Dzięki Ci Królowo Różańca Świętego za wiele łask!

Zachęcam tych,którzy jeszcze się wahają-czas na Was,naprawdę warto.Dodam,że nowennę pompejańską odmówił też czterokrotnie mój mąż.Matuchna też dwukrotnie wysłuchała jego intencji ale czujemy JEJ opiekę każdego dnia.
Read More

Joanna: Znikające różańce ???

Szczęść Boże! Straciłam pracę po 20 latach pracy w jednej firmie . Poczułam się jakby cegła spadła mi na głowę. Postanowiłam być dzielna i pokazać ile sama mogę dokonać, ale po kilku miesiącach i wysyłaniu kilku CV dziennie zaczęło do mnie docierać że sama rady nie dam
Read More

Dorota Łodko: Sprawa dla mnie trudna i beznadziejna

Odmawiając odczuwałam przeciwności różne ale proszę Ducha Świętego o łaskę wytrwania w tej modlitwie
Read More

Anika: Tylko Maryja

Od dawna noszę się z zamiarem napisania tego świadectwa.Kończę własnie moja drugą Nowenne. Pierwszą modliłam się o miłość w moim małżeństwie, byliśmy z mężem w kryzysie, nawet w separacji. Nawet ze sobą nie rozmawialismy ale w 22 dniu mojej modlitwy mąż do mnie napisał, że bardzo mnie kocha i będzie...
Read More

Martyna: Modlitwa za małżeństwo i rodzinę

Była to nowenna za moje małżeństwo, które jest w rozsypce, tak naprawdę już nie wiem, co z nim się dzieje. Modliłam się za nas, za mnie i męża, aby Bóg nas znowu połączył.
Read More

Kamila i Maciek: Wszystko, co otrzymaliśmy, zawdzięczamy Matce Bożej

Chcemy zaświadczyć o łaskach, które otrzymaliśmy dzięki nowennie pompejańskiej. Matka Boża pomogła nam wyjść z bardzo trudnych sytuacji życiowych. Jesteśmy parą od kilku lat, po studiach zdecydowaliśmy się pobrać. Niestety, brak pracy zmusił Maćka do wyjazdu za granicę. W tym czasie wydarzyło się wiele zła. Samotność i negatywny wpływ otoczenia sprawiły, że odwołaliśmy ślub tuż przed wyznaczonym terminem.

Maciek stał się innym człowiekiem. Dla wszystkich jego zachowanie było niezrozumiałe i raniące. Zdecydowałam się mu pomóc, choć nie chciał ze mną utrzymywać kontaktu. Modliłam się różańcem pompejańskim i prosiłam Matkę Bożą, by nie pozwoliła mu zginąć. Ostatniego dnia nowenny skruszony Maciek odezwał się i od tamtej pory w naszym związku zaczęło się układać. Ponownie planujemy ślub. Odmówiliśmy już kilka nowenn; jedną w naszej intencji, drugą o znalezienie godnej pracy w Polsce, trzecią w intencji zgody między naszymi rodzinami i za każdym razem zostaliśmy wysłuchani.

To wszystko, co otrzymaliśmy, zawdzięczamy Matce Bożej i teraz nie wyobrażamy sobie dnia bez modlitwy do naszej ukochanej Opiekunki. Przeświadczeni o skuteczności nowenny w naszym życiu, gorąco zachęcamy wszystkich do jej odmawiania. Chcemy, żeby nowenna towarzyszyła nam zawsze w naszym małżeństwie. Szczęść Boże!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kamila i Maciek: Wszystko, co otrzymaliśmy, zawdzięczamy Matce Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Kolejne mocne świadectwo…. I jak tu nie wierzyć w moc różańca?!

Dorota Karnicka
Gość

Krótkie,zwięzłe , ale przez to właśnie piękne i jak pisze Katarzyna mocne świadectwo!
Chwała Panu i Mateńce, za to, co czyni dla Was i w Waszych sercach !!!
Niech Wam Pan Bóg błogosławi , a Maryja chroni swym macierzyńskim płaszczem ! :))))

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!