Joanna: Praca magisterska i jej obrona

Witam, Tym świadectwem chciałabym podziękować Matce Bożej za pomoc okazaną mi, kiedy bardzo tego potrzebowałam. Moja intencja została wysłuchana. Matka Boża pomogła mi napisać pracę magisterską a także ją obronić. Bardzo dziękuję Matce Najświętszej za to, że wyprosiła mi pomoc. Przeczytaj Joanna: Praca magisterska i jej obrona
Przeczytaj całość

Agnieszka: Świat wokół mnie zapełnił się cudami

Odkąd odmawiam Nowennę Pompejańską, świat wokół mnie zapełnił się cudami. Są to wydarzenie większe lub mniejsze w swym znaczeniu, łaski, o które prosiłam jakby poza tą największą, w której intencji się modlę. Słowa swoich „pobocznych” próśb wypowiadałam ot tak, jakby na marginesie, trochę mimowolnie, bo cała skupiona jestem w swoim podstawowym błaganiu.
Przeczytaj całość

Dorka: Pomoc w pracy

Błogosławiona Najświętsza Maryja Panna! Chcę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem. Miałam kłopoty w pracy, z którymi nie potrafiłam sobie sama poradzić. Sprawiały, że cały czas żyłam w napięciu, mocno się denerwowałam, czułam się nieudacznikiem.
Przeczytaj całość

Małgosia: Otrzymałam dar przebaczenia

Pragnę podziękować Mateńce za opiekę i za to że wysłuchuje moich modlitw,często mówionych bez należytego skupienia i jak sami wiecie jak im daleko do doskonałej modlitwy.Mimo to Mateńka słucha nas uważnie i nic nie ujdzie jej trosce,nie upadajcie na duchu,nie dajcie się zwieść złemu,bądzcie pełni wiary i trzymajcie się rąbka szaty Mateńki na przekór wszystkiemu.
Przeczytaj całość

Jolanta: Syn i mąż

Dziś postanowiłam złożyć swoje świadectwo skuteczności modlitwy Nowenną Pompejańską. Moje pierwsze zetknięcie się z tą piękną, wyciszającą, podbudowującą modlitwą miało miejsce trzy lata temu. Na wiosnę 2012 roku ważyły się losy dalszej edukacji mojego syna. Od lat mieliśmy z nim problemy. Był i nadal jest uparty i robiący wszystko na...
Przeczytaj całość

Agata: PODZIĘKOWANIE ZA OTRZYMANE ŁASKI

Nowennę Pompejańską rozpoczęłam, kiedy uświadomiłam sobie, że Matka Boża czuwała, chroniła mnie bym w ogóle mogła ją rozpocząć. Z zamiarem odmówienia jej nosiłam się kilka tygodni. W międzyczasie miały miejsce przeróżne wydarzenia. Jestem przekonana ,że szatan nie chciał dopuścić, by moja rodzina doznała łask płynących z Nowenny Pompejańskiej, ale przegrał.
Pierwszą nowennę rozpoczęłam w intencji mojego taty będącego w zaawansowanej chorobie alkoholowej. Tato był u kresu wytrzymałości. Zapragnęłam w głębi serca ratunku dla niego. W trakcie odmawiania doznawałam wielu łask : uwolnienia od nikotynizmu (30 lat uzależnienia), czułam ,że prawdziwie wybaczyłam osobom , które mnie głęboko zraniły w życiu. Pojawiły się także demonstracje zła manifestujące się poprzez męża i dzieci. Podjęła kolejną o miłość w rodzinie. Kończąc tę nowennę otrzymałam piękny dar. W Wigilię Bożego Narodzenia  nasze serca obdarzały się wyjątkową miłością. Nie było żadnej kłótni, awantur , obrażania. Spoglądaliśmy na siebie, bo to po prostu był cud. Nigdy tak jeszcze nie było w naszym domu, od kiedy pamiętam. pamiętam. Matka Boża nieustannie wylewa swoje łaski. Wierzę , że mój tato jest w najlepszych rękach. Wierzę, że uzdrowienie przyjdzie w wybranym przez Pana Boga czasie. Trwam w wierze, nadziei i miłości. Chwała Panu i Najświętszej Matce Bożej!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agata: PODZIĘKOWANIE ZA OTRZYMANE ŁASKI"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danka
Gość

Ufam, iz uzdrowienie przyjdzie, moj mąż, dzieki NP nie pije juz 3,5 roku

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!