Anna: modliłam sie za męża, tyrana

Ja jestem szczesliwa, ze moge przyjac Jezusa w Eucharystii.
Read More

Renata: Modlitwa , która odmienia życie…

Z wielką radością pragnę złożyć świadectwo po zakończeniu czwartej nowenny pompejańskiej. Ta Modlitwa zmienia życie . Wszystkie łaski , cicho i cudownie objawiające się każdego dnia trudno ubrać w słowa. Z różańcem nie będę się już rozstawać. Otrzymałam wiele łask w trudnych sytuacjach,pokój i wiarę że Najświętsza Maryja Panna czuwa nad moim życiem i sprawami , które Jej powierzam. Moje intencje zostały wysłuchane .
Read More

Ilona: Praca i nowe życie

Dziś odmawiam kolejną modlitwę. Jestem osobą samodzielną, szczęśliwą za co chce podziękować Matce Bożej.
Read More

Mariusz: Modlitwa o miłość

Długo myślałem nad tym, kiedy i jakie świadectwo napisać. Zawsze chciałem je napisać dopiero gdy moja prośba zostanie wysłuchana, tak by dawało ono nadzieję innym czytającym. Poniekąd tak właśnie będzie, ale nie zabraknie też kluczowego elementu jakim jest zaufanie.
Read More

Danka: uratowanie z alkoholizmu

Do p apisania tego świadectwa przymierzam się od dwóch m-cy, tj. od momentu kiedy zaczęłam Nowennę Pompejańską w innej intencji, kiedy zaczęłam czytać świadectwa innych w poszukiwaniu nadziei i pokrzepienia. Dziś , w dzień Bożego Miłosierdzia udało mi się przełamać, tę ogromną, niczym nie podyktowaną niechęć.Przeczytaj Danka: uratowanie z alkoholizmu
Read More

Sylwia: Przełom w życiu

Chciałabym Serdecznie Podziękować Maryji za otrzymane Łaski.Tak naprawdę dopiero Nowenna Pompejańska była przełomem w moim życiu i mojej rodziny.Odmieniła całą moją rodzinę.Otworzyła mi oczy na wiele spraw. Przyprowadziła do Jezusa.Serdecznie jej dziękuje.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Sylwia: Przełom w życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Podpisuję się pod tym obiema rękoma i całym sercem <3

Ania
Gość

Droga Sylwio, Bóg zapłac za świadectwo. Cieszę się niezmiernie Twoją radością i Twojej Rodziny:) Cześc Maryi! Chwała Jezusowi!

sylka
Gość

Chce jeszcze powiedzieć,że byłam w pewnym grzechu wiele lat który mnie niszczył gdy odmówiłam tą Nowennę zostałam całkowicie UWOLNIONA.MARYJA czyni CUDA.Nieważne ile lat możemy w czymś tkwić zawsze jest nadzieja na wyjście z nałogu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!