Przemyslaw: praca i zdrowie wymodlone

Moj syn dluzszy czas pozostawal bez pracy i doslownie usychal, wpadl w depresje i bardzo martwilismy sie o niego. Jednoczesnie bardzo sie oddalil od Boga i od nas - rodzicow. W tej sytuacji "wpadla mi w reke" (doslownie) nowenna Pompejanska. Zaczalem odmawiac, proszac o dary Ducha swietego i wymarzona prace...
Przeczytaj całość

Ewa: Prośba o uzdrowienie

Witam, dlugo nosilam sie z zamiarem napisania az dzis nastal ten dzien. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejanskiej. Pierwsza zaczelam 31 grudnia 2014 roku, gdyz wtedy zmagalam sie juz 2 tygodnie z choroba i bylam po szpitalu, modlilam sie o ustapienie szumu z mojej glowy, jednej czesci, gdyz po...
Przeczytaj całość

Iza: Matka Boża Różancowa z Pompejów uratowała mnie

Maryja nigdy nikogo nie zostawi kto Jej ufa.to wiem i wiem że uczyniła cud dla mnie i mojej córeczki. Kocham Cię i dziękuję Ci moją Mamusiu w Niebie.
Przeczytaj całość

Joanna: Modlę się o to by Matka Boża chroniła mnie od myśli o in vitro

Dodam jeszcze że modlę się o to by Matka Boza chroniła mnie od myśli o in vitro które czasem przechodziły przez myśl. Dziękuję Bogu za tak wspaniałego męża, którego mi dał pełnego wiary i optymizmu.
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna Pompejańska za syna

Rok temu zmówiłam Nowennę Pompejańska w intencji syna. Miał 18 lat, szybko wpadł w alkoholizm, wizyty u psychiatry tylko pogorszyły sytuacje, choć później syn podejmował próby terapii. Dziś, po roku, skończył liceum, nad nałogiem stara się panować, ciężko mu zaakceptować, że jest to problem, ale stara się. Teraz, 4 maja...
Przeczytaj całość

Marek: Zdrowie Mamy i wiele łask Matki Najświętszej

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski wypraszanej w Nowennie Pompejańskiej. Kiedy moja Mama zaczęła odczuwać dolegliwości i było podejrzenie nowotworu (również na skutek tendencji genetycznych) oraz niepewność lekarza co do przyczyny problemu, chwyciłem za Różaniec. W trakcie trwania nowenny Mama miała trzy różne kolejne badania, każde wypadało nad wyraz pozytywnie! Ostatecznie wykluczono nowotwór a przyczyna dolegliwości jest dość błaha i można ją usunąć poprzez rehabilitację. Stan Mamy się zresztą znacznie poprawił i dolegliwości są dużo mniejsze niż wcześniej.
W czasie odmawiania Nowenny miałem wielką świadomość obecności i pomocy Maryi. W pewnym momencie zauważyłem, że ostatni – 54 dzień Nowenny wypada w dniu imienin mojej Mamy. To było zupełnie nie obliczane, nie planowane, ale także utwierdziło mnie w tym, że nic nie dzieje się przypadkowo. Dziękuję Ci Matko z całego serca!
Wcześniej odmawiałem Nowenny, związane z moimi sprawami zawodowymi. Choć prośba nie została spełniona, za każdym razem doświadczałem konkretnych wydarzeń z nią związanych. Były one niespodziewane i byłem pewny, że nie były przypadkowe. Maryja działała i Pan Bóg obdarzał łaskami! Pozostaje mi rozeznać, czy prośba nie jest wolą Bożą wobec mnie, czy też może potrzeba mi większej cierpliwości. Pan Bóg na pewno da mi w tej sprawie światło.
Największym zaś cudem tej Nowenny jest moja miłość do Matki Najświętszej i do Różańca. Długo do tego dojrzewałem. Nigdy bym nie przypuszczał, że będę w stanie odmówić 4 części jednego dnia. Jedna wydawała się wyzwaniem do nie przeskoczenia! Dziś chętnie sięgam po Różaniec, choć nie zawsze jest łatwo ze skupieniem i są pokusy, żeby go odłożyć. Kiedy jednak widzę owoce we mnie samym, utwierdzam się w tym co robię. I mam nawet ochotę sięgać po te koraliki.
Dziękuję za tę stronę i za piękne świadectwa innych, które utwierdzają w przekonaniu, że Jezus i Jego Matka nie zostawiają nas sierotami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marek: Zdrowie Mamy i wiele łask Matki Najświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dzięki Ci Matko za opiekę nad nami i troskę! Chwała Maryi i naszemu Panu!

Barbara
Gość
Barbara

Cieszę się razem z panem, piękne świadectwo.

Karolina
Gość
Karolina

Ja odmawiam dopiero 2 dzień, a jest to moje chyba 5 podejście.Kiedyś wydawało mi się to długie, a teraz jakoś odmawiam nowennę bez pośpiechu,na spokojnie,mam chęci.niestety bez różańca bo nie zabrałam z domum,ale mam nadzieję,że Mateczka mi to wybaczy 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!