Kasia: Poprawa warunków pracy

Witam! Pracowałam w korporacji w ogromnym stresie, wracałam z pracy z płaczem i poczuciem bezsilności. Dodatkowo nie układało mi się z koleżanką z pracy. Postanowiłam zacząć odmawiać Nowennę Pompejanską w intencji poprawy warunków pracy i zostałam wysluchana. Maryja pomogła mi w tym trudnym czasie. Teraz znowu będę odmawiać kolejną nowennę z prośbą o pomoc. Wdzięczna Czcicielka
Read More

Paula: Otrzymana łaska

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej mamy. Na początku nie byłam przekonana, bałam się, że odmawianie będzie zajmować dużo czasu i nie podołam wśród codziennych obowiązków. Jednak postanowiłam spróbować.
Read More

Zuzula: warto było

Witam, dzisiaj zakończyłam kolejne dwie nowenny, to już piąta i szósta. Z sześciu intencji wysłuchana zostałam tylko w jednej czwartej,(miesiąc po zakończeniu) ale warto było odmówić te sześć, wierze, że Bóg ma właściwą kolejność "załatwiania" moich spraw. Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca Świętego. Życzę wytrwałości, cierpliwości i wiary...
Read More

Elżbieta: Podziękowanie

Bardzo dziękuje Najświętszej MARYI  za łaskę otrzymaną poprzez NP. Mój syn chętnie chodzi do nowej szkoły, a bałam się bardzo, że będzie z tym problem. Powierzyłam ten kłopot Matce naszej Najświętszej  w NP i jest dobrze.  Wiem, że zawdzięczam  tę łaskę MARYI- modlitwy mają dużą moc. Z całego serca dziękuję i potwierdzam, że Matka Najświętsza jest zawsze z nami, więc módlmy się do Niej  i za jej przyczyną.
Read More

Anna: O takiej pracy jaką otrzymał małżonek nie śmiał nawet marzyc…

Z blisko tysiąca podań został jako nieliczny wybrany do pracy. Czyż to nie była interwencja Matki Bożej???
Read More

Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!

Rok temu modliłem się Nowenną Pompejańską o pracę dla Mojej Żony. Szukała od ponad pół roku bezskutecznie. Nowennę miałem ukończyć piętnastego kwietnia i wierzyłem, że do tego czasu na pewno coś się zmieni.

Na krótko przed zakończeniem nowenny Żona wraca z rozmowy kwalifikacyjnej i mówi, że dostała pracę i zaczyna 14 kwietnia. Po czym zadzwonił przyszły szef i powiedział, że jednak 14 tego go nie będzie i na swój pierwszy dzień pracy ma przyjść dzień później, czyli dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę w intencji pracy dla Żony.

Dziś z perspektywy prawie roku śmiało mogę napisać, że jest to dobra praca w której Małżonka może się rozwijać i jest z niej zadowolona. Dziękuję Ci Pani Słowa Przedwiecznego i Królowo Polski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
TERESAzadowolonaCzesiaKasiakrzyś Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Ja tez sie modle o dobra prace. Jestem w trakcie drugiej nowenny czesci blagalnej …

krzyś
Gość
krzyś

witaj anno napisz proszę do mnie to ci coś zaproponuje 45098233

Kasia
Gość
Kasia

ja również modlę się o dobrą pracę 😉 i czekam 🙂

Czesia
Gość
Czesia

Pogratulować żonie kochającego męża! Jako małżeństwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015 I WIELU ŁASK OD PANI POMPEJANSKIEJ DLA TEJ RODZINY!

zadowolona
Gość
zadowolona

Wspólnie z chłopakiem odmówiliśmy „Nowennę o pracę” w jego intencji oraz zamówiłam trzy msze św. w tej intencji .Po tygodniu od jej zakończenia mój chłopak otrzymał pracę…:). Polecam

TERESA
Gość
TERESA

Łukasz jesteś wspaniałym człowiekiem . Modląc się za żonę . Gratuluje Twojej żonie .