Iga: Nigdy moja wiara nie była tak silna i czysta jak teraz

Jestem w trakcie 4 nowenny. pierwsza i trzecią odmówiłam w intencji pracy, drugą w intencji rodziców a czwartą dziekczynną za otrzymane łaski w intencji nawrócenia osoby lub duszy, którą wybierze sam Pan Bóg i Maryja. Moje problemy rozwiązują się powoli czasem na moje własne życzenie, bo mam tendencje do urudnania...
Read More

Marta: łaski duchowe

Odmawiam ta nowennę pierwszy raz ale od poczatku można powiedzieć spadły na mnie jak lawina łaski od NASZEJ KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIETEGO!pierwsza i dla mnie najważniejsza to ta że pokochałam naprawdę modlitę różańcową chociaż wcześniej trudno mi było odmówić nawet dziesiątek z racji tego że należę do róży różańcowej,zawsze uważałam go...
Read More

KINGA: POMOC OD MATECZKI

Maryjo dziekuje Ci bardzo!
Read More

Irena: uzdrowienie z nowotworu jelita grubego i płuc

Z nowenną pompejską zetknęłam się po raz pierwszy poprzez komentarze na kobiecej stronie.Początkowo nie zwracałam na nie uwagi,ale z czasem z ciekawości zajrzałam na tę stroną. Choć znajduje się na niej wiele świadectw, to patrzyłam na to wszystko z niedowierzaniem,do czasu...aż ciężko zachorował tato mojego chłopaka. Chcąc pomóc w jakiś...
Read More

Monika: Zaufajcie Maryi!

Dziś rozpoczęłam swoją drugą Nowennę Pompejańską, pierwszą zakończyłam w Wigilie Bożego Narodzenia. Obawiałam się, że nie uda mi się wytrwać, znaleźć tyle czasu na modlitwę podczas gdy w domu trzeba zaopiekować się kilkorgiem dzieci, mimo trudności wytrwałam! Matka Boża wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pomoc o którą prosiłam.
Read More

Kinga: Spowiedź

Obiecałam dawno Matce Bożej  ,że  złożę  świadectwo NP w int spowiedzi św., a wciąż zwlekałam ze składaniem świadectwa. Otóż od wielu lat cierpiałam na kłopoty ze przygotowaniem się do spowiedzi,miałam skrupulatne sumienie, obsesje grzechowe,  potrzebowałam prawie tydzień czasu na przygotowanie się na spowiedź. Było mi ciężko, trudno mi było wyznać czy miałam grzech dany czy nie, nawet musiałam spowiadać ze szczegółami dla uspokojenia swojego sumienia. Na początku  części dziękczynnej zauważyłam poprawę, coraz lepiej i spokojniej przygotowuję się do spowiedzi św, nie tak przez tydzień.
Dziękuję MB i Bogu za pomoc, choć nadal cierpię , mimo iż modliłam osobną NP w int. Eucharystii, bym mogła regularnie przyjąć komunię św. – z powodu nerwicy , z  obsesji grzechowych nie dałabym rady. Potem podjęłam NP w int zdrowia, miałam kłopoty żołądowe, zgagi przez kilka miesięcy , ale dopiero za drugim razem NP dzięki modlitwie mojej matki zauważyłam poprawę.
Odmawiałam również  NP w int. za ciocię o nawrócenie, na razie nie widzę czy coś się działo, bardzo rzadko ją widuję. Następna NP w int. towarzysza życia dla mnie – nie wysłuchana. Obecnie modlę NP w int. o inną pracę, obecnie jestem w 2 dniu części dziękczynnej i na razie nie widzę wysłuchanej modlitwy. To jest moje drugie składane świadwectwo , łącznie modliłam 9 Nowenn + 1 obecnie.
Pytanie – czy warto modlić NP? Odpowiedź  brzmi – tak. Nieważne czy NP została wysłuchana czy nie. Różaniec ma moc i jest nie do odparcia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Kinga: Spowiedź"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Markoni
Gość
Markoni

„w int. towarzysza życia dla mnie – nie wysłuchana.”
Jeśli modlimy się sercem, to wszystkie nasze prośby są wysłuchiwane i to skrupulatnie przez naszą Mateńkę ;-), tylko nie wszystkie mogą być spełniane, bo nie wszystko o co prosimy byłoby dla nas dobre.
„Obecnie modlę NP w int. o inną pracę, obecnie jestem w 2 dniu części dziękczynnej i na razie nie widzę wysłuchanej modlitwy”
Jeśli tak ma być, to będzie. Czasem zamiast zmieniać pracę, być może powinniśmy zmieniać siebie…a potem naszym świadectwem zarażać innych ?

Kasia
Gość

Musimy ufać,ufać,ufać… są ciężkie dni ale zgodnie i bez marudzenia musimy nieść swój krzyż. Matka Boża Pompejańska zawsze wysłuchuje ale musimy pamietać,że to Ona ustala w jakiej kolejności przemiany w naszym życiu są konieczne.teraz sami tego nie widzimy,nie rozumiemy:) Musimy zawierzyć się Jej NASZEJ UKOCHANEJ MATCE.Kinguś 🙂 przytul się do serca Jezusa i Mateczki naszej. Ja też modlę się o pracę i wiem ,że ją dostanę.Po prostu wiem – a kiedy to będzie? Mateńka wie.Pomodlę się za Ciebie:) Powtarzaj – Jezu,Troszcz się TY, a On się zatroszczy:) z Panem Bogiem.

Zwlekająca
Gość
Zwlekająca

Dziękuję Kingo za to świadectwo!Dodało mi ono otuchy, że nie jestem sama z moimi problemami i inni wznoszą podobne prośbny do Matki Bożej.. Otóź jestem o krok od podjęcia Nowenny Pompejańskiej, tylko nie wiem jak sformuować intencję… Mam podobne problemy ze spowiedzią, a, przez to umawiam się na indywidualne rozmowy, ale i to jest bardzo ciężkie;odstępy pomiędzy spowiedziamy to nawet kilka miesięcy :(( Poza tym mam problemy z psychiką.. Zastanawiam sie, czy prośba o „uzdrowienie wewnętrzne”, mając na myśli uzdrowienie zarówno duchowe i psychiczne, jest jedną intencją?? Czy powinnam może to rozdzielić..

Markoni
Gość
Markoni

Wg mojej wiedzy, najczęściej uzdrowienie duchowe wyzwala uzdrowienie psychiczne i fizycznie. Moim zdaniem jedno wynika z drugiego i łączy się pod wspólną nazwą „uzdrowienia wewnętrznego”, tak jak to właśnie trafnie określiłaś. Ja myślę że to bardzo trafna i właściwa intencja.

aga
Gość

W kwestii skrupułów polecam czytać pisma św.Teresy od Dzieciątka Jezus

Natalia
Gość
Natalia

Ja mam identyczny problem! Wmurowało mnie. Ja 2 miesiac zabieram sie za spowiedź, na razie bezskutecznie. Modlę się, poszło to nieco do przodu (albo mi sie tylko wydaje) bo zrobilam sobie listę wątpliwości. Mimo to, ciężko strasznie. Proszę o modlitwę 🙁

Kinia
Gość

Do Zwlekającej – nie poddawaj i módl się NP o uzdrowienie duchowe i porozmawiaj z MB jakie masz problemy duchowe np ze spowiedzią. I Bądź cierpliwa.

teresa
Gość
teresa

Ja właśnie tak sformulowalam intencje- o uzdrowienie wewnętrzne. obecnie koncze nowennę i dziękuję Matce bo widze ze jest znacznie lepiej.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!