Jadwiga: w kłopotach materialnych

Odmówiłam nowennę pompejską raz prosząc Królową Różańca Świętego o pomoc w kłopotach materialnych dla mnie i mojej rodziny.Udało się nam załatwić większość spraw. Mam głęboką wiarę że Królowa Nasza pomoże nam uporać się z resztą.Módl się za nami Królowo Różańca Świętego.Dziękujemy za opiekę.
Read More

Grażyna: Narodziny dziecka

Po trzech poronieniach wyprosiliśmy z mężem narodziny dziecka. O nowennie pompejańskiej dowiedzieliśmy się od znajomych. Mój mąż ochoczo zaproponował mi wspólne odmawianie nowenny, ale jak dowidziałam się, że modlitwa jest tak czasochłonna prawie odpuściłam. W nocy nie mogłam spać bijąc się z myślami, czy jednak nie poddać się próbie odmawiania nowenny. I tak chyba po upływie pół nocy podjęłam decyzję na tak, a sen przyszedł w chwili.
Read More

Agata: ‚Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy.’

Miejcie więc ufność, bo "Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy."
Read More

Paula: świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu

Witam, Chciałam dać świadectwo opieki Matki Boskiej podczas ciąży i porodu. Otóż o nowennie dowiedziałam się od koleżanki, zaczęłam czytać świadectwa różnych ludzi i postanowiłam, że też będę odmawiać.
Read More

Paulina: Z każdą Nowenną rośnie moja wiara

Podsumowując, z każdą kolejną Nowenną coraz bardziej umacnia się moja wiara. Jestem wdzięczna Matce Bożej za wszystkie łaski!
Read More

Agata: PODZIĘKOWANIE ZA OTRZYMANE ŁASKI

Nowennę Pompejańską rozpoczęłam, kiedy uświadomiłam sobie, że Matka Boża czuwała, chroniła mnie bym w ogóle mogła ją rozpocząć. Z zamiarem odmówienia jej nosiłam się kilka tygodni. W międzyczasie miały miejsce przeróżne wydarzenia. Jestem przekonana ,że szatan nie chciał dopuścić, by moja rodzina doznała łask płynących z Nowenny Pompejańskiej, ale przegrał.
Pierwszą nowennę rozpoczęłam w intencji mojego taty będącego w zaawansowanej chorobie alkoholowej. Tato był u kresu wytrzymałości. Zapragnęłam w głębi serca ratunku dla niego. W trakcie odmawiania doznawałam wielu łask : uwolnienia od nikotynizmu (30 lat uzależnienia), czułam ,że prawdziwie wybaczyłam osobom , które mnie głęboko zraniły w życiu. Pojawiły się także demonstracje zła manifestujące się poprzez męża i dzieci. Podjęła kolejną o miłość w rodzinie. Kończąc tę nowennę otrzymałam piękny dar. W Wigilię Bożego Narodzenia  nasze serca obdarzały się wyjątkową miłością. Nie było żadnej kłótni, awantur , obrażania. Spoglądaliśmy na siebie, bo to po prostu był cud. Nigdy tak jeszcze nie było w naszym domu, od kiedy pamiętam. pamiętam. Matka Boża nieustannie wylewa swoje łaski. Wierzę , że mój tato jest w najlepszych rękach. Wierzę, że uzdrowienie przyjdzie w wybranym przez Pana Boga czasie. Trwam w wierze, nadziei i miłości. Chwała Panu i Najświętszej Matce Bożej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agata: PODZIĘKOWANIE ZA OTRZYMANE ŁASKI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danka
Gość

Ufam, iz uzdrowienie przyjdzie, moj mąż, dzieki NP nie pije juz 3,5 roku

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!