Ewa: Twoja łaska przyniosła światło nam…

Pewnego dnia, nagle, dosłownie z dnia na dzień, mój ukochany, pełen życia, energiczny Tato poważnie zaniemógł. Okazało się, że dosięgnęła go nieuleczalna i śmiertelna choroba. Chociaż staraliśmy się nie tracić nadziei, to medycyna i system opieki zdrowotnej stopniowo odzierały nas ze złudzeń. Cała choroba mojego Taty trwała niecałe 3 miesiące. W chwili, kiedy pojawił się pierwszy konkretny wynik mówiący, czym może być owa nagła, niespodziewana i niewytłumaczalna dla nas słabość, dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej.
Read More

kb: Zauważam zmiany

Dziękuje Ci Matko Boża z Pompejów za wszelkie łaski które za twoim pośrednictwem doświadczam od kilku miesięcy właśnie zaczęłam wyraźnie dostrzegać jak bardzo działasz. Kiedy zaczęłam odmawiać nowennę dzieją się niesamowite rzeczy.
Read More

Maria: Prawidłowa diagnoza

Witam wszystkich! Pragnę podzielić się swoim świadectwem, podsumowując kończący się rok, który był jednym z najcięższych w moim życiu. Zaczęło się wszystko równo rok temu, Święta Bożego Narodzenia 2016. Wirusowa infekcja, zwykła grypa, niestety przechodzona, gdyż w pracy nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Wydawało się, ze rozeszło sie po kościach, jednak zaczęłam sie dziwnie czuć, serce zaczęło pracować na zwiększonych obrotach. Kardiolog stwierdził tachykardie, dostałam leki. Nie czułam sie lepiej. Lekarz rodziny przepisał antybiotyk, bo "coś tam jeszcze słyszy w klatce piersiowej".
Read More

Wierząca: Dziękuje Ci Przenajświętsza Panienko

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. To moje drugie świadectwo i piszę je jako odmieniony człowiek.
Read More

Aneta Marek: W oczekiwaniu na potomstwo

Po roku razem zaczęliśmy odmawiać Litanię Pompejańską. Miesiąc po jej zakończeniu byłam w ciąży.
Read More

Krystyna: Ona jest jedyną nadzieją,że będzie lepiej….

Nowennę pompejańską odmawiam od ok. 2 lat. Różne były moje prośby, ale prawie wszystkie zostały wysłuchane ; może nie zawsze za pierwszym razem i nie dokładnie tak jak chciałam, ale zawsze było to dobre dla mnie i mojej rodziny. Ostatnią nowennę zakończyłam wczoraj i było to kolejne błaganie o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji finansowej mojej córki. Dwa dni przed końcem nowenny przyszła pomoc ze strony zupełnie nie oczekiwanej i mam nadzieję, że teraz już wyjdą na prostą i nie popełnią starych błędów… Nie zawsze było łatwo, ale z Maryją wszystko można znieść, Ona jest jedyną nadzieją,że będzie lepiej….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ańia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ańia
Gość
Ańia

Chwala Matce Bozej i Jezusowi