Maria: Wiedz z niewzruszoną pewnością…, że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką

„Wiedz z niewzruszoną pewnością..., że prawdziwie jestem twą miłosierną Matką, twoją i wszystkich ludzi..., którzy Mnie kochają, tych, którzy Mnie szukają, tych, którzy Mi ufa ją. Tu wysłucham ich łkania, ich narzekań, i uzdrowię ich z ich smutku, ciężkich doświadczeń i cierpień...”.
Read More

MAŁGORZATA: nowenna

Modlitwa różańcowa sprawiła że postanowiłam modlić się nie tylko w swoich intencjach, ale również za obce mi osoby, często postawione na mojej drodze. Dziękuję Matce Najświętszej za łaski.
Read More

Joanna: Niespodziewana pomoc w trudniściach

Odmówiłam trzy nowenny w intencji mojej siostry, aby pomyślnie zdała egzaminy na studiach. Za każdym razem odmawiałam nowennę , gdy siostra była na innym roku i rozpoczynała sesję. Każda nowenna została wysłuchana, i teraz siostra jest już na czwartym roku.
Read More

Maria: XI i XV – nowenny za dusze czyśćcowe

XI Nowennę Pompejańską odmawiałam od 9.05.2017 do 1.07.2017 za dusze czyśćcowe. Odmawiałam wtedy 2 Nowenny jednocześnie. Było to dosyć męczące i postanowiłam, że w przyszłości będę odmawiać tylko jedną Nowennę. W czasie tej Nowenny w części błagalnej przyśnił mi się niby pogrzeb - chyba mojej mamy. Było na nim bardzo dużo ludzi. XV Nowennę Pompejańską odmawiałam od 18.10.2017 do 10.12.2017 również za dusze czyśćcowe, szczególnie za rodziców, bliskich, znajomych. Prosiłam również w tej Nowennie dusze w czyśćcu, aby wstawiały się za nas u Pana Boga o potrzebne łaski.
Read More

Kasia: Przemiana

Odkryłam na nowo sakramenty Święte. Idąc do spowiedzi rozumiem, że Bóg mi przebacza bo mnie kocha. Nigdy nie mogłam tego zrozumieć - to był dla mnie jakiś wewnętrzny dylemat od dziecka. Cieszę się, że zaufałam Matce Bożej. Ufam jej bezgranicznie i planuję modlić się w kolejnych intencjach.
Read More

Paulina: Opieka Matki Przenajświętszej

Szczęść Boże,
dziś kończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Zdecydowałam się na nią po przeczytaniu artykułu z jesiennego wydania Królowej Różańca Świętego „Usłysz rozdzierające wołanie o pomoc”. Szczególnie mocno zapadły mi w sercu słowa: ….Zmarli bardzo nas potrzebują, a my potrzebujemy ich nieustannego wstawiennictwa, gdyż widzą oni w Bożym świetle zło, jakie nam zagraża. Każda modlitwa jest kluczem do łask Bożych zarówno dla dusz czyśćcowych, jak i dla nas przez ich orędownictwo u Boga….
Te słowa zmobilizowały mnie do modlitwy za dusze czyśćcowe i odmówienie za nie nowenny.  Mam nadzieję, że moja nieuporządkowana, często powierzchowna, roztrzepana modlitwa pomogła choć jednej duszy cierpiącej. Starałam się modlić ze św. Janem Pawłem II oraz ojcem Pio. Czuję się otoczona wraz z rodziną opieką Matki Przenajświętszej, którą poznaję coraz lepiej i mam z nią coraz bliższą relację.
Dziś miałam taką sytuację na drodze, że nie zauważyłam samochodu, który jechał na mój samochód i w ostatniej chwili się zatrzymałam. Nikomu nic się nie stało ale nieszczęście było o włos. Cały czas czuję, że Najświętsza Matka czuwa, a to na drodze jak dziś (wożę trójkę dzieci), a to w domu, kiedy np. moja najstarsza córka zasnęła w wannie i za chwilę mój mąż ją wyciągał a jej nic się nie stało lub dziś mój 10 miesięczny synek ściągał na siebie lampę  i złapałam ją w ostatniej chwili.
Zmienia się całe moje życie i relacja z Bogiem – z chłodnej, „służbowej”, sporadycznej na bliską, intymną, gorącą, codzienną, nieustającą.
A Matka Przenajświętsza jest dla mnie wzorem jak wielbić Pana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paulina: Opieka Matki Przenajświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lijo
Gość

Piękne słowa.Piękna milość,piekna wiara.Oby takich jak najwięcej!

wiesia
Gość
wiesia

Jesteś piękną i mądrą kobietą. Niech Maryja Cię błogosławi.

AlaJ
Gość

Te dusze czyściowe to uznane przez Kościół? co one dużo mogą?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!