Wioleta: wzrastanie w wierze

Szczęść Boże. Po latach "letniego" życia zaczęłam poszukiwania i prosiłam Boga o większą wiarę różnymi modlitwami, często zwykłymi słowami. Zawsze się tak działo, że wpadały mi w ręce ciekawe książki, modlitewniki i powoli posuwałam się do przodu. Kiedy na mojej drodze stanęła nowenna pompejańska, to dopiero zaczęła się jazda z...
Przeczytaj całość

Grzesiek: Spokój po rozstaniu z ukochaną

Po rozstaniu z moja ukochana strasznie się męczyłem. Byliśmy ze sobą kilka lat.Bywało różnie raz lepiej raz gorzej.Ale zawsze jakoś umieliśmy się dogadać. Dużo razy się kłóciliśmy wiele razy ją zawiodłem. We wrześniu się rozstaliśmy (to była raczej jej decyzja), po rozstaniu strasznie cierpiałem nie mogłem spać jeść i skupić się na niczym. Straciłem na wadze około 15 kg.Miałem myśli żeby się zabić. Nie wiem jak ale trafiłem w internecie na nowennę pompejańska.Na początku nie myślałem że dam rady ją odmawiać,ale pomyślałem ze nie mam nic do stracenia.
Przeczytaj całość

Małgorzata: siostra nie musi brać radioterapii

Witam serdecznie.Kiedy przypadkiem znalazłam stronę z Nowenną Pompejańską moja siostra była po drugiej wciągu miesiąca operacji raka języka i czekała na wyniki. Po zapoznaniu się jak trzeba odmawiać Nowennę uklęknęłam i odmówiłam cztery części.Po tygodniu mojej modlitwy miały być wyniki siostry ale się opóźniły,Przeczytaj Małgorzata: siostra nie musi brać radioterapii
Przeczytaj całość

Krzysztof: Druga Nowenna

Zgodnie z obietnicą złożoną NMP składam świadectwo z mojej drugiej NP. Nowennę odmawiałem w intencji ocalenia naszego małżeństwa.Główna intencja jeszcze nie została spełniona ale otrzymałem wiele łask których bym się nie spodziewał.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za łaski

Dziękuję za opiekę, pomoc, wsparcie. Zachęcam do odmawiania różańca i powierzenia swoich spraw i problemów Matce Bożej, by wstawiała się za nami u Pana Boga, bo Matka najlepiej wie czego naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas najlepsze.
Przeczytaj całość

Sylwia: Przełom w życiu

Chciałabym Serdecznie Podziękować Maryji za otrzymane Łaski.Tak naprawdę dopiero Nowenna Pompejańska była przełomem w moim życiu i mojej rodziny.Odmieniła całą moją rodzinę.Otworzyła mi oczy na wiele spraw. Przyprowadziła do Jezusa.Serdecznie jej dziękuje.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Sylwia: Przełom w życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Podpisuję się pod tym obiema rękoma i całym sercem <3

Ania
Gość

Droga Sylwio, Bóg zapłac za świadectwo. Cieszę się niezmiernie Twoją radością i Twojej Rodziny:) Cześc Maryi! Chwała Jezusowi!

sylka
Gość

Chce jeszcze powiedzieć,że byłam w pewnym grzechu wiele lat który mnie niszczył gdy odmówiłam tą Nowennę zostałam całkowicie UWOLNIONA.MARYJA czyni CUDA.Nieważne ile lat możemy w czymś tkwić zawsze jest nadzieja na wyjście z nałogu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!