Gabriela: Świadectwo za… świadectwo szkolne

Szczęść Boże! Odprawiłam w tym roku trzecią z rzędu nowennę pompejańską i z dwóch nowenn złożyłam już świadectwo 23 maja - "Cisza przed burzą... a po burzy nadzieja". Pierwszą nowennę odprawiłam w intencji uzdrowienia relacji w rodzinie, a dwie kolejne w intencji córki, której zdrowie psychiczne legło w gruzach.
Przeczytaj całość

Hania: Powrót męża

Z każdym dniem jest lepiej, wierzę, że Pan Bóg uleczy nasze zranienia. Moc modlitwy jest wielka, Matka Boża kochana, Pan Bóg ma doskonałe wyczucie czas
Przeczytaj całość

Ola: Dziękuję

Pod koniec 2014 roku dowiedziałam się o Nowennie Pompejanskiej od koleżanki. Była mi wtedy potrzebna naprawdę wielka sila duchowa która otrzymywałam wraz z odmawianiem dzień za dniem tak wspanialej modlitwy. Odmowilam już dwie Nowenny co prawda żadna laska o która się modliłam Nowenna Pompejanska jeszcze się do końca nie spelnila,...
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję ze wysłuchanie prawie wszystkich próśb.:)

Znalezienie nowej pracy na normalnych warunkach graniczyło z cudem...Więc kolejna nowenna o znalezienie pracy. Dziś tj. 14-02-2015 kończę nowennę a od jutra idę do nowej pracy.
Przeczytaj całość

Hanka: problemy z pracą

To już moje drugie świadectwo dotyczące Nowenny Pompejańskiej. Odmawiam ją, z jedną dłuższą przerwą, od września ubiegłego roku. Dwie z intencji zostały wysłuchane w - nazwałabym to - dosłowny sposób (chodziło o pozostanie na zwolnieniu lekarskim, które sprawdzał ZUS i o niewypadanie włosów; naprawdę bałam się, że wyłysieję!). Natomiast inna...
Przeczytaj całość

Paulina: Opieka Matki Przenajświętszej

Szczęść Boże,
dziś kończyłam swoją pierwszą nowennę pompejańską. Zdecydowałam się na nią po przeczytaniu artykułu z jesiennego wydania Królowej Różańca Świętego „Usłysz rozdzierające wołanie o pomoc”. Szczególnie mocno zapadły mi w sercu słowa: ….Zmarli bardzo nas potrzebują, a my potrzebujemy ich nieustannego wstawiennictwa, gdyż widzą oni w Bożym świetle zło, jakie nam zagraża. Każda modlitwa jest kluczem do łask Bożych zarówno dla dusz czyśćcowych, jak i dla nas przez ich orędownictwo u Boga….
Te słowa zmobilizowały mnie do modlitwy za dusze czyśćcowe i odmówienie za nie nowenny.  Mam nadzieję, że moja nieuporządkowana, często powierzchowna, roztrzepana modlitwa pomogła choć jednej duszy cierpiącej. Starałam się modlić ze św. Janem Pawłem II oraz ojcem Pio. Czuję się otoczona wraz z rodziną opieką Matki Przenajświętszej, którą poznaję coraz lepiej i mam z nią coraz bliższą relację.
Dziś miałam taką sytuację na drodze, że nie zauważyłam samochodu, który jechał na mój samochód i w ostatniej chwili się zatrzymałam. Nikomu nic się nie stało ale nieszczęście było o włos. Cały czas czuję, że Najświętsza Matka czuwa, a to na drodze jak dziś (wożę trójkę dzieci), a to w domu, kiedy np. moja najstarsza córka zasnęła w wannie i za chwilę mój mąż ją wyciągał a jej nic się nie stało lub dziś mój 10 miesięczny synek ściągał na siebie lampę  i złapałam ją w ostatniej chwili.
Zmienia się całe moje życie i relacja z Bogiem – z chłodnej, „służbowej”, sporadycznej na bliską, intymną, gorącą, codzienną, nieustającą.
A Matka Przenajświętsza jest dla mnie wzorem jak wielbić Pana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paulina: Opieka Matki Przenajświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lijo
Gość

Piękne słowa.Piękna milość,piekna wiara.Oby takich jak najwięcej!

wiesia
Gość
wiesia

Jesteś piękną i mądrą kobietą. Niech Maryja Cię błogosławi.

AlaJ
Gość

Te dusze czyściowe to uznane przez Kościół? co one dużo mogą?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!