MAŁGORZATA I WOJCIECH: MORZE ŁASK

Pragnę podziękować z całego serca Matce Najświętszej za morze Łask wylanych na moją rodzinę. W styczniu 2015r będąc w siódmym miesiącu ciąży dowiedzieliśmy się z mężem, że nasza kruszynka nienarodzona ma wadę serduszka. Po wielu badaniach i konsultacjach w Warszawie i Krakowie diagnoza jednoznaczna : Wada serca – Zespół Fallota...
Read More

Artur.: Dzięki nowennie poszedłem do spowiedzi

Zgodnie z tym iż należy podzielić się świadectwem nowenny czynię to. Nowenne w sumie znalazłem przez przypadek w internecie ponieważ znalazłem się w sytuacji bez wyjścia lub lepiej określić ją beznadziejną i jestem bezsilny w tym.
Read More

Edyta: Dziękuję MATKO BOŻA!

Staram się powtarzać że Nowenna to nie koncert życzeń i przyjmować co przyniesie kolejny dzień. Módlcie się na różańcu Matka Boża nie zostawi nikogo bez pomocy.
Read More

Anna: Nie było łatwo – modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące

Witam wszystkich czytelników. Jak po tytule się domyśliliście odmawiałam nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące,nie ukrywam,że odmawianie tej nowenny nie była dla mnie łatwa. Miałam wiele załamań, nie udało mi się dzień w dzień odmawiać różańców z powodu zmęczenia, bólu głowy, trochę lenistwa, ale mimo to nie poddawałam się.
Read More

Gosia: praca po 2 latach

Witam, pragnę podziękować Matce Boskiej za łaskę otrzymania pracy (i wiele innych "dodatkowych" łask). Szukałam pracy prawie dwa lata. Przez cały czas modliłam się o jej znalezienie. W chwilach zwątpienia (a było ich trochę...) czytałam świadectwa innych osób i bardzo mi one pomagały (za wszystkie świadectwa również dziękuję).Przeczytaj Gosia: praca...
Read More

Cecylia: Dziękuję Ci Matko Boża za Twoją miłość i interwencję

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu 2014 r,pierwsza była o
nawrócenie byłego męża.Nie wiem, czy nawrócił się,bo nie utrzymujemy kontaktu.Tak wiele złego wyrządził w naszej rodzinie.Pewnego razu zadzwonił,dziwne było to, że w jego głosie nie było złości jak wcześniej ,no i jak póżniej się okazało nie kłamał.Wcześniej był królem kłamstwa tak ,że wszyscy w rodzinie przestali mu wierzyć. Myślę,że Matka Boża udzieliła mu swoich łask.Dziękuję ci Królowo Różańca św.Drugie świadectwo to modlitwa za moją mamę o nawrócenie.Moja mama była kobietą nerwową,przeklinającą,kłótliwą,żle życzącą dla wszystkich w rodzinie.Nie wiem czy to łaska,ale moja mama dostała udar i zajęło jej mowę.Od tej chwili zmieniła się stała się spokojniejsza, już nie słyszymy przekleństw.Częściej śmieje się.Zaczęła przyjmować księdza i komunię świętą,namaszczenie chorych.Wcześniej omijała kościół wielkim kręgiem.Atakowała mnie gdy szłam do kościoła,gdy mówiłam o Bogu,o Panu Jezusie o wierze.Nie wierzyła w piekło,była cała przepełniona złością,słowną agresją .Wszyscy zauważyli wielką zmianę.Dziękuję Ci Matko Boża za twoją miłość i interwencję.Trzecie świadectwo to Nowenna P.Za mego syna o przewodnictwo i prowadzenie z nieba.Po odmówieniu tej Nowenny,mój syn otrzymał bardzo korzystną propozycję,którą obecnie realizuje,z tą wiadomością i radością zadzwonił do mnie.Ja wiedziałam już czyja to zasługa.Dziękuję Ci ukochana Matko Boża.Skończyłam odmawiać Nowennę znowu za mego byłego męża i od razu zaczęłam odmawiać inną za moją najbliższą rodzinę,za dzieci.Matka Boża jest miłosierna, wystarczy poprosić Ją Nowenną,a Ona obdarzy nas łaskami.Odmawiajcie Nowennę Pompejańską bardzo polecam,bo sama doświadczyłam wszelkich łask,wewnętrznego spokoju,nieopisanej miłości,to wszystko daje wiara w Boga,Pana Jezusa i Matkę Bożą.Pomimo iż dla siebie osobiście jeszcze się o nic nie modliłam,bo są zawsze inni ważniejsi. Z Panem Bogiem i Matką Bożą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Cecylia: Dziękuję Ci Matko Boża za Twoją miłość i interwencję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo! Podnosi na duchu. Życzę wszystkiego dobrego 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!