Honorata: Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości

To już moje kolejne świadectwo na tej stronie. Niech Bòg Wam błogosławi za nią. Za sprawą naszego kochanego świętego Jana Pawła 2 odkryłam moc ròżańca a pòźniej moc nowenny.
Przeczytaj całość

Nadzieja: Niespodziewane łaski

W czerwcu moja mama miała operację. Kilka tygodni przed wspomnianym zabiegiem, poprosiłam babcię, by odmówiła w jej intencji Nowennę Pompejańską. Początkowo babcia sformułowała intencję:"O udaną operację", ale ja podpowiedziałam jej, by intencją było:"O potrzebne łaski", bo przecież Maryja widzi moją mamę z innej perspektywy i wie najlepiej, czego mama potrzebuje.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Basia: z Nowenną łatwiej jest żyć

Kochani odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Odmawiając ją tylko zyskacie, mając opiekę Matki Najświętszej Wasze życie (tak jak moje) będzie łatwiejsze i pełniejsze.
Przeczytaj całość

Mariusz: Jestem po odmówieniu pierwszej Nowenny Pompejskiej w swoim życiu.

Intencję w której modliłem się na chwilę obecną nie została jeszcze wysłuchana. Wierzę w to, że spełni się.
Przeczytaj całość

Anna: Dziękuje Maryjo za wstawiennictwo

Pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchane prośby, w których modliłam sie nowennami juz jakis czas temu (Minęło 1-2 lata od nowenn), a nie złożyłam świadectwa. Moja siostra dostała prace i to na bardzo dobrym stanowisku dla niej.
Przeczytaj całość

Cecylia: Dziękuję Ci Matko Boża za Twoją miłość i interwencję

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu 2014 r,pierwsza była o
nawrócenie byłego męża.Nie wiem, czy nawrócił się,bo nie utrzymujemy kontaktu.Tak wiele złego wyrządził w naszej rodzinie.Pewnego razu zadzwonił,dziwne było to, że w jego głosie nie było złości jak wcześniej ,no i jak póżniej się okazało nie kłamał.Wcześniej był królem kłamstwa tak ,że wszyscy w rodzinie przestali mu wierzyć. Myślę,że Matka Boża udzieliła mu swoich łask.Dziękuję ci Królowo Różańca św.Drugie świadectwo to modlitwa za moją mamę o nawrócenie.Moja mama była kobietą nerwową,przeklinającą,kłótliwą,żle życzącą dla wszystkich w rodzinie.Nie wiem czy to łaska,ale moja mama dostała udar i zajęło jej mowę.Od tej chwili zmieniła się stała się spokojniejsza, już nie słyszymy przekleństw.Częściej śmieje się.Zaczęła przyjmować księdza i komunię świętą,namaszczenie chorych.Wcześniej omijała kościół wielkim kręgiem.Atakowała mnie gdy szłam do kościoła,gdy mówiłam o Bogu,o Panu Jezusie o wierze.Nie wierzyła w piekło,była cała przepełniona złością,słowną agresją .Wszyscy zauważyli wielką zmianę.Dziękuję Ci Matko Boża za twoją miłość i interwencję.Trzecie świadectwo to Nowenna P.Za mego syna o przewodnictwo i prowadzenie z nieba.Po odmówieniu tej Nowenny,mój syn otrzymał bardzo korzystną propozycję,którą obecnie realizuje,z tą wiadomością i radością zadzwonił do mnie.Ja wiedziałam już czyja to zasługa.Dziękuję Ci ukochana Matko Boża.Skończyłam odmawiać Nowennę znowu za mego byłego męża i od razu zaczęłam odmawiać inną za moją najbliższą rodzinę,za dzieci.Matka Boża jest miłosierna, wystarczy poprosić Ją Nowenną,a Ona obdarzy nas łaskami.Odmawiajcie Nowennę Pompejańską bardzo polecam,bo sama doświadczyłam wszelkich łask,wewnętrznego spokoju,nieopisanej miłości,to wszystko daje wiara w Boga,Pana Jezusa i Matkę Bożą.Pomimo iż dla siebie osobiście jeszcze się o nic nie modliłam,bo są zawsze inni ważniejsi. Z Panem Bogiem i Matką Bożą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Cecylia: Dziękuję Ci Matko Boża za Twoją miłość i interwencję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo! Podnosi na duchu. Życzę wszystkiego dobrego 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!