awantury i poniżania - wszystko to doprowadzało mnie do rozpaczy i desperacji. A w tym wszystkim nasz małoletni syn... koszmar...Wszystkie możliwe działania, prośby groźby, próby rozmów i rozwiązania po ludzku tej trudnej sytuacji nie dały nic.
Read More

Agata: PODZIĘKOWANIE ZA OTRZYMANE ŁASKI

Nowennę Pompejańską rozpoczęłam, kiedy uświadomiłam sobie, że Matka Boża czuwała, chroniła mnie bym w ogóle mogła ją rozpocząć. Z zamiarem odmówienia jej nosiłam się kilka tygodni. W międzyczasie miały miejsce przeróżne wydarzenia. Jestem przekonana ,że szatan nie chciał dopuścić, by moja rodzina doznała łask płynących z Nowenny Pompejańskiej, ale przegrał.
Read More

Rozalia: Tę wiadomość przyjęłam ze łzami w oczach !

Pod koniec trzeciej nowenny, kiedy już nie miałam nadziei, córka oznajmiła mi, że jest w ciąży. Tę wiadomość przyjęłam ze łzami w oczach, radości nie było końca.
Read More

Ewa: Musimy dziękować P. Bogu za wszystko: za męża alkoholika …

I jeszcze coś istotnego, do czego doszłam i uzyskałam potwierdzenie. Otóż musimy dziękować P. Bogu za wszystko: za męża alkoholika, za syna ćpuna, za naszą chorobę, absolutnie za wszystko. Ja wiem, że niektórzy nie zgodzą się ze mną, ale to jest prawda.
Read More

Szczęśliwy przebieg operacji

O Nowennie Pompejańskiej przeczytałam dosyć niedawno w jednej z gazet katolickich, gdzie osoba przedstawiała swoje świadectwo. Miałam pewne obawy co do tego, że wytrwam w tej Modlitwie. Obawy nie były słuszne, chociaż muszę przyznać, że nie było i nie jest łatwo „wygospodarować czas” na Modlitwę. Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji problemu z którym zmierzamy się od dłuższego czasu. Poranek-bardzo wczesny zresztą -rozpoczynałam od Nowenny i chociaż bezpośrednio nie wymodliłam tego o co prosiłam, otrzymałam wiele innych łask ,spokój i przekonanie, że dam radę pokonać wszystkie trudności. Obecnie jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny .Intencją był szczęśliwy przebieg bardzo poważnej operacji i powrót do zdrowia osoby z rodziny. Ostatni dzień odmawiania części błagalnej był dniem operacji. Wieczorem otrzymałam informację o szczęśliwym zakończeniu operacji, a w kolejnych dniach o stopniowej poprawie zdrowia. Część dziękczynną zakończę dzień przed Popielcem i już dziś wiem, że w Popielec rozpocznę kolejną Nowennę. Intencji  na pewno nie zabraknie, a modlitwa ta jest jak tlen potrzebny do życia. Dzięki Ci Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ALAdoświadczona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
doświadczona
Gość
doświadczona

Piękne świadectwo , mnie również brakuje jej jak tlenu potrzebnego do oddychania , jedną kończę i od razu zaczynam kolejną a łaski jakie mam od Mateńki są codzienne i takie pełne Jej miłości , że prawie Ją czuję , pozdrawiam

ALA
Gość
ALA

Ja też jestem w trakcie odmawiania nowenny z prośbą o
szczęśliwy przebieg operacji u malutkiego wnusia wierzę że MATUCHNA pozwoli nam dalej cieszyć się szczęściem wnusia zdrowego po operacji MATKO RÓŻAŃCOWA UFAM TOBIE