Kinga: To, że mnie odciąga od różańca – świadczy o tym jaką moc ma ta modlitwa!

Trzy dni temu zakończyłam odmawianie swojej pierwszej nowenny pompejańskiej. Modliłam się o nawrócenie pewnej bliskiej mi osoby. Odmawiając nowennę często miałam wizję siedzącej obok Maryi oraz Jezusa, który trzymał za rękę osobę za którą się modliłam. W ostatnich dniach odmawiania zaczęły dziać się bardzo złe rzeczy z ta osobą.Przeczytaj Kinga:...
Przeczytaj całość

Anna: Matka Boża daje nam najlepsze schronienie

Ostatnie świadectwo składałam 2 lata temu. Nowenna towarzyszy mi od ponad trzech lat i przez ten czas odmawiałam ją z małymi przerwami, po 10tej przestałam liczyć. W sierpniu 2015 Modliłam się o łaski potrzebne dla naszej rodziny - po różnych przeciwnościami dzieci przystąpiły do wczesnej Komunii Świętej i wszyscy dołączyliśmy do społeczności wierzących i wspierających się ludzi, którzy tworzą razem wspólnotę i pomimo postępu udaje im się zachować wartości, które są nam bliskie.
Przeczytaj całość

s. Samuela: Z serdecznym podziękowaniem

Dziękuje serdecznie Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej modlitwy o pracę.Jestem siostra zakonna. Odmawiając drugi raz różaniec w przed ostatnim dniu dowiedziałam sie ze cos sie "kręci " żebym poszła do pracy Przeczytaj s. Samuela: Z serdecznym podziękowaniem
Przeczytaj całość

O: Niesamowite łaski, spokój ducha

Ja dziękuję Mamie za wyproszenie łask, Panu za wysłuchanie mnie i Mamy w mojej intencji. Bardzo mocno kocham, ufam i wierzę!
Przeczytaj całość

Urszula: Wracające nadzieje

Pragnę podzielić się moim drugim świadectwem .Ile odmówiłam nowenn już nawet nie liczę . Otrzymałam wiele łask nawet takich o które nie prosiłam .Świadectwo dotyczy mojego syna i jego przyszłości .Zostawiła go narzeczona z którą planowali wspólną przyszłość ,jest w wieku w którym czas się ustatkować .
Przeczytaj całość

Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!

Rok temu modliłem się Nowenną Pompejańską o pracę dla Mojej Żony. Szukała od ponad pół roku bezskutecznie. Nowennę miałem ukończyć piętnastego kwietnia i wierzyłem, że do tego czasu na pewno coś się zmieni.

Na krótko przed zakończeniem nowenny Żona wraca z rozmowy kwalifikacyjnej i mówi, że dostała pracę i zaczyna 14 kwietnia. Po czym zadzwonił przyszły szef i powiedział, że jednak 14 tego go nie będzie i na swój pierwszy dzień pracy ma przyjść dzień później, czyli dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę w intencji pracy dla Żony.

Dziś z perspektywy prawie roku śmiało mogę napisać, że jest to dobra praca w której Małżonka może się rozwijać i jest z niej zadowolona. Dziękuję Ci Pani Słowa Przedwiecznego i Królowo Polski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Ja tez sie modle o dobra prace. Jestem w trakcie drugiej nowenny czesci blagalnej …

krzyś
Gość
krzyś

witaj anno napisz proszę do mnie to ci coś zaproponuje 45098233

Kasia
Gość

ja również modlę się o dobrą pracę 😉 i czekam 🙂

Czesia
Gość
Czesia

Pogratulować żonie kochającego męża! Jako małżeństwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015 I WIELU ŁASK OD PANI POMPEJANSKIEJ DLA TEJ RODZINY!

zadowolona
Gość
zadowolona

Wspólnie z chłopakiem odmówiliśmy „Nowennę o pracę” w jego intencji oraz zamówiłam trzy msze św. w tej intencji .Po tygodniu od jej zakończenia mój chłopak otrzymał pracę…:). Polecam

TERESA
Gość
TERESA

Łukasz jesteś wspaniałym człowiekiem . Modląc się za żonę . Gratuluje Twojej żonie .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!